27.1 C
Bhubaneswar
Friday, July 23, 2021

ଓଡିଶାର କୋବିଡ-୧୯ ସଂଖ୍ୟା ୩,୧୩,୯୬୧କୁ ବୃଦ୍ଧି ପାଇଛି ।

Must read

ନୂଆଦିଲୀ,ତା,୨୨/୧୧;ରବିବାର ସକାଳେ ମାଓବାଦୀଙ୍କ ନିକଟରେ ଗୁଳି ଚଳାଇଥିବା ଜଣେ ଜୋନାଲ କମାଣ୍ଡରଙ୍କ ସମେତ ତିନିଜଣ ବ୍ୟକ୍ତି ପ୍ରଭାବିତ ହୋଇଥିଲେ। ମାଓବାଦୀ ଜୋନାଲ କମାଣ୍ଡରଙ୍କୁ ଆଲୋକ ଯାଦବ ଛଦ୍ମନାମ ଗୁଲଶାନ ବୋଲି ଜଣା ପଡିଛି। ତାଙ୍କ ବ୍ୟତୀତ ଦେୱାରିଆ ଗାଁର ଗାଁ ମୁଖିଆଙ୍କ ଭାଉଜଙ୍କ ସମେତ ଦୁଇ ଜଣ ଗ୍ରାମବାସୀ ମଧ୍ୟ ଏହି ଘଟଣାରେ ମୃତ୍ୟୁ ବରଣ କରିଛନ୍ତି। ଗୟା ପୋଲିସର ଅତିରିକ୍ତ ଏସପି (ଅପରେସନ୍) ରାଜେଶ କୁମାର ସିଂ ଏହି ଘଟଣାକୁ ନିଶ୍ଚିତ କରିଛନ୍ତି।

ସେ କହିଛନ୍ତି ଯେ କୋବ୍ରା ଦଳର ପ୍ରତିଶୋଧ ପରାୟଣ ହୋଇ ଆଲୋକ ଯାଦବଙ୍କୁ ହତ୍ୟା କରାଯାଇଛି। ଶ୍ରୀନଗର ରବିବାର ତୁର ସବୁଠାରୁ ଶୀତଳ ରାତିରେ ରେକର୍ଡ କରିଛି ଯେହେତୁ ମର୍କର ମାଇନସ୍ ଡିଗ୍ରୀ ସେଲସିୟସକୁ ଖସି ଆସିଛି। ଜାମ୍ମୁ-କାଶ୍ମୀର ଏବଂ ଲଦାଖ ପାଇଁ ପାଣିପାଗ ବିଭାଗର ନିର୍ଦ୍ଦେଶକ ସୋନମ ଲୋଟସ୍ କୁ କହିଛନ୍ତି, ଆଜି ଶ୍ରୀନଗରରେ ସର୍ବନିମ୍ନ ତାପମାତ୍ରା ଡିଗ୍ରୀ ସେଲସିୟସ ଥିଲା, ଯାହା ଚଳିତ ସିଜନରେ ଏପର୍ଯ୍ୟନ୍ତ ସବୁଠାରୁ ଶୀତଳ ରେକର୍ଡ ହୋଇଛି।

ହତ୍ୟାକାଣ୍ଡର ଗ୍ୟାଙ୍ଗଷ୍ଟର ବିକାଶ ଦୁବେଙ୍କ ସହ ଲିଙ୍କ୍ କିମ୍ବା ଡ୍ୟୁଟି ଅବମାନନା ଅଭିଯୋଗରେ ୩୭ ପୋଲିସ କର୍ମଚାରୀଙ୍କ ବିରୋଧରେ କାର୍ଯ୍ୟାନୁଷ୍ଠାନ ଗ୍ରହଣ କରିବାକୁ ପ୍ରଦେଶ ଗୃହ ବିଭାଗ କାନପୁରର ଅତିରିକ୍ତ ମହାନିର୍ଦ୍ଦେଶକଙ୍କୁ କହିଛି। ତିନି ସଦସ୍ୟ ବିଶିଷ୍ଟ ସ୍ୱତନ୍ତ୍ର ଅନୁସନ୍ଧାନକାରୀ ଦଳ (ଏସଆଇଟି) ଦ୍ଵାରା କାର୍ଯ୍ୟାନୁଷ୍ଠାନ ପାଇଁ ସୁପାରିଶ କରାଯାଇଥିଲା ଯାହାକି ବିକ୍ରୁ ହତ୍ୟାକାଣ୍ଡରେ ପୋଲିସର ଭୂମିକା ଯାଞ୍ଚ କରିଥିଲା ​​ଯାହା ଜୁଲାଇ ୩ ରେ ଗ୍ୟାଙ୍ଗଷ୍ଟର ବିକାଶ ଦୁବେ ଏବଂ ତାଙ୍କ ସହାୟକଙ୍କ ଦ୍ଵାରା ଆମ୍ବୁସରେ ୮ ଜଣ ପୋଲିସ କର୍ମଚାରୀଙ୍କୁ ହତ୍ୟା କରିଥିଲା। ଦୁବେଙ୍କୁ ଗିରଫ କରିବା ପାଇଁ ପୋଲିସ ଟିମ୍ ବିକ୍ରୁ ଗ୍ରାମକୁ ଯାଇଥିଲେ।

- Advertisement -spot_img

More articles

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- Advertisement -spot_img

Latest article