33 C
Bhubaneswar
Tuesday, May 11, 2021

ଆକାଶ ପଠକଙ୍କୁ ପାଞ୍ଚ ଦିନିଆ ରିମାଣ୍ଡରେ କ୍ରାଇମ ବ୍ରାଞ୍ଚ ନେଲା

Must read

ଭୁବନେଶ୍ୱର:ତା,୧୦/୧୨; ଟାଟା ମୋଟର୍ସ ଲିମିଟେଡ୍ (ଟିଏମ୍ଏଲ୍) ର ପରିଚାଳନା ନିର୍ଦ୍ଦେଶକ ଭାବରେ ନିଜକୁ ଛଦ୍ମନାମ କରି ଚାକିରି ଖୋଜୁଥିବା ଅଭିଯୁକ୍ତ ଆକାଶ କୁମାର ପଠକଙ୍କୁ ଶୁକ୍ରବାର ଦିନ ପାଞ୍ଚ ଦିନିଆ ରିମାଣ୍ଡରେ ନେବାକୁ ଓଡିଶା କ୍ରାଇମ ଶାଖା (ସିବି) ଅନୁମତି ଦେବ। ତାଙ୍କୁ ପାଞ୍ଚ ଦିନିଆ ରିମାଣ୍ଡରେ ନେବାକୁ କ୍ରାଇମ ବ୍ରାଞ୍ଚ।

ଉଲ୍ଲେଖଯୋଗ୍ୟ, ଟାଟା ମୋଟର୍ସ ଅସ୍ୱୀକାର କରିଛି ଯେ ଆକାଶ କୁମାର ପଠକ କମ୍ପାନୀର ଜଣେ ଭଲ କର୍ମଚାରୀ ନୁହଁନ୍ତି .. ଠକେଇ, ଜାଲିଆତି ଏବଂ କମ୍ପାନୀର ପରିଚାଳନା ନିର୍ଦ୍ଦେଶକ ଭାବରେ ଛଦ୍ମନାମ କରିଥିବା ଅଭିଯୋଗରେ ଟିଏମଏଲ୍ କ୍ରାଇମ ଶାଖାରେ ଅଭିଯୋଗ କରିଛି। ଚାକିରି ବାହାନା କରି ଆକାଶ କୁମାରଙ୍କ ଦ୍ଵାରା ୧୦୦ ରୁ ଅଧିକ ବ୍ୟକ୍ତି ପ୍ରତାରଣା କରିଥିବା ଅଭିଯୋଗ ହୋଇଛି।

ଆଇଏଫଏସ ଅଧିକାରୀଙ୍କୁ ନିଲମ୍ବିତ କରିଥିବା ଆକାଶ ଏବଂ ତାଙ୍କ ପିତା ଅଭୟ କାନ୍ତ ପଠକଙ୍କୁ ଜଣାଶୁଣା ଆୟର ଉତ୍ସ ସହିତ ଅନୁପଯୁକ୍ତ କୋଟି ଟଙ୍କା ସମ୍ପତ୍ତି ଜମା କରିବା ଅଭିଯୋଗରେ ଓଡିଶା ଭିଜିଲାନ୍ସ ଗିରଫ କରିଛି। ଚାକିରି ଠକେଇ ଅଭିଯୋଗରେ ଗୋପାଳପୁର ବିଧାୟକ ପ୍ରଦୀପ ପାନିଗ୍ରାହିଙ୍କୁ ମଧ୍ୟ କ୍ରାଇମ ବ୍ରାଞ୍ଚ ଗିରଫ କରିଛି। ତାନି ମୋଟରର ଜଣେ ବରିଷ୍ଠ କାର୍ଯ୍ୟକର୍ତ୍ତା ଭାବେ ମିଥ୍ୟା ଭାବେ ନିଲମ୍ବିତ ହୋଇଥିବା ଆଇଏଫ୍ଏସ୍ ଅଧିକାରୀ ଅକ୍ଷୟ ପୃଥକ୍ଙ୍କ ପୁଅ ଆକାଶ ପୃଥକ୍ଙ୍କ ନାମରେ ପାନିଗ୍ରାହି ଟଙ୍କା ସଂଗ୍ରହ କରିଥିବା ଅଭିଯୋଗ ହୋଇଛି।

- Advertisement -spot_img

More articles

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- Advertisement -spot_img

Latest article