27.1 C
Bhubaneswar
Tuesday, June 15, 2021

ଡିସେମ୍ବର ୪ ରେ ପ୍ରଧାନମନ୍ତ୍ରୀ ମୋଦୀ ସର୍ବଦଳୀୟ ବୈଠକ କରିବେ ବୋଲି ରିପୋର୍ଟରେ ଦର୍ଶାଯାଇଛି ।

Must read

ନୂଆଦିଲୀ,ତା୩୦/୧୧; ପ୍ରଧାନମନ୍ତ୍ରୀ ନରେନ୍ଦ୍ର ମୋଦୀ ସମସ୍ତ ଦଳର ଫ୍ଲୋର ନେତାଙ୍କ ସହ ଭର୍ଚୁଆଲ ବୈଠକ କରି ଦେଶରେ ଚାଲିଥିବା କରୋନାଭାଇରସ ପରିସ୍ଥିତି ଉପରେ ଆଲୋଚନା କରିବେ ବୋଲି ପିଟିଆଇ ସୂତ୍ରରୁ ପ୍ରକାଶ। ଏହାପୂର୍ବରୁ ସୋମବାର ଦିନ ପ୍ରଧାନମନ୍ତ୍ରୀ ମୋଦୀ ଏକ ଟିକା ବିକଶିତ ତଥା ଉତ୍ପାଦନ ଉପରେ କାର୍ଯ୍ୟ କରୁଥିବା ତିନିଟି ଦଳ ସହିତ ଭର୍ଚୁଆଲ୍ ବୈଠକ କରିଥିଲେ। ଏହି ଦଳ ପୁଣେର ଜେନୋଭା ବାୟୋ ଫାର୍ମାସ୍ୟୁଟିକାଲ୍ସ ଲିମିଟେଡ, ହାଇଦ୍ରାବାଦର ବାୟୋଲୋଜିକାଲ ଇ ଲିମିଟେଡ ଏବଂ ହାଇଦ୍ରାବାଦର ଡ।

ସୋମବାର ସକାଳେ ଭାରତର କରୋନାଭାଇରସ୍ ଗଣନା ୯୪,୩୧,୬୯୨ କୁ ବୃଦ୍ଧି ପାଇ ୨୪ ଘଣ୍ଟା ମଧ୍ୟରେ ୩୮,୭୭୨ ଟି ନୂଆ ମାମଲା ରିପୋର୍ଟ କରିଛି। ଟୋଲ୍ ୪୪୩ ବୃଦ୍ଧି ପାଇ ୧,୩୭,୧୩୯ ରେ ପହଞ୍ଚିଛି। ଭାରତର ସକ୍ରିୟ ମାମଲା ୪,୪୬,୯୫୨ ରେ ଥିବାବେଳେ ପୁନରୁଦ୍ଧାର ୮୮,୪୭,୬୦୦ ରେ ପହଞ୍ଚିଛି। ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ ମନ୍ତ୍ରଣାଳୟ କହିଛି ଯେ ରବିବାର ଦିନ ପ୍ରାୟ ୭୧% ମୃତ୍ୟୁ ଆଠଟି ରାଜ୍ୟ ଏବଂ କେନ୍ଦ୍ର ଅଞ୍ଚଳରୁ ଆସିଛି।

୮୯ ଜଣଙ୍କର ମୃତ୍ୟୁ ଘଟିଥିବା ବେଳେ ଦିଲ୍ଲୀରେ ସର୍ବାଧିକ ମୃତ୍ୟୁ ହୋଇଥିବା ବେଳେ ମହାରାଷ୍ଟ୍ର ୮୮ ରେ ଏବଂ ପଶ୍ଚିମବଙ୍ଗରେ ୫୨ ଜଣଙ୍କ ମୃତ୍ୟୁ ଘଟିଛି। ଜନ୍ ହପକିନ୍ସ ବିଶ୍ୱବିଦ୍ୟାଳୟ ଅନୁଯାୟୀ କରୋନାଭାଇରସ୍ ୬.୨୬ କୋଟିରୁ ଅଧିକ ଲୋକଙ୍କୁ ସଂକ୍ରମିତ କରିଛି ଏବଂ ୧୪.୫୮ ଲକ୍ଷରୁ ଅଧିକ ଲୋକଙ୍କୁ ହତ୍ୟା କରିଛି। ସଂକ୍ରମଣରୁ ୪ କୋଟିରୁ ଅଧିକ ଲୋକ ସୁସ୍ଥ ହୋଇଛନ୍ତି।

- Advertisement -spot_img

More articles

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- Advertisement -spot_img

Latest article