30 C
Bhubaneswar
Friday, May 14, 2021

ପୂଜା ହେଗଡେ ଏବଂ ରାକୁଲ ପ୍ରୀତ ସିଂ ରକ୍ ମୋନୋକ୍ରୋମ୍ ପିକ୍ସ ।

Must read

ମୁମ୍ବାଇ,ତା୬/୧୨; ମୋନୋକ୍ରୋମ୍ ଚିତ୍ରଗୁଡ଼ିକ ବଲିଉଡ ସେଲିବ୍ରିଟିମାନଙ୍କ ସହିତ କଳା ଏବଂ ଧଳା ରଙ୍ଗର ସର୍ବଶେଷ ଚିତ୍ର ବାଣ୍ଟିବାରେ ଲାଗିଛି | ସମ୍ପ୍ରତି ଉଭୟ ସାଉଥ୍ ସୁନ୍ଦରୀ ପୂଜା ହେଗଡେ ଏବଂ ରାକୁଲ ପ୍ରୀତ ସିଂ ଆଜି ମୋନୋକ୍ରୋମ ଏରିଆରେ ନିଜର ସର୍ବଶେଷ ଚିତ୍ର ସେୟାର କରିଥିଲେ, ବଟା ବମ୍ମା ଖ୍ୟାତି ଅଭିନେତ୍ରୀ ବୋଧହୁଏ ବିମାନ ବନ୍ଦରରୁ କଳା ଏବଂ ଧଳା ରଙ୍ଗର କ୍ଲିକ୍ କରିଥିଲେ। ଅଭିନେତ୍ରୀ ଏହାର କ୍ୟାପସନ୍ ଦେଇଛନ୍ତି, “ଗମନା ଗମନରେ।” ଫଟୋଗ୍ରାଫରେ ପୂଜା ଅପେକ୍ଷା ଅଞ୍ଚଳରେ ଏକ ଚେୟାରରେ ବସି ମୋବାଇଲ୍ ଫୋନ୍ ଯାଞ୍ଚ କରୁଛନ୍ତି।

ତାଙ୍କ କେଶ କାନ୍ଧରେ ପ୍ରବାହିତ ହେଉଥିବାରୁ ସେ ବ୍ୟସ୍ତ ଥିବା ପରି ମନେହୁଏ, ଭାବପ୍ରବଣ ଦେଖାଯାଉଛନ୍ତି | ସେ ଏହାର କ୍ୟାପସନ୍ ଦେଇଛନ୍ତି, “ତୁମର ବାହାନା ଅପେକ୍ଷା ଶକ୍ତିଶାଳୀ ହୁଅ।” ଆୟାରି ଅଭିନେତ୍ରୀ ଏକ ଛୋଟ ସ୍କର୍ଟ ଏବଂ ସ୍ପୋର୍ଟସ୍ ବ୍ରା ପିନ୍ଧି ଏକ ସଞ୍ଜୟ ଲୁକ୍କୁ ରୋକ୍ କରିଥିଲେ | ସେ ଚେୟାରରେ ବସି ସିଧାସଳଖ କ୍ୟାମେରାକୁ ଦେଖିବା ସହିତ ଏକ ଶକ୍ତିଶାଳୀ ବ୍ୟକ୍ତିତ୍ୱକୁ ଅଲଗା କରିଦିଅନ୍ତି | ବିଳମ୍ବରେ ବହୁ ବଲିଉଡ ତାରକା କଳା ଏବଂ ଧଳା ରଙ୍ଗରେ ସେୟାର କରୁଛନ୍ତି | କିଶୋରମାନଙ୍କ କ୍ରସ୍, କାର୍ତ୍ତିକ ଆର୍ଯ୍ୟନ୍ ମଧ୍ୟ ନିକଟରେ ଏକ ମାସ୍କ, ଚମଡା ଜ୍ୟାକେଟ୍, ଏବଂ ଜିନ୍ସ ପିନ୍ଧିଥିବା ଏକ କଳା ଏବଂ ଧଳା ଚିତ୍ର ସେୟାର କରିଥିଲେ |

ଏହି ପୋଷ୍ଟରେ କରୋନା ସମୟରେ ଯତ୍ନ ନେବା ସହିତ ତାଙ୍କ ଅନୁଗାମୀମାନଙ୍କ ପାଇଁ ଲଭ୍ ଆଜ୍ କାଲ୍ ଅଭିନେତାଙ୍କର ଏକ ଶକ୍ତିଶାଳୀ ବାର୍ତ୍ତା ଅନ୍ତର୍ଭୁକ୍ତ ହୋଇଥିଲା। ସାରା ଅଲି ଖାନ ୱାର୍କ ଫ୍ରଣ୍ଟରେ ରାକୁଲ ପ୍ରୀତ ସିଂଙ୍କୁ ଅମିତାଭ ବଚ୍ଚନ ଏବଂ ଅଜୟ ଦେବଗନଙ୍କ ସହ ଦେଖିବାକୁ ମିଳିବ, ପୂଜା ହେଗଡେ ରଣଭୀର ସିଂ ଏବଂ ଜ୍ୟାକଲିନ ଫର୍ଣ୍ଣାଣ୍ଡିଜଙ୍କ ସହ ରୋହିତ ଶେଟ୍ଟୀଙ୍କ ସର୍କସରେ ଅଭିନୟ କରିବେ। କାର୍ତ୍ତିକ ଆର୍ଯ୍ୟନ୍ ଦୋସ୍ତାନା ପାଇଁ ସୁଟିଂରେ ବ୍ୟସ୍ତ ଅଛନ୍ତି ଏବଂ ସାରା ଅଲି ଖାନ ଆନନ୍ଦ ଏଲ ରାୟଙ୍କ ଅଟ୍ରାଙ୍ଗି ରେ ଏକ ଡବଲ ଭୂମିକାରେ ଅଭିନୟ କରୁଛନ୍ତି! ଅକ୍ଷୟ କୁମାର ଏବଂ ଧନୁଷଙ୍କ ସହିତ |

- Advertisement -spot_img

More articles

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- Advertisement -spot_img

Latest article