35 C
Bhubaneswar
Sunday, May 9, 2021

ସାମାଜିକ କାର୍ଯ୍ୟକର୍ତ୍ତା ଆଦିତ୍ୟ ଦାସଙ୍କ ପତ୍ନୀ ଆତ୍ମହତ୍ୟା ଉଦ୍ୟମ ।

Must read

ଭୁବନେଶ୍ୱର,ତା,୧୭/୧୨,ବିଳମ୍ବିତ ପ୍ରେରଣା ଦାୟକ ବକ୍ତା ତଥା ସମାଜସେବୀ ଆଦିତ୍ୟ ଦାସଙ୍କ ପତ୍ନୀ ବିଦ୍ୟାଶ୍ରୀ ଦାସ ବୁଧବାର ଶୋଇବା ବଟିକା ଖାଇ ଆତ୍ମହତ୍ୟା କରିବାକୁ ଉଦ୍ୟମ କରିଥିବା ଅଭିଯୋଗ ହୋଇଛି। ତାଙ୍କୁ ଗୁରୁତର ଅବସ୍ଥାରେ କଟକ ଏସସିବି ହସପିଟାଲରେ ଭର୍ତ୍ତି କରାଯାଇଛି। ବିଦାୟ୍ରି ୪୧ ଟି ଶୋଇବା ଟାବଲେଟ୍ ଖାଇ ଫେସବୁକରେ ଲାଇଭ୍ ଯାଇ କହିଛନ୍ତି ଯେ ତାଙ୍କ ସ୍ୱାମୀଙ୍କ ମୃତ୍ୟୁ ପାଇଁ ତାଙ୍କୁ ଦାୟୀ କରାଯାଇଛି।

ମୁଁ ଆଉ ବଞ୍ଚିବାକୁ ଚାହେଁ ନାହିଁ ବୋଲି କାନ୍ଦୁଥିବା ଆଖି ବିଦ୍ୟାଶ୍ରୀ ତାଙ୍କ ଫେସବୁକ୍ ଲାଇଭ୍ ଭିଡିଓରେ କହିଛନ୍ତି। ଏକ ଡାଏରୀ ଦର୍ଶାଇ ସେ ତାଙ୍କ ମୃତ୍ୟୁ ପାଇଁ ଦାୟୀ ଥିବା ସମସ୍ତଙ୍କ ନାମ ଲେଖିଥିବା ଦାବି କରିଛନ୍ତି। ବିଦ୍ୟାଶ୍ରୀ ଭିଡିଓରେ କହିଛନ୍ତି ଯେ ମୁଁ ପୂର୍ବରୁ ୩୦ ଟି ଶୋଇବା ବଟିକା ଖାଇସାରିଛି ଏବଂ ସୋସିଆଲ ମିଡିଆ ପ୍ଲାଟଫର୍ମରେ ମଧ୍ୟ ଅଧିକ ଲାଇଭ ଖାଉଛି ଯାହା ଦ୍ଵାରାଦ୍ଵାରା ମୋ ପରିବାର ଏବଂ ମୋର ମୃତ୍ୟୁରେ ସେମାନଙ୍କର ଭୂମିକାକୁ କେହି ଆଙ୍ଗୁଳି ଉଠାଇ ପାରିବେ ନାହିଁ।

ବିଦ୍ୟାଶ୍ରୀ କିଛି ନାମ ଡାକି ତାଙ୍କୁ ପ୍ରତିଦିନ ହଇରାଣ କରିବା ପାଇଁ ଦାୟୀ କରିଥିଲେ। “ସେମାନେ ପ୍ରତିଦିନ ରାତିରେ ମୋତେ ଫୋନ୍ କରି ମୋ ସ୍ୱାମୀଙ୍କ ମୃତ୍ୟୁ ପାଇଁ ଦାୟୀ କରି ଭିଡିଓ ପ୍ରସ୍ତୁତ କରୁଛନ୍ତି। ଯଦିଓ ମୁଁ ସେମାନଙ୍କୁ କ୍ଷମା କରିବାକୁ ଏବଂ ଭୁଲିଯିବାକୁ ଚେଷ୍ଟା କରେ, ମାନସିକ ଦୁଖ ହେତୁ ଏହା ଅସହ୍ୟ ହୋଇପଡିଛି ଯାହା ମୋତେ ବଞ୍ଚିବାକୁ ବାଧ୍ୟ କରୁଛି ବୋଲି ସେ କହିଛନ୍ତି। ବିଦାଶ୍ରୀ ମଧ୍ୟ ତାଙ୍କ ମୃତ୍ୟୁ ପରେ ତାଙ୍କ ପରିବାର ଏବଂ ସ୍ୱାମୀଙ୍କୁ ନ୍ୟାୟିକ ପ୍ରକ୍ରିୟାରେ ବିଳମ୍ବ ଏବଂ ନ୍ୟାୟ ପାଇଁ ଅତ୍ୟଧିକ ନିରାଶା ପ୍ରକାଶ କରିଥିଲେ। l

- Advertisement -spot_img

More articles

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- Advertisement -spot_img

Latest article