29.1 C
Bhubaneswar
Saturday, July 24, 2021

ନାବାଳକର ମୃତ୍ୟୁ ଭୁବନେଶ୍ୱର ହସ୍ପିଟାଲରେ ଉତ୍ତେଜନା ସୃଷ୍ଟି କରିଛି ।

Must read

ଭୁବନେଶ୍ୱର: ତ୍ରୁଟିପୂର୍ଣ୍ଣ ଚିକିତ୍ସା ହେତୁ ୧୫ ବର୍ଷର ବାଳକର ମୃତ୍ୟୁ ପରେ ରବିବାର ଦିନ ଭୁବନେଶ୍ୱରର ଏକ ଘରୋଇ ଡାକ୍ତରଖାନାରେ ଉତ୍ତେଜନା ଦେଖାଦେଇଛି। ତିନି ଦିନ ତଳେ ରାଜଧାନୀର ନୟାପଲ୍ଲୀ ଅଞ୍ଚଳରେ ଅବସ୍ଥିତ ଘରୋଇ ଡାକ୍ତରଖାନାରେ ଭର୍ତ୍ତି କରାଯାଇଥିଲା। ସେ ହାତ ଭାଙ୍ଗିଯିବା ପରେ ଡାକ୍ତରଖାନାର ଡାକ୍ତରମାନେ ଆଜି ବାଳକ ଉପରେ ଅସ୍ତ୍ରୋପଚାର କରିଥିଲେ। ତେବେ କିଛି ସମୟ ପରେ ସେ ଆତ୍ମହତ୍ୟା କରିଥିଲେ।

ନାବାଳକଟିର ପରିବାର ସଦସ୍ୟ କହିଛନ୍ତି ଯେ ସେ ସାଇକେଲ ଚଳାଇବା ସମୟରେ ଏକ ଦୁର୍ଘଟଣାର ସମ୍ମୁଖୀନ ହୋଇଥିଲେ ଏବଂ ତାଙ୍କର କଲରବୋନ ଭାଙ୍ଗି ଯାଇଥିଲା ଡାକ୍ତରଖାନାର ଡାକ୍ତରମାନେ ଏହି ଅସ୍ତ୍ରୋପଚାର ସଫଳତାର ସହ କରାଯାଇଥିଲା ବୋଲି କହିଥିଲେ। ତେବେ ଏହା ପରେ ପୁଅର ଅବସ୍ଥା ଗୁରୁତର ହୋଇପଡିଥିଲା। ପରେ ଡାକ୍ତରମାନେ ପୁଅର ପରିବାର ସଦସ୍ୟଙ୍କୁ ଜଣାଇଥିଲେ ଯେ ତାଙ୍କର ଦେହାନ୍ତ ହୋଇଛି। ଭଙ୍ଗା ହାତ ପାଇଁ ଅସ୍ତ୍ରୋପଚାର ଦ୍ୱାରା ପୁଅର ମୃତ୍ୟୁ କିପରି ଘଟିଲା ବୋଲି ପରିବାର ସଦସ୍ୟ ପ୍ରଶ୍ନ କରିଛନ୍ତି।

ତ୍ରୁଟିପୂର୍ଣ୍ଣ ଚିକିତ୍ସା ଯୋଗୁଁ ବାଳକଟିର ମୃତ୍ୟୁ ହୋଇଥିବା ସେମାନେ ଅଭିଯୋଗ କରିଛନ୍ତି। ସ୍ଥାନୀୟ ବାସିନ୍ଦା ମୃତକଙ୍କ ପରିବାର ସଦସ୍ୟଙ୍କ ସହ ଯୋଗ ଦେଇ ଡାକ୍ତରଖାନାକୁ ମୃତ୍ୟୁକୁ ବିରୋଧ କରିଥିଲେ। ଏହି ସମୟରେ ଡାକ୍ତରଖାନା କର୍ତ୍ତୃପକ୍ଷ ଦାବି କରିଛନ୍ତି ଯେ ବାଳକଟି ଏପିଲିପସିରେ ପୀଡିତ ଥିଲା ଯେଉଁଥିପାଇଁ ଅସ୍ତ୍ରୋପଚାର ପରେ ତାଙ୍କ ଶରୀରର ତାପମାତ୍ରା ବୃଦ୍ଧି ପାଇ ସେ ଆତ୍ମହତ୍ୟା କରିଥିଲେ। ନାବାଳିକାଙ୍କ ପରିବାର ଏ ସମ୍ପର୍କରେ ସ୍ଥାନୀୟ ପୋଲିସକୁ ସୂଚନା ଦେଇଥିଲେ। ତେବେ ସର୍ବଶେଷ ରିପୋର୍ଟ ଦାଖଲ ନହେବା ପର୍ଯ୍ୟନ୍ତ କୌଣସି ଆନୁଷ୍ଠାନିକ ଅଭିଯୋଗ କରାଯାଇ ନାହିଁ।

- Advertisement -spot_img

More articles

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- Advertisement -spot_img

Latest article