32.1 C
Bhubaneswar
Friday, June 25, 2021

ସଲମାନ ଖାନ ୫୩ ରେ ପୁଲରେ ସୋମେରସଲ୍ଟ କରିବା ଏକ ପ୍ରେରଣା ।

Must read

ମୁମ୍ବାଇ,ତା,୫/୧୨ ; ସଲମାନ ଖାନ ତାଙ୍କ ଡବାଙ୍ଗ ଶତାଳୀରେ ବଲିଉଡରେ ରାଜତ୍ୱ ଜାରି ରଖିଛନ୍ତି। ତଥାପି, ଏହା ମଧ୍ୟ ଏକ ସତ୍ୟ ଯେ ସେ ବର୍ତ୍ତମାନ ୫୦ ବର୍ଷ ବିତିଯାଇଛନ୍ତି ଏବଂ ବୃଦ୍ଧ ହୋଇ ଯାଉଛନ୍ତି। କିନ୍ତୁ ତାହା ଭଜନଙ୍କୁ ଚଳଚ୍ଚିତ୍ରରେ କିଛି ସାହସିକ ସଟ୍ ଚେଷ୍ଟା କରିବା ଏବଂ ଭଲ ଦୂସାହସିକ କାର୍ଯ୍ୟ ପାଇଁ କିଛି ବିପଦ ନେବାକୁ ଅଟକାଇ ନାହିଁ | ଗତ ବର୍ଷ ଯେତେବେଳେ ସଲୁ ଭୋଇ ବ୍ୟାକଫ୍ଲିପ୍ ପୋଖରୀରେ ପୋଖରୀରେ ନଖ ପକାଇଲେ ସମସ୍ତେ ଆଶ୍ଚର୍ଯ୍ୟ ହୋଇଗଲେ | ତାଙ୍କ ପ୍ରଶଂସକ ମାନେ ବିଶ୍ବାସ କରିପାରି ନଥିଲେ ଯେ ସଲମାନ ଖାନ ୫୩ ବର୍ଷ ବୟସରେ ଏହିପରି କିଛି ଚେଷ୍ଟା କରିବେ। ସୁପରଷ୍ଟାର ନିଜେ ବ୍ୟାକଫ୍ଲିପ୍ କରିବା ପରେ ପୋଖରୀରେ ବୁଡ଼ିଯିବାର ଭିଡିଓ କ୍ଲିପ୍ ସେୟାର କରିଛନ୍ତି।

ଆପଣ ସଲମାନଙ୍କୁ ନୌସେନା ନୀଳ ଟି-ସାର୍ଟ ପିନ୍ଧିଥିବାର ଦେଖିପାରିବେ। ନୀଳ ଅଧା ପ୍ୟାଣ୍ଟ ପୁଷ୍କରିଣୀ ନିକଟରେ ଏକ ଛୋଟ ଉଚ୍ଚତାକୁ ଛଡୁଛନ୍ତି | ତାଙ୍କ ସହିତ ଥିବା ତାଙ୍କର ଦୁଇ ଜଣ ବ୍ୟକ୍ତି ଆଶ୍ଚର୍ଯ୍ୟ ହୋଇଗଲେ ଯେତେବେଳେ ଭାରତ ଅଭିନେତା ବିନା ସାହାଯ୍ୟରେ ଉଚ୍ଚତାକୁ ଚଡିଗଲେ। ସଲମାନ ଏକ ବ୍ୟାକ୍ ଫ୍ଲିପ୍ ନେଇଥିବା ଏକ ସ୍ଥାନରେ ପହଞ୍ଚିବା ପରେ ତାଙ୍କର ଉଭୟ ଲୋକ ହସୁଥିଲେ। ସବୁବେଳେ ସଲମାନ ବିଗ୍ ବସ୍ ୧୪ ର ହୋଷ୍ଟ ଅଟନ୍ତି କିନ୍ତୁ ଏଥର ସୋ’ର ଟିଆରପି ବହୁତ ନିରାଶାଜନକ ଥିଲା |

ଏବଂ ସେହି କାରଣରୁ ନିର୍ମାତା ମାନେ କାର୍ଯ୍ୟସୂଚୀ ଅପେକ୍ଷା ରିଅଲିଟି ସୋକୁ ଶେଷ କରିବାକୁ ଯୋଜନା କରୁଛନ୍ତି | ଅନେକେ ବିଶ୍ବାସ କରନ୍ତି ଯେ ସଲମାନ ଖାନଙ୍କ କାରଣରୁ ସୋ’ର ଟିଆରପି କମ୍ ରହିଛି। ଏବଂ ଏହାର କାରଣ ହେଉଛି ସୁଶାନ୍ତ ସିଂ ରାଜପୁତ ଏବଂ ତାଙ୍କ ପ୍ରଶଂସକଙ୍କ ବିବାଦୀୟ ମୃତ୍ୟୁ, ଯେଉଁମାନେ ବିଶ୍ବାସ କରନ୍ତି ଯେ ସଲମାନ ବଲିଉଡର ଜଣେ ସେଲିବ୍ରେଟ୍ ଯିଏ ସୁଶଙ୍କଠାରୁ ଭଲ ଚଳଚ୍ଚିତ୍ର ଛଡ଼ାଇ ନେଇଥିଲେ। ଦିଶା ପାଟାନି। ପରବର୍ତ୍ତୀ ସମୟରେ ସେ କ୍ୟାଟ୍ରିନା କାଫଙ୍କ ସହ ର ଟାଇଗର ଫ୍ରାଞ୍ଚାଇଜ୍ ପାଇଁ ସୁଟିଂ ଆରମ୍ଭ କରିବେ | ସଲମାନ ଖାନ ମଧ୍ୟ ଶାହରୁଖ ଖାନଙ୍କ ପ୍ରତ୍ୟାବର୍ତ୍ତନ ଚଳଚ୍ଚିତ୍ର ପଠାନରେ ଟାଇଗର ଭାବରେ ଅଭିନୟ କରିବେ ବୋଲି ଆଶା କରାଯାଉଛି।

- Advertisement -spot_img

More articles

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- Advertisement -spot_img

Latest article