35 C
Bhubaneswar
Sunday, May 9, 2021

ବିବାଦୀୟ ରିଅଲିଟି ସୋରେ ପ୍ରବେଶ କରିବାକୁ ରାଖୀ ସାୱନ୍ତଙ୍କ ରହସ୍ୟ ସ୍ୱାମୀ?

Must read

ମୁମ୍ବାଇ,ତା,୧୮/୧୨,ବିବାଦୀୟ ରାଣୀ ରାଖୀ ସାୱନ୍ତ ପ୍ରତିଦିନ ବିଭିନ୍ନ କାରଣରୁ ହେଡଲାଇନ୍ ଜାରି କରନ୍ତି | କିନ୍ତୁ ଯେବେଠାରୁ ସେ ବିଗ୍ ବସ୍ ୧୪ ଘରେ ପ୍ରବେଶ କରିଛନ୍ତି, ତାଙ୍କ ବିବାହ ସହରର ଚର୍ଚ୍ଚାର ବିଷୟ ପାଲଟିଛି | ଅନେକ ଚିତ୍ତାକର୍ଷକ ଏବଂ ଜାଣିବାକୁ ଚାହାଁନ୍ତି ଯେ ରିତେଶ ନାମକ ଏହି ‘ରହସ୍ୟମୟ ବ୍ୟକ୍ତି’ କିଏ, ଯିଏ ରାଖୀଙ୍କ ସହ ଗଣ୍ଠି ବାନ୍ଧିଛନ୍ତି। ଯେତେବେଳେ ବିଗ୍ ବସ୍ ପୂର୍ବତନ ପ୍ରତିଯୋଗୀ ବ୍ରିଟେନର ଏନଆରଆଇ ରିତେଶଙ୍କୁ ତାଙ୍କ ବିବାହ ଘୋଷଣା କରିଥିଲେ, ଅନେକ ଏହାକୁ ଏକ ପ୍ରଚାର ପ୍ରସାର ବୋଲି କହିଥିଲେ।

କିନ୍ତୁ ବିବି ଘର ଭିତରେ ରୁବିନା ଏବଂ ଅଭିନାଭଙ୍କ ସହ ହୋଇଥିବା ବାର୍ତ୍ତାଳାପରେ ଏହା ଜଣାପଡିଛି ଯେ ବିବାହ ପ୍ରକୃତ ଥିଲା! ସେ ଏହି ଦମ୍ପତିଙ୍କ ସହ ସେୟାର କରିଛନ୍ତି ଯେ ଯେହେତୁ ଅନେକେ ସେମାନଙ୍କ ବିବାହ ଉପରେ ସନ୍ଦେହ କରୁଛନ୍ତି, ତେଣୁ ସେ ତାଙ୍କ ପୁରୁଷଙ୍କୁ ଜନସାଧାରଣଙ୍କ ଆଗରେ ଆସିବାକୁ ଅନୁରୋଧ କରୁଛନ୍ତି। ଏଥିସହ, ସେ ଏହା ମଧ୍ୟ କହିଛନ୍ତି ଯେ ସେ ତାଙ୍କୁ ବିଗ୍ ବସ୍ ଶୋ’ରେ ଅଭିନୟ କରିବାକୁ କହିଛନ୍ତି। ଦମ୍ପତିଙ୍କ ସହ କଥା ହୋଇ ରାଖୀ କହିଛନ୍ତି, “

ତୁମ୍ ଲଗ୍ କରୋ କି ମେରା ସ୍ୱାମୀ ଆଏ ଶୋ ପେ ମେନ୍ ଇଙ୍କୋ ବୋଲା ହାଥ ଜୋଡକେ କି ବୋହୋଟ୍ ବାଡେ ଶୋ ମେନ୍ ଜା ରାହି ହୁନ୍ | ହୋ ତୋହ ଏକ ବାଇଜାନି କୁଚ୍ ତୋ କରୋ, ମେରୀ ଇଜଜାତ୍ ତୋ ରାଖୋ ସମସ୍ତ ସମ୍ବାଦ ରିପୋର୍ଟ ବିଷୟରେ କହି ସେ କହିଛନ୍ତି, “ୟାହାନ୍ ପେ ଲଗ୍, ସମ୍ପର୍କ ମେନ୍ ରେହେଟେ ହ i ଅରୁ ବୋଲ୍ଟ ହେନ୍,‘ ହମ୍ ତୋହ ଦୋ ହ i ’। ଆରେ, ନାହି କର ରହୀ ପ୍ରଚାର କେ ଲିୟେ। ” ସେ ପ୍ରକାଶ କରିଛନ୍ତି ଯେ ତାଙ୍କ ସ୍ୱାମୀ ସନ୍ତାନ ହେବା ପୂର୍ବରୁ ନିଜକୁ ପ୍ରକାଶ କରିବେ।ଅବିଭକ୍ତ ବ୍ୟକ୍ତିଙ୍କ ପାଇଁ ବ୍ରିଟେନର ବ୍ୟବସାୟୀ ରାଖୀ ଏବଂ ରିତେଶ ଗତ ବର୍ଷ ବିବାହ କରିଥିଲେ। ତାଙ୍କ ବିବାହ ବିଷୟରେ ସବିଶେଷ ତଥ୍ୟ ପ୍ରକାଶ କରି ରାଖୀ ସାୱନ୍ତ କୁ କହିଛନ୍ତି, “ରିତେଶ ଏବଂ ମୁଁ ମୁମ୍ବାଇର ଜେଡବ୍ଲୁ ମ୍ୟାରିଅଟରେ ବିବାହ କରିଥିଲୁ। ସେ ଜଣେ ହିନ୍ଦୁ ଏବଂ ମୁଁ ଜଣେ ଖ୍ରୀଷ୍ଟିଆନ, ତେଣୁ ମୋର କୋର୍ଟ ବିବାହ ହୋଇଥିଲା ଏବଂ କ୍ୟାଥୋଲିକ ବିବାହ କରିଥିଲି | କେବଳ ପରିବାର ସଦସ୍ୟଙ୍କ ସହ ଏହି ବିବାହ ଅନ୍ତରଙ୍ଗ ଥିଲା। ”

- Advertisement -spot_img

More articles

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- Advertisement -spot_img

Latest article