26 C
Bhubaneswar
Thursday, April 15, 2021

ହାସ୍ୟ ଅଭିନେତା ଭାରତ ସିଂଙ୍କ ବାସଭବନ ଏନସିବି ଦ୍ୱାରା ଛଡାଉ କରାଯାଇଥିଲା ।

Must read

ମୁମ୍ବାଇ,ତ। ୨୧/୧୧ ;ମନୋରଞ୍ଜନ ଶିଳ୍ପ ଉପରେ ଏହାର ଅନୁସନ୍ଧାନ ଜାରି ରଖି ନାର୍କୋଟିକ୍ସ କଣ୍ଟ୍ରୋଲ ବ୍ୟୁରୋ (ଏନସିବି) ଶନିବାର ଦିନ ହାସ୍ୟ ଅଭିନେତା ଭାରତୀ ସିଂ ଏବଂ ତାଙ୍କ ସ୍ୱାମୀ ହର୍ଷ ଲିମ୍ବାଚିୟାଙ୍କ ଘରେ ଚଡାଉ କରିଛି ବୋଲି ଏନସିବି ଦଳ ଆନ୍ଧ୍ର, ଲୋଖଣ୍ଡୱାଲା କମ୍ପ୍ଲେକ୍ସ ଏବଂ ଭର୍ସୋଭା ଅଞ୍ଚଳରେ ଏବଂ ସେମାନଙ୍କ ପରିସରରେ ଅବତରଣ କରିଥିଲେ। ସର୍ଚ୍ଚ ଅପରେସନ୍ କରୁଥିଲା, ଯାହାର ସବିଶେଷ ତଥ୍ୟକୁ ଅପେକ୍ଷା କରାଯାଇଥିଲା |

ସର୍ବଶେଷ କାର୍ଯ୍ୟ ହେଉଛି ବଲିଉଡ-ଡ୍ରଗ୍ ମାଫିଆ ନକ୍ସସ୍ ଉପରେ ଚାଲିଥିବା ଅନୁସନ୍ଧାନର ଏକ ଅଂଶ, ଯାହା ଗତ ତିନିମାସ ଧରି ଏନସିବି ଖୋଲିବାକୁ ଚେଷ୍ଟା କରୁଛି – ଅଭିନେତା ସୁଶାନ୍ତ ସିଂଙ୍କ ମୃତ୍ୟୁ ପରେ ରାଜପୁତ ଯେତେବେଳେ ତାଙ୍କ ବାନ୍ଦ୍ରା ନିବାସରୁ ଜୁନ୍ ୧୪ରେ ତାଙ୍କ ମୃତଦେହ ଉଦ୍ଧାର କରାଯାଇଥିଲା। ସେପ୍ଟେମ୍ବର ଠାରୁ ଆଜି ପର୍ଯ୍ୟନ୍ତ ଏନସିବି ୨୦ ରୁ ଅଧିକ ଲୋକଙ୍କୁ ଗିରଫ କରିଛି, ସେମାନଙ୍କ ମଧ୍ୟରେ ବଲିଉଡ ଅଭିନେତ୍ରୀ ତଥା ସୁଶାନ୍ତଙ୍କ ଲାଇଭ-ଇନ୍ ପାର୍ଟନର ରେହା ଚକ୍ରବ୍ରତୀ ବର୍ତ୍ତମାନ ଜାମିନରେ ଅଛନ୍ତି,

ତାଙ୍କ ଭାଇ ଶୋୟିକ୍ ଏବଂ ଅନ୍ୟ ଚଳଚ୍ଚିତ୍ର ଶିଳ୍ପ ସମ୍ବନ୍ଧୀୟ ବ୍ୟକ୍ତି, ଡ୍ରଗ୍ ଫାଇନାନ୍ସର୍, ଯୋଗାଣକାରୀ କିମ୍ବା ପେଡଲର୍ କିଛି ମାସର ବଲିଉଡର ବରିଷ୍ଠ ଅଭିନେତା ଦୀପିକା ପାଦୁକୋନ, ସାରା ଅଲି ଖାନ, ରାକୁଲପ୍ରୀତ ସିଂ ଏବଂ ଶ୍ରଦ୍ଧା କପୁରଙ୍କୁ ଏନସିବି ପ୍ରଶ୍ନ କରିଛି। ସେଲିବ୍ରିଟିମାନଙ୍କୁ ଔଷଧ ଯୋଗାଣର ଏକ ନେଟୱାର୍କ ଖୋଲିବାକୁ ଏହାର ପ୍ରୟାସର ଏକ ଅଂଶ ବୋଲି ଏଜେନ୍ସି କହିଛି।

- Advertisement -spot_img

More articles

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- Advertisement -spot_img

Latest article