26 C
Bhubaneswar
Thursday, April 15, 2021

ଏସଆଇଟି ମୁଖ୍ୟ ଅରୁଣ ବଟ୍ରା ଗ୍ରିଲ୍ସ ପ୍ରାଇମ ସନ୍ଦିଗ୍ଧ ବାବୁଲି ନାୟକ ।

Must read

ନୟାଗଡ଼,ତା୫/୧୨: ସମ୍ବେଦନଶୀଳ ପ୍ୟାରି ମର୍ଡର ମାମଲାର ସଦ୍ୟତମ ବିକାଶରେ ରାଜ୍ୟ ସରକାରଙ୍କ ଦ୍ୱାରା ଗଠିତ ସ୍ୱତନ୍ତ୍ର ଅନୁସନ୍ଧାନ କାରୀ ଦଳ (ଏସଆଇଟି) ଗତକାଲି ପ୍ରଧାନ ସନ୍ଦିଗ୍ଧ ବାବୁଲି ନାୟକଙ୍କ ଘରେ ଏସଆଇଟି ମୁଖ୍ୟ ଅରୁଣ ବୋତରାଙ୍କ ଉପସ୍ଥିତିରେ ଚଡଉ କରିଥିଲାବେଳେ ବୋଟ୍ରା ନିଜେ ନାୟକ ଏବଂ ତାଙ୍କ ପୁଅଙ୍କୁ ପ୍ରଶ୍ନ କରିଥିଲେ। ସୂତ୍ରରୁ ପ୍ରକାଶ ଯେ ବାବୁଲିର ତିନି ମହଲା ବିଶିଷ୍ଟ କୋଠାରେ ଥିବା ସମସ୍ତ କୋଠରୀକୁ ହେଡ୍ ଏବଂ ତାଙ୍କ ସ୍ଲୁଥ୍ ଯାଞ୍ଚ କରିଥିଲେ।

ଉଭୟେ ବାବୁଲି ଏବଂ ତାଙ୍କ ପୁଅଙ୍କୁ ପ୍ରାୟ ଏକ ଘଣ୍ଟା ପଚରାଉଚରା କରିଥିଲେ। ଏହା ବ୍ୟତୀତ ବାବୁଲିଙ୍କ ମାଲିକାନାରେ ଥିବା ଗାଡି ଏବଂ ତାଙ୍କ ଡ୍ରାଇଭରଙ୍କ ସବିଶେଷ ତଥ୍ୟ ମଧ୍ୟ ସଂଗ୍ରହ କରିଛି। ବାବୁଲିଙ୍କ ଏସଆଇଟିରେ ଥିବା ଇନପୁଟ ଉପରେ ଆଧାର କରି ତାଙ୍କର ଜଣେ ଡ୍ରାଇଭର ବିଜ ବେହେରା ନାମକ ଜଣେ ବ୍ୟକ୍ତି ଇଟାମାଟି ଅଞ୍ଚଳରେ ଥିବା ତାଙ୍କ ଘରୁ ପଚରାଉଚରା ପାଇଁ ନିଆଯାଇଥିବା ଜଣାଯାଇଛି। ପ୍ରାରମ୍ଭରେ, ଏସଆଇଟି ମୁଖ୍ୟ ଏଠାରେ ଥିବା ସର୍କିଟ ହାଉସରେ ବିଜୟଙ୍କୁ ପରୀକ୍ଷା କରିଥିଲେ।

ପରେ ଟାଉନ ପୋଲିସ ଷ୍ଟେସନ (ପିଏସ) ର ଅଧିକାରୀଙ୍କ ଏକ ଟିମ୍ ତାଙ୍କୁ ପ୍ରାୟ ଦୁଇ ଘଣ୍ଟା ଝାଞ୍ଚ କରିଥିଲେ। ସୂଚନାଯୋଗ୍ୟ, ମୃତ ବର୍ଷର ଝିଅର ଶୋକାକୁଳ ଅଭିଭାବକମାନେ ନିକଟରେ ନ୍ୟାୟ ଦାବିରେ ବିଧାନସଭା ସମ୍ମୁଖରେ ନିଜକୁ ଆତ୍ମହତ୍ୟା କରିବାକୁ ଚେଷ୍ଟା କରିବା ପରେ ଏହି ମାମଲା ସମଗ୍ର ରାଜ୍ୟକୁ ଚକିତ କରିଦେଇଛି। ଏପରିକି ବିରୋଧୀ ଦଳ, ବିଶେଷକରି ବିଜେପି, ନୟାଗଡ଼ର ବିଧାୟକ-କମ-ଓଡିଶା ମନ୍ତ୍ରୀ ଅରୁଣ ସାହୁଙ୍କ ଜଘନ୍ୟ ଅପରାଧରେ ସମ୍ପୃକ୍ତ ଥିବା ଅଭିଯୋଗ କରିଛନ୍ତି।

- Advertisement -spot_img

More articles

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- Advertisement -spot_img

Latest article