27 C
Bhubaneswar
Thursday, May 6, 2021

ଯୁବକମାନଙ୍କ ପାଇଁ ଆଡୋରେବଲ୍ ଦିନକୁ ଦିନ ବୃଦ୍ଧି ପାଇବାରେ ଲାଗିଛି ।

Must read

କୋରିଆ,ତ,୨୨/୧୧;ଓଡ଼ିଶା କୋରିଆ ତରଙ୍ଗ ଦ୍ୱାରା ଆଘାତ ପାଇବ ଏବଂ ପରିଶେଷରେ ହିସାବ କରିବାକୁ ଏକ ଶକ୍ତି ହେବ, ଆମେ ଅବିଶ୍ୱାସରେ ଆଖି ବୁଜି ଦେଇଥା’ନ୍ତୁ | କିନ୍ତୁ ସେମାନେ ଯେପରି କୁହନ୍ତି, ପ୍ରେମ ଏବଂ ସଙ୍ଗୀତର କୌଣସି ସୀମା ଜାଣେ ନାହିଁ, ଏବଂଏହାର ସାକ୍ଷ୍ୟ ଅଟେ | ଯେଉଁମାନେ ବାଇଗଣୀ ବଗ୍ ଦ୍ୱାରା କାମୁଡ଼ି ନାହାଁନ୍ତି, ହେଉଛି ଏକ କୋରିଆର ପପ୍ ବ୍ୟାଣ୍ଡ ଯାହାକି ସାତଜଣ ସଦସ୍ୟଙ୍କୁ ନେଇ ଗଠିତ, ଯେଉଁମାନେ ମୃଦୁ ଭାବରେ ଏକ ବିଶ୍ୱସ୍ତରୀୟ ସେନ୍ସେସ୍ କରନ୍ତି । ଏକ ବର୍ଷରୁ କମ୍ ସମୟ ମଧ୍ୟରେ ବିଲବୋର୍ଡ ଚାର୍ଟରେ ତିନୋଟି ଆଲବମ୍ ଅର୍ଜନ କରିବାରେ ବିଟଲେସ୍ ପରଠାରୁ ପ୍ରଥମ ଗୋଷ୍ଠୀ ହୋଇ ସେମାନେ ପୃଥିବୀର କଳାକାରମାନଙ୍କ ପାଇଁ ଏକ ସଫଳତା ଚିହ୍ନଟ କରିଥିଲେ |

ବ୍ୟାଣ୍ଡର ପ୍ରଶଂସକମାନଙ୍କୁ କୁହାଯାଏ, ଯୁବକମାନଙ୍କ ପାଇଁ ଆଡୋରେବଲ୍ ପ୍ରତିନିଧୀ ଏମସି ପାଇଁ ଛୋଟ ଏବଂ ଏହା ଦିନକୁ ଦିନ ବୃଦ୍ଧି ପାଇବାରେ ଲାଗିଛି | ଭାରତରେ କୋରିଆ ନାଟକ ଏବଂ କେ-ସୌନ୍ଦଜ୍ୟ ଗତ ଦୁଇ ବର୍ଷ ମଧ୍ୟରେ ସହସ୍ର ବର୍ଷ ମଧ୍ୟରେ ପ୍ରତିଷ୍ଠିତ | ଅନ୍ୟ ଏକ ସାଂସ୍କୃତିକ ରପ୍ତାନି ଯାହା କୋରିଆ ତରଙ୍ଗର ଏକ ଅଂଶ, କେ- ପପ୍ ବିଶେଷତ ର ବଞ୍ଚୁଥିବା ଲୋକପ୍ରିୟତାକୁ ଲକ୍ଷ୍ୟ କରିବା କଷ୍ଟକର | ଏହି ବିଶ୍ଵ ସ୍ତରୀୟ ଘଟଣା ଓଡିଶାରେ ମଧ୍ୟ ଉତ୍ତେଜନା ସୃଷ୍ଟି କରିଛି ଏବଂ ଏଥିରୁ ଜଣାପଡୁଛି ଯେ ଓଡିଶା ଆର୍ମି ହେଉଛି ରାଜ୍ୟର ସବୁଠୁ ବଡ ସକ୍ରିୟ ଫାଣ୍ଡୋ। ପ୍

ରଶଂସକମାନେ ବୟସ, ସ୍ଥାନ, ଏବଂ ପୃଷ୍ଠଭୂମି ଦୃଷ୍ଟିରୁ ଭିନ୍ନ ଅଟନ୍ତି କିନ୍ତୁ ଲାଇଭ୍ ପ୍ରଦର୍ଶନ କରିବାକୁ ସେମାନଙ୍କର ଗୋଟିଏ ସ୍ୱପ୍ନ ସହିତ ମିଳିତ ହୋଇଥିଲେ | ଦୁଇ ବର୍ଷ ପୂର୍ବେ ସୃଷ୍ଟି ହୋଇଥିବା ବିଟିଏସ୍ ଓଡିଶା ଆର୍ମି, ସକ୍ରିୟ ଭାବରେ ଫ୍ୟାନ୍ ମିଟ୍ ଅପ୍, ସ୍କ୍ରିନିଂ, ବ୍ୟାଣ୍ଡ ସଦସ୍ୟଙ୍କ ଜନ୍ମଦିନ ପାଳନ କରିଥାଏ | ଯେଉଁଠାରେ ସାରା ରାଜ୍ୟରେ ପ୍ରଶଂସକମାନେ ପରସ୍ପର ସହିତ ସାକ୍ଷାତ କରିପାରିବେ ଏବଂ ବନ୍ଧନ କରିପାରିବେ | ବ୍ୟାଣ୍ଡ ସଦସ୍ୟମାନଙ୍କୁ ଅନୁସରଣ କରିବା, ଯେଉଁମାନେ ସେମାନଙ୍କର ଚାଣକ୍ୟ ଉଦ୍ୟମ ପାଇଁ ଜଣାଶୁଣା, ଆଞ୍ଚଳିକ ସେନା ମଧ୍ୟ ବୃକ୍ଷରୋପଣ ଡ୍ରାଇଭରେ ଏବଂ ଦାନ ପାଇଁ ଦାନ ସଂଗ୍ରହରେ ଭାଗ ନେଇଥାଏ |

- Advertisement -spot_img

More articles

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- Advertisement -spot_img

Latest article