30 C
Bhubaneswar
Friday, May 14, 2021

ରୁବିନା ଦିଲାଇକ୍ ପ୍ରକାଶ କରିଛନ୍ତି ଅଭିନାଭ ଶୁକ୍ଲା ଛାଡପତ୍ର ହେବାକୁ ଯାଉଥିଲେ ।

Must read

ମୁମ୍ବାଇ,ତା,୩୦/୧୧ ୱିକେଣ୍ଡ କା ଭରରେ ହୋଷ୍ଟ ସଲମାନ ଆଉ ଏକ ବଡ ମୋଡ଼ ପ୍ରକାଶ କରିଥିଲେ ଯାହା ପ୍ରତିଯୋଗୀ ଏବଂ ଦର୍ଶକଙ୍କୁ ଆଶ୍ଚର୍ଯ୍ୟ କରିଥିଲା ​​| ଏହି ସପ୍ତାହ ଶେଷ ସପ୍ତାହ ହେବାକୁ ଯାଉଛି ଯେଉଁଠାରେ କିଛି ଗୃହକର୍ତ୍ତା ଜାରି ରଖିବାକୁ ନିଶ୍ଚିତ ହେବେ ଏବଂ ବାକିଗୁଡିକ ବିଗ୍ ବସ୍ ରୁ ହଟାଯିବ | ଗତ ସପ୍ତାହରେ, ଏକତା କପୁର ତାଙ୍କୁ ‘ପ୍ରତିରକ୍ଷା ପଥର’ ଦେବାବେଳେ ରୁବିନା ପ୍ରଥମ ନିଶ୍ଚିତ ପ୍ରତିଯୋଗୀ ହୋଇଥିଲେ।

ବର୍ତ୍ତମାନ, ବିଗ୍ ବସ୍ ଅନ୍ୟ ଘରଲୋକମାନଙ୍କୁ ସେମାନଙ୍କର ସବୁଠାରୁ ବଡ଼ ରହସ୍ୟ ବାଣ୍ଟି ଇମ୍ୟୁନିଟି ଜିତିବାର ସୁଯୋଗ ଦେଇଥିଲେ ଯାହା ଦର୍ଶକଙ୍କୁ ଜଣା ନାହିଁ | ଏହା ଘରଲୋକଙ୍କ ଦ୍ଵାରା କିଛି ବଡ ଖୁଲାସା କରିଥାଏ ଏବଂ ଘରେ ଭାବପ୍ରବଣତା ଅଧିକ ରହିଥାଏ | ସର୍ବଶେଷ ପ୍ରୋମୋରେ ରୁବିନା ଦିଲାଇକ୍ ପ୍ରକାଶ କରିଛନ୍ତି ଯେ ଅଭିନାଭ ଶୁକ୍ଲାଙ୍କ ସହ ତାଙ୍କ ବିବାହ ପଥର ଉପରେ ଥିଲା ଏବଂ ସେମାନେ ଛାଡପତ୍ର ପାଇବାକୁ ଯାଉଥିଲେ। ସେ କାନ୍ଦି କାନ୍ଦି କାନ୍ଦି କାନ୍ଦି କହିଲା “ହମ୍ନେ ଏକ ଡସ୍ର କୋ ନଭେମ୍ବର ଟାକ କା ସମୟ ଦିୟା ଥା। ଆମେ ଛାଡପତ୍ର ହେବାକୁ ଯାଉଥିଲୁ | ଅଗର ୟାହା ଡୋନୋ ସାଥ ନାହି ଆଟେ, ତୋ ଶାୟାଦ ସାଥ ଭୀ ନା ରେହ ପାଟେ ”|

ଅଭିନାଭ ମଧ୍ୟ କାନ୍ଦୁଥିବାବେଳେ ଏହା ଦୁର୍ଭାଗ୍ୟଜନକ ଯେ ଶୋ’ରୁ ସେମାନଙ୍କ ପରିବାର ଏବଂ ବନ୍ଧୁମାନେ ଏହି ଖବର ଜାଣିଥିଲେ ଏବଂ ଏହା ସମଗ୍ର ଖବରରେ ଚମକିବ। ଏହି ସମୟରେ, ଇଜାଜ ଖାନ ତାଙ୍କର ଅତୀତର ଆଘାତ ବିଷୟରେ ଖୋଲିଥିଲେ, ସେ ସେୟାର କରିଛନ୍ତି ଯେ ସେ କାହିଁକି ଅସହଜ? ତାଙ୍କୁ ଛୁଇଁଥିବା ଲୋକମାନଙ୍କ ସହିତ ସେ ପିଲାବେଳୁ ନିର୍ଯାତିତ ହୋଇଥିଲେ | ସେ କହିଛନ୍ତି ଯେ ତାଙ୍କ ପିତା ମଧ୍ୟ ଏହା ଜାଣନ୍ତି ନାହିଁ ଏବଂ ତାଙ୍କ ସହ ସେୟାର ନକରିବାରୁ ସେ ଦୁଖିତ |

- Advertisement -spot_img

More articles

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- Advertisement -spot_img

Latest article