27.1 C
Bhubaneswar
Tuesday, June 15, 2021

ରଶ୍ମିକା ମନ୍ଦନା ତାଙ୍କ ସର୍ବଶେଷ ୱାର୍କଆଉଟ୍ ଭିଡିଓ ୱାଚ୍ ସହିତ ଉତ୍ସାହିତ କରନ୍ତି ।

Must read

ମୁମ୍ବାଇ,ତା୫/୧୨/ ; ନିକଟରେ ରଶ୍ମିକା ମନ୍ଦନା ନିଜେ ଏକ ୱାର୍କଆଉଟ୍ ଭିଡିଓ ସେୟାର କରିଥିଲେ ଯାହା ‘ଭୟ’ ଠାରୁ ଆଶ୍ଚର୍ଯ୍ୟଜନକ ପର୍ଯ୍ୟନ୍ତ ଅନେକ ପ୍ରତିକ୍ରିୟା ସୃଷ୍ଟି କରିଥିଲା ​​| ପୃଷ୍ଠଭୂମିରେ, ଆପଣ ନଭେମ୍ବର ୨୦୨୦ ରିଲିଜ୍ ଡିଭାଇନ୍ ‘ମିର୍ଚି ମିର୍ଚି ମିର୍ଚି, ନାଜର ତିର୍ଚି’ ଗୀତ ବଜାଉଥିବା ଶୁଣିପାରିବେ | ପ୍ରିୟ ସାଥୀ ଅଭିନେତ୍ରୀ ଲେଖିଛନ୍ତି, “ଆପଣଙ୍କୁ ବ୍ୟାୟାମ ପାଇଁ କିଛି ପ୍ରେରଣା ଦରକାର କି? ମୋ ଠାରୁ କିଛି ଶିଖନ୍ତୁ .. ହେନ୍? ରଶ୍ମିକା ସର୍ବଦା ଫିଟନେସକୁ ପ୍ରୋତ୍ସାହିତ କରିଆସୁଛନ୍ତି ଏବଂ ଯୁବ ପିଢୀକୁ ପ୍ରେରଣା ଦେବା ପାଇଁ ଚିତ୍ର ଏବଂ ଭିଡିଓ କ୍ଲିପ୍ ବାଣ୍ଟିବାରେ ଲାଗିଛନ୍ତି |

ଏହାପୂର୍ବରୁ ଗତ ମାସରେ ଅଭିନେତ୍ରୀ ହାତରେ ଭେଜି ଧରିଥିବାର ଏକ ସୁନ୍ଦର ଚିତ୍ର ସେୟାର କରିଥିଲେ | ଦକ୍ଷିଣ ସୌନ୍ଦଯ୍ୟ ଏକ ଗାଢ ହଳଦିଆ ରଙ୍ଗର ଏକ ଖଣ୍ଡ ପୋଷାକରେ ସୁନ୍ଦର ଦେଖାଯାଉଥିଲା | ଦକ୍ଷିଣ ସୌନ୍ଦନ୍ଦର୍ଯ୍ୟରେ ପାରମ୍ପାରିକ ଲେହେଙ୍ଗା ଏବଂ ପାଶ୍ଚାତ୍ୟ ପୋଷାକ ପିନ୍ଧିବା ସ୍ୱାଭାବିକ ହୋଇଥିବା ବେଳେ ରଶ୍ମିକା ଏକ ସାରୀରେ ଏବଂ ଏହା ମଧ୍ୟ ଏକ ସରଳ ପୋଷାକରେ ବହୁତ କ୍ୱଚିତ୍ | ସେ କିଛି ଦିନ ପୂର୍ବରୁ ସେୟାର କରିଥିବା ଚିତ୍ରଗୁଡ଼ିକ ତାଙ୍କ ଅନୁଗାମୀ ମାନଙ୍କୁ ସ୍ପେଲବାଉଣ୍ଡ ଛାଡିଥିଲେ | ଏକ ଧଳା ଧଳା ସାରୀ ଏବଂ ସ୍ଲିଭଲେସ୍ ହଳଦିଆ ବ୍ଲାଉଜରେ, ଭାରତର କ୍ରସ୍ ଅତ୍ୟନ୍ତ ଚମତ୍କାର ଦେଖାଯାଉଥିଲା |

ଏପରିକି ସେ ଆଶ୍ଚର୍ଯ୍ୟଜନକ ଅନୁଭବ କରିଥିଲେ ଏବଂ ତାଙ୍କର ଗୋଟିଏ ଫଟୋଗ୍ରାଫର କ୍ୟାପସନ୍ ଲେଖିଥିଲେ, “ମୋତେ ତୁମର ପ୍ରଜାପତି ହେବାକୁ ଦିଅ।” ଗତ ମାସ ଶେଷରେ ରଶ୍ମିକା ମନ୍ଦନା ଗୁଗୁଲ ଦ୍ୱାରା ଭାରତର କ୍ରଶ୍ ଘୋଷିତ ହେବାପରେ ହେଡଲାଇନ୍ ଧରିଥିଲେ। ଡିଭାର ପ୍ରଶଂସକମାନେ ଅତ୍ୟନ୍ତ ଆନନ୍ଦିତ ଥିଲେ ଏବଂ ସୋସିଆଲ ମିଡିଆରେ ମେମ ଏବଂ ବାର୍ତ୍ତା ବାଣ୍ଟିଥିଲେ। ରଶମିକା ନିଜେ ଟ୍ୱିଟରରେ ତାଙ୍କ ନାମର ଟ୍ରେଣ୍ଡ ଦେଖି ଖୁସି ହୋଇ ପ୍ରତିକ୍ରିୟା ପ୍ରକାଶ କରିଥିଲେ, “ୱୋହହ ମୋର ଲୋକମାନେ ପ୍ରକୃତରେ ସେମାନେ ଏତେ ସୁନ୍ଦର .. ନୁହେଁ କି? ମୋର ସମସ୍ତ ହୃଦୟ ଅଛି। ” ରଶ୍ମିକା ପରବର୍ତ୍ତୀ ସମୟରେ ଆଲୁ ଅର୍ଜୁନଙ୍କ ସହ ପୁଷ୍ପାରେ ନଜର ଆସିବେ ଏବଂ କାର୍ତ୍ତିଙ୍କ ବିପକ୍ଷରେ ସୁଲତାନଙ୍କ ସହ ତାମିଲ ଚଳଚ୍ଚିତ୍ରରେ ଡେବ୍ୟୁ କରିବେ।

- Advertisement -spot_img

More articles

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- Advertisement -spot_img

Latest article