28.1 C
Bhubaneswar
Friday, July 30, 2021

ଟ୍ରକ ଚାପାରେ ଛାତ୍ରର ମୃତୁ୍: ରାସ୍ତାରୋକ

Must read

ପାରାଦ୍ୱୀପ,୨୯ା୨(ନି.ପ୍ର): ପାରାଦ୍ୱୀପ ଚଣ୍ଡିଖୋଲ ଜାତୀୟ ରାଜପଥ ୫(କ) ପାରାଦ୍ୱୀପ ଗଡ ଲକ ଥାନା ନିକଟରେ ଏକ ମର୍ମନ୍ତୁଦ ସଡକ ଦୁର୍ଘଟଣାରେ ଜଣେ ଛାତ୍ରର ମୃତୁ୍ୟ ଘଟିଛି । ଖବରରୁ ପ୍ରକାଶ ଏରସମା ଅଂଚଳସ୍ଥ ଏରସା ର ଛାତ୍ର ଜଗନ୍ନାଥ ମଲ୍ଲିକ (୧୮), ପିତା କୁନା ମଲ୍ଲିକ ଗ୍ରାମ କୋଠିନିର୍ମଳ ପାରାଦ୍ୱୀପ ଗଡକୁ ତାଙ୍କର ଜଣେ ସର୍ମ୍ପକୀୟଙ୍କ ଘରକୁ ଏକ ଶୁଦ୍ଧି କାର୍ଯ୍ୟରେ ଆସିଥିଲେ । ଶନିବାର ଦିନ ମାର୍କେଟରୁ କୋଲ୍ଡ୍ରିଙ୍କସ ନେଇ ଘରକୁ ଫେରୁଥିବା ବେଳେ ଚଣ୍ଡିଖୋଲରୁ ପାରାଦ୍ୱୀପ ଯାଉଥିବା ଏକ ଓଭରଲୋଡ୍ ୧୦ ଚକିଆ ଟ୍ରକ ତାଙ୍କ ଉପରେ ଚଢିଯାଇଥିଲା ।

ଘଟଣା ସ୍ଥଳରେ ଛାତ୍ରର ମୃତୁ୍ୟ ଘଟିଥିବା ବେଳେ ଏହାକୁ ନେଇ ସାଧାରଣରେ ଉତେଜନା ଖାଯାଇଥିଲା । ଘଟଣା ସ୍ଥଳରେ ତୁରନ୍ତ ଲକ୍ ପୋଲିସ ପହଁଞ୍ଚି ଗାଡିର ଡ୍ରାଇଭରକୁ ଗିରଫ କରି ଟ୍ରକ୍କୁ ଜବତ କରିବା ସହ ମୃତୁ ଛାତ୍ରକୁ ଅଠ ରବାଙ୍କୀ ମେଡିକାଲକୁ ପଠାଇଥିଲା । ତେବେ ଗ୍ରାମବାସୀ ଦୀର୍ଘ ସମୟ ରାସ୍ତା ଅବରୋଧ କରି ମୃତ ପରିବାକୁ କ୍ଷତିପୂରଣ ଓ ଟ୍ରାଫିକ୍ ନିୟନ୍ତ୍ରଣ ଦାବିରେ ରାସ୍ତାରେ ବିକ୍ଷୋଭ ପ୍ରଦର୍ଶନ କରିଥିଲେ । ତେବେ ପୋଲି ପ୍ରଶାସନ ବୁଝାସୁଝା କରିବା ପରେ ଧାରଣା ପ୍ରତ୍ୟାହୃତ ହୋଇଥିଲା । ତେବେ ବେନିୟନ୍ତ୍ରିତ ଗାଡିଚାଳନା, ରାସ୍ତା ଉପରେ ଏବଂ ଦୁଇ ପାଶ୍ୱର୍ରେ ବେଆଇନ୍ ଭାବେ ଟ୍ରକ ପାର୍କିଂ ଓ ଟ୍ରାଫିକ ବ୍ୟବସ୍ଥା ବିପର୍ଯ୍ୟସ୍ତ ଯୋଗୁଁ ବାର ମ୍ବାର ଏଭଳି ଦୁର୍ଘଟଣା ଘଟି ବହୁ ଧନ ଜୀବନ ହାନି ହେଲାଣି ବୋଲି ସ୍ଥାନୀୟ ଜନସାଧାରଣ ଅଭିଯୋଗ କରିଛନ୍ତି ।

- Advertisement -spot_img

More articles

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- Advertisement -spot_img

Latest article