32.1 C
Bhubaneswar
Friday, June 25, 2021

ଦିଶା ପାଟାନି, ରାକୁଲ ପ୍ରୀତ ସିଂ, ତର ସୂତରିଆ ଫ୍ଲୁଣ୍ଟା ସେଠାରେ ୱାକାଇ ମାଲଦ୍ୱୀପରୁ ଦେଖାଯାଏ ।

Must read

ମୁମ୍ବାଇ,ତା,୨୧/୧୧;ବଲିଉଡ ତାରକା ଦିଶା ପାଟାନି, ରାକୁଲ ପ୍ରୀତ ସିଂ ଏବଂ ତର ସୂତରିଆ ଛୁଟି ପାଇଁ ମାଲଦ୍ୱୀପରେ ଅଛନ୍ତି। ବି-ଟାଉନ୍ ଡିଭାସ୍ ସେମାନଙ୍କ ନିକଟବର୍ତ୍ତୀମାନଙ୍କ ସହିତ ନୀଳ ଜଳ ମଧ୍ୟରେ ଏକ ସୁନ୍ଦର ସମୟ ଅତିବାହିତ କରୁଛନ୍ତି | ଦିଶା ପାଟାନି ଏବଂ ତର ସୂତରିଆ ନିଜ ପ୍ରେମିକମାନଙ୍କ ସହିତ ଛୁଟି ଉପଭୋଗ କରୁଥିବାବେଳେ ରାକୁଲ ତାଙ୍କ ପରିବାର ସହିତ ଅଛନ୍ତି।

ଭାରତ ଅଭିନେତ୍ରୀ ତାଙ୍କ ବିଏଫ ଟାଇଗର ଶ୍ରଫଙ୍କ ସହ ଛୁଟି ଉପଭୋଗ କରୁଛନ୍ତି। କିଛି ଦିନ ପୂର୍ବେ ଦିଶା ମାଲଦ୍ୱୀପ ମହାସାଗରର ବାଲୁକା କୂଳରୁ ଦୁଇ ଖଣ୍ଡ ଲାଲ୍ ବିକିନିରେ ଦୁଇଥର କ୍ଲିକ୍ ବାଣ୍ଟିଥିଲେ।

ଚିତ୍ରରେ ଥିବା ତାଙ୍କ ବ୍ୟାକ୍ କ୍ଲିକ୍ ଏବଂ ସାଇଡ୍ ପୋଜ୍ ତାଙ୍କ ଚମତ୍କାର ଶରୀରକୁ ପ୍ରକାଶ କରିଥାଏ | ଅଭିନେତ୍ରୀ ତାଙ୍କ ଛବିଗୁଡ଼ିକର କ୍ୟାପସନ୍ ଦେଇନଥିବା ବେଳେ ଟାଇଗର ଶ୍ରଫଙ୍କ ଭଉଣୀ ଏବଂ ମା ନିଜକୁ ପ୍ରତିକ୍ରିୟା କରିବାରେ ଅଟକାଇ ପାରିବେ ନାହିଁ। ଆୟେଶା ଶ୍ରଫ୍ ଲେଖିଛନ୍ତି, “ୱୋ ଦେଶୂ” ଯେତେବେଳେ କୃଷ୍ଣ ଶ୍ରଫ୍ ମନ୍ତବ୍ୟ ଦେଇଛନ୍ତି, “ଡାୟାୟମ୍!” ଆଜି ଭାରତର କ୍ରସ୍ ଆକାଶ ନୀଳ ବିକିନିରେ ଆଉ ଏକ କ୍ଲିକ୍ ବାଣ୍ଟି ପବନ ସହିତ ମୁକ୍ତ ଭାବରେ ପ୍ରବାହିତ ହେଉଛି। ପୃଷ୍ଠଭୂମି ସହିତ ସମୁଦ୍ର ସହିତ, ଏହା ହେଉଛି ଉପଯୁକ୍ତ ସମୁଦ୍ର ଚିତ୍ର ଯାହା ଦିଶାଙ୍କ ଅନୁଗାମୀମାନଙ୍କୁ ଆଶ୍ଚର୍ଯ୍ୟ କରିଦେଇଛି |

- Advertisement -spot_img

More articles

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- Advertisement -spot_img

Latest article