29.1 C
Bhubaneswar
Saturday, July 24, 2021

ହାର୍ଦ୍ଦିକ ପାଣ୍ଡ୍ୟାଙ୍କ ସହ ବ୍ରେକ୍ ଟାଇମ୍ କରିବାକୁ କ୍ଲିକ୍ କରିଥିଲେ ।

Must read

ମୁମ୍ବାଇ,ତା୫/୧୨; ଏକ ଦିନିକିଆ ଅନ୍ତର୍ଜାତୀୟ ସିରିଜରେ ଅଷ୍ଟ୍ରେଲିଆରେ ବିଜୟ ହାସଲ କରିବା ପରେ ବିରାଟ କୋହଲି ଏବଂ ତାଙ୍କ ଦଳ ଭଲ ମନୋଭାବରେ ଥିବା ଜଣାପଡିଛି। ଏବଂ ଏହା ଅନ୍ୟତମ କାରଣ ହୋଇପାରେ ଯେ ଭାରତୀୟ ଅଧିନାୟକ ଏବଂ ତାଙ୍କର ଘନିଷ୍ଠ ବନ୍ଧୁମାନେ ସେମାନଙ୍କ ବିରତି ଉପଭୋଗ କରିବାକୁ ଟିକେ ମଜା କରିବାକୁ ବାହାରିଲେ | କୋହଲିଙ୍କ ସହ ହାର୍ଦ୍ଦିକ ପାଣ୍ଡ୍ୟା ଏବଂ କେ.ଏଲ୍ ରାହୁଲ ମଧ୍ୟ ଥିଲେ। ଯୁବକମାନେ ଅଷ୍ଟ୍ରେଲିଆର ରାଜଧାନୀ କାନ ବେରାରେ ସେମାନଙ୍କର ପ୍ରିୟ ବନ୍ଧୁମାନଙ୍କ ସହିତ କଳା କଫି ଥଣ୍ଡା ଉପଭୋଗ କରୁଥିଲେ | ତାଙ୍କର ଶେଷ କିଛି ପୋଷ୍ଟରେ ବିରାଟ କୋହଲି ପଡ଼ିଆରେ ଏକାଠି ହୋଇଥିବା ନୀଳ ରଙ୍ଗର ଦଳର କିଛି କ୍ଲିକ୍ ଅଂଶୀଦାର କରିଥିଲେ |

ଯେଉଁ ଦିନ ଭାରତୀୟ ଦଳ ଅଷ୍ଟ୍ରେଲିଆ ବିପକ୍ଷ ସିରିଜର ଶେଷ ଜିତିଥିଲା ​​ସେହି ଦିନଠାରୁ ଫଟୋଗୁଡ଼ିକ ବୋଧହୁଏ | ସେ ଗୋଟିଏ ଚିତ୍ରର କ୍ୟାପସନ୍ ଦେଇଛନ୍ତି, “ପରବର୍ତ୍ତୀକୁ।” ତଥାପି ପରବର୍ତ୍ତୀ ଅନ୍ୟ ଏକ କ୍ଲିକ୍ କ୍ୟାପ୍ସନ୍ ହୋଇଛି, “ଏହି ଦଳ ପାଇଁ ଗର୍ବିତ | ଆମେ ଆଗକୁ ବଞ୍ଚିବା | ପରବର୍ତ୍ତୀ ସମୟରେ, ସେମାନେ ସିଡନୀରେ ଟି -୨୦ ଖେଳିବେ | ସେମାନଙ୍କର ଶେଷ ବିଜୟ ପରେ ଭାରତୀୟ ଦଳର ଆତ୍ମା ​​ବହୁତ ଉଚ୍ଚ ଅଟେ | ଏବଂ ଆଜି ସେୟାର୍ ହୋଇଥିବା ତାଙ୍କର ସର୍ବଶେଷ ପୋଷ୍ଟ ତାହା ସୂଚାଉଛି | ବିରାଟ କୋହଲି ଲେଖିଛନ୍ତି, “ଅନ ଟୁ ସିଡନୀ।”

ପୂର୍ବତନ ଭାରତୀୟ କ୍ରିକେଟର ବିରେନ୍ଦର ସେହୱାଗ ବିରାଟ କୋହଲିଙ୍କୁ ମ୍ୟାଚ ପାଇଁ ଦଳର ସଦସ୍ୟ ଚୟନ କରିବାରେ ଅସଙ୍ଗତି ବୋଲି କହିଛନ୍ତି। ଭାରତୀୟ ଅଧିନାୟକଙ୍କୁ ଆଘାତ କରି ପୂର୍ବତନ ଭାରତୀୟ ବ୍ୟାଟ୍ସମ୍ୟାନ୍ ବିରାଟଙ୍କ ପାଇଁ ସମାନ ନିୟମ କାହିଁକି ପ୍ରଯୁଜ୍ୟ ନୁହେଁ ବୋଲି ପଚାରିଥିଲେ। ଏପରିକି ସେ ମନେ ପକାଇ ଦେଇଛନ୍ତି ଯେ ଏମଏସ ଧୋନି ଦୁଇଟି ମ୍ୟାଚରେ ବିଫଳ ହେବା ସତ୍ତ୍ େ ତାଙ୍କୁ ଅତିରିକ୍ତ ସୁଯୋଗ ଦେଇ ନ ଥିଲେ କୋହଲି ଏତେ ବଡ ଖେଳାଳି ହୋଇପାରି ନଥାନ୍ତେ। ଏହାପୂର୍ବରୁ ଗୌତମ ଗମ୍ଭୀର ଚୟନ କମିଟିର ନିଷ୍ପତ୍ତି ଉପରେ ପ୍ରଶ୍ନ ଉଠାଇଥିଲେ ଯେ ଯଦି ଟି -୨୦ ଟୁର୍ନାମେଣ୍ଟରେ ଖେଳାଳିଙ୍କ ପ୍ରଦର୍ଶନ ଆଧାରରେ ବିଚାର କରାଯାଏ ତେବେ ତାଙ୍କ ଆଇପିଏଲ ପ୍ରଦର୍ଶନକୁ ଆଧାର କରି ଅଧିନାୟକ କାହିଁକି ମନୋନୀତ ହୁଅନ୍ତି ନାହିଁ?

- Advertisement -spot_img

More articles

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- Advertisement -spot_img

Latest article