30 C
Bhubaneswar
Friday, May 14, 2021

ଇଣ୍ଡିଆନ୍ ଆଇଡଲ୍ ରେ ଏହି ଗାୟକଙ୍କ ପ୍ରଦର୍ଶନ ।

Must read

ମୁମ୍ବାଇ,ତା,୬/୧୨ ; ଦେଶର ସବୁଠୁ ବଡ ଗାୟକ ରିଅଲିଟି ସୋ, ଇଣ୍ଡିଆନ୍ ଆଇଡଲ୍ ଦ୍ଵାଦଶ ତୁ ସହିତ ଏକ ବ୍ୟାଙ୍ଗ୍ ସହିତ ଫେରିଛି | ସମ୍ପ୍ରତି, ଶୋ ଏହାର ନୂତନ ତୁକୁ ପ୍ରିମିୟର୍ କରିଥିଲା ​​ଏବଂ ପ୍ରତିଯୋଗୀମାନଙ୍କ ମଧ୍ୟରୁ ଜଣେ ତାଙ୍କ ପ୍ରଦର୍ଶନ ସହିତ ବିଚାରପତିଙ୍କୁ ଚକିତ କରିଥିଲେ | ଇଣ୍ଡିଆନ୍ ଆଇଡଲ୍ରେ ପ୍ରତିଯୋଗୀ ଥିବା ଜେଲି ତାମିନ୍ ପୁଣିଥରେ ଏହି ସୋ ପାଇଁ ଅଡିସନ୍ ଦେଇଥିଲେ। ସେ ଟନି ଏବଂ ନେହା କକ୍କରଙ୍କ ଏକ ଗୀତ ଓହ୍ ହମସଫର ଗାଇବା ଆରମ୍ଭ କରିଥିଲେ ଏବଂ ଆରମ୍ଭକୁ ପସନ୍ଦ କରିଥିଲେ |

କିନ୍ତୁ ତା’ପରେ ସେ ତାଙ୍କ ସ୍ୱରକୁ ନେହାଙ୍କ ଅଂଶ ଗାଇବା ସହିତ ଏକ ମହିଳା ସ୍ୱରରେ ମଧ୍ୟ ଗଲେ | ଏହାଦ୍ୱାରା ବିଚାରପତି ମାନେ ଷ୍ଟମ୍ପ୍ ହୋଇଥିଲେ। ସେ ଉଭୟ ପୁରୁଷ ଏବଂ ମହିଳା ସ୍ୱରରେ ସହଜ ଏବଂ ଏଲାନରେ ଗୀତ ଗାଇଥିଲେ। ପ୍ରଦର୍ଶନ ସମୟରେ ବିଶାଲ ଦାଦଲାନି ଅନ୍ୟ ବିଚାରପତିଙ୍କ ନିକଟକୁ ଯାଇ କହିଥିଲେ ଯେ ତାଙ୍କ ମନ ଉଡିଯାଇଛି। ହିମେଶ ମଧ୍ୟ ବିସ୍ମିତ ମନେ ହେଉଥିଲେ। ନେହା ପ୍ରକୃତରେ ପ୍ରଭାବିତ ହୋଇଥିଲେ ଯେ ସେ ତାଙ୍କ ଗୀତକୁ ଏତେ ଭଲ ଭାବରେ ଗାଇଥିଲେ।

ପ୍ରଦର୍ଶନ ପରେ ଦର୍ଶକ ଏବଂ ନେଟେନିଜେନ୍ସ ଜେଲିଙ୍କ ପ୍ରଦର୍ଶନ ବିଷୟରେ କହିବା ବନ୍ଦ କରି ପାରିବେ ନାହିଁ | ତାମିନ୍ ଅରୁଣାଚଳ ପ୍ରଦେଶରୁ ଆସିଛନ୍ତି ଏବଂ ଇଣ୍ଡିଆନ୍ ଆଇଡଲ୍ ୯ ରେ ୧୦ ରେ ରହିବା ପରେ ସେ ରାଜ୍ୟରେ ଜଣେ ଜନପ୍ରତିନିଧି ହୋଇଥିଲେ। ଗୀତ ଶୋ ଗାୟକ ଆହୁରି ମଧ୍ୟ କହିଛନ୍ତି ଯେ ତାଙ୍କ ପାଇଁ ଇଣ୍ଡିଆନ୍ ଆଇଡଲ୍ ୧୨ ଏବଂ ଅଡିସନ୍ ଫେରିବା ତାଙ୍କ ପାଇଁ ଚ୍ୟାଲେଞ୍ଜ ଥିଲା କାରଣ ତାଙ୍କ ରାଜ୍ୟକୁ ବହୁ ଲୋକ ତାଙ୍କ ଆଡକୁ ଚାହିଁ ରହିଛନ୍ତି। ସେ ଆହୁରି ମଧ୍ୟ କହିଛନ୍ତି, ‘ମେରା ସପନା ହ i ମୁଖ୍ୟ ବଲିଉଡ ମେନ୍ ଅନ୍ତତ ପକ୍ଷେ ଲାଇନ୍ ଗନ୍ ଅର ସାର୍ଫ୍ ଇଣ୍ଡିଆନ୍ ଆଇଡଲ୍ କା ଷ୍ଟେଜ୍ ହାଇ ୟେ ପ୍ଲାଟଫର୍ମ ଦେ ସକତା ହ i

- Advertisement -spot_img

More articles

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- Advertisement -spot_img

Latest article