23 C
Bhubaneswar
Tuesday, May 11, 2021

ମୋହନ ଭାଗବତ ଆରଏସଏସ କାର୍ଯ୍ୟକର୍ତ୍ତାଙ୍କ ସହ ସାକ୍ଷାତ ପାଇଁ ଓଡିଶା ଗସ୍ତ କରିଛନ୍ତି ।

Must read

ଭୁବନେଶ୍ୱର,ତା,୨୫/୧୧: ଆରଏସଏସ ମୁଖ୍ୟ ମୋହନ ଭଗବତ ତିନି ଦିନିଆ ଓଡିଶା ଗସ୍ତରେ ମଙ୍ଗଳବାର ସନ୍ଧ୍ୟାରେ ଏଠାକୁ ଆସିଛନ୍ତି ଯେଉଁଥିରେ ସେକୋବିଡ ୧୯ ନିର୍ଦ୍ଦେଶାବଳୀକୁ କଡାକଡି ପାଳନ କରିବା ସମୟରେ ଅଖିଲ ଭାରତ କାର୍ୟ୍ୟକରୀ ମଣ୍ଡଳ ର ବାର୍ଷିକ ବୈଠକରେ ଯୋଗଦେବାକୁ ଯାଉଛନ୍ତି। ବୁଧବାର ଏବଂ ଗୁରୁବାର ଦିନ ଅନୁଷ୍ଠିତ ହେବାକୁ ଥିବା ଏହି ବୈଠକରେ ଆଣ୍ଡାମାନ ଏବଂ ନିକୋବର ଦ୍ୱୀପପୁଞ୍ଜ ବ୍ୟତୀତ ଓଡିଶା, ପଶ୍ଚିମବଙ୍ଗ, ସିକ୍କିମ୍ର ଆରଏସଏସର ବରିଷ୍ଠ କାର୍ଯ୍ୟକର୍ତ୍ତାମାନେ ଯୋଗଦେବେ।

କୋବିଡ-୧୯ ମହାମାରୀକୁ ଦୃଷ୍ଟିରେ ରଖି ସୀମିତ ପରିସରରେ ଆୟୋଜିତ ହେଉଥିବା ଇନଡୋର ବୈଠକରେ ଏହି ଅଞ୍ଚଳର ୩୫ଜଣ ବରିଷ୍ଠ ଅଧିକାରୀ ଅଂଶଗ୍ରହଣ କରିବେ ବୋଲି ଆରଏସଏସ ସୂତ୍ରରୁ ପ୍ରକାଶ। ‘ସ୍ ଦ୍ୱାରା କରାଯାଇଥିବା କଲ୍ୟାଣମୂଳକ କାର୍ଯ୍ୟକଳାପକୁ ସମୀକ୍ଷା କରିବା ବ୍ୟତୀତ ମହାମାରୀ ସମୟରେ ଲୋକଙ୍କ ଜୀବିକା, ଶିକ୍ଷା ଏବଂ ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟସେବା ସମ୍ବନ୍ଧୀୟ ପ୍ରସଙ୍ଗ ମଧ୍ୟ ବୈଠକ ସମୟରେ ଦେଖାଯିବାର ସମ୍ଭାବନା ରହିଛି ବୋଲି ସେମାନେ କହିଛନ୍ତି। ଗତ ବର୍ଷ ଆରଏସଏସ ମୁଖ୍ୟ ସମୀକ୍ଷା କାର୍ଯ୍ୟାନ୍ୱୟନ, ସଫଳତା ଏବଂ ଅଭିଜ୍ଞତା ବାଣ୍ଟିବା ଯୋଜନା |୨୦୨୧ ପାଇଁ ସ୍ୱାୟାମସେଭକ୍ସ ପାଇଁ କାର୍ଯ୍ୟକ୍ରମ, କାର୍ଯ୍ୟକଳାପ ଏବଂ ତାଲିମ ମଧ୍ୟ ବୈଠକରେ ଚୂଡାନ୍ତ ହେବ |

ଶ୍ରମିକମାନଙ୍କର ସମ୍ପ୍ରସାରଣ ଏବଂ ତାଲିମ ପାଇଁ ଯୋଜନା ଭଳି ସାଂଗଠନିକ କାର୍ଯ୍ୟକଳାପ ଉପରେ ମଧ୍ୟ ଆଲୋଚନା କରାଯିବ | କୋବିଡ-୧୯ ପ୍ରତିବନ୍ଧକ ହେତୁ ସତର୍କତା ଭାବରେ ଆରଏସଏସ ମୁଖିଆଙ୍କ ପରିଦର୍ଶନ ସମୟରେ କୌଣସି ଜନସାଧାରଣଙ୍କ ଯୋଗଦାନ, ବୈଠକ କିମ୍ବା ପାରସ୍ପରିକ ସମ୍ପର୍କ ନାହିଁ | ସମସ୍ତ ଆଲୋଚନା ବନ୍ଦ ଦ୍ୱାରରେ ହେବ ବୋଲି ସୂତ୍ରରୁ ପ୍ରକାଶ। ଅଂଶଗ୍ରହଣକାରୀମାନେ କୋବିଡପରୀକ୍ଷା ଦେଇଥିବାବେଳେ ମାସ୍କ ପିନ୍ଧିବା, ସାମାଜିକ ଦୂରତା ଏବଂ ସ୍ୱଚ୍ଛତା ସମେତ ସମସ୍ତ ସତର୍କତା ଅବଲମ୍ବନ କରାଯିବ ବୋଲି ସେମାନେ କହିଛନ୍ତି।

- Advertisement -spot_img

More articles

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- Advertisement -spot_img

Latest article