27.1 C
Bhubaneswar
Sunday, August 1, 2021

ଓଡ଼ିଶାର ନିଜସ୍ୱ ଖିମଜୀ ଜୁଏଲର ଗୌରବମୟ ପରମ୍ପରା ।

Must read

ଭୁବନେଶ୍ବର;୨୦/୧୧;ପାଖାପାଖି ୮୫ ବର୍ଷର ସମୃଦ୍ଧ ଏବଂ ସୁବର୍ଣ୍ଣ ଇତିହାସ, ଆଜିର ପିଢୀ ପାଇଁ ଉତ୍ତରାଧିକାରୀ ଭାବରେ ଯତ୍ନର ସହିତ ସୁରକ୍ଷିତ | ଓଡ଼ିଶାର ନିଜସ୍ୱ ଖିମଜୀ ଜୁଏଲର ଗୌରବମୟ ପରମ୍ପରାକୁ ଦେଖିବାର ଏହା ବୋଧହୁଏ ସବୁଠାରୁ ଉପଯୁକ୍ତ ଉପାୟ | ଏକ ବ୍ରାଣ୍ଡ ଯାହା ଛୋଟ କିନ୍ତୁ ରାଜକୁମାର ବାରିପଡା ସହରରେ ଆରମ୍ଭ ହୋଇଥିଲା କିନ୍ତୁ ଶୀଘ୍ର ସୁନା ମାନକ ଗୁଣବତ୍ତା, ଅପୂରଣୀୟ ବିଶ୍ୱାସ ଏବଂ ଅବିସ୍ମରଣୀୟ ଗ୍ରାହକଙ୍କ ଆତ୍ମବିଶ୍ୱାସ ସହିତ ସମକକ୍ଷ ହୋଇଗଲା | ଆଜି, ଯେତେବେଳେ ବ୍ରାଣ୍ଡଗୁଡ଼ିକ ଦର୍ଶକମାନଙ୍କୁ ବିଶ୍ୱାସ ଏବଂ ଗୁଣବତ୍ତା ଭଳି ମୂଲ୍ୟବୋଧକୁ ନିଶ୍ଚିତ କରିବାକୁ ସହରକୁ ଯାଉଛନ୍ତି, ଖିମଜୀ ଜୁଏଲ୍ସ ସେପରି ଚାପର ସମ୍ମୁଖୀନ ହୁଅନ୍ତି ନାହିଁ | ଉପଭୋକ୍ତା-ପ୍ରଥମ ମନ୍ତ୍ର ଏବଂ ଏହାର ଦର୍ଶକଙ୍କ ସହିତ ଗଭୀର ସହଭାଗୀତା, ସେମାନେ କେଉଁଠାରେ ଥାଆନ୍ତୁ ନା କାହିଁକି, ଏହା ହେଉଛି ଏକ ବ୍ରାଣ୍ଡ ଯାହା ଦଶନ୍ଧି ଧରି ନିଜ ଲୋକଙ୍କ ସହିତ ଗଭୀରତମ ନିକଟତରତା ଉପଭୋଗ କରିଆସୁଛି |

ଏହା କଠିନ ସମୟରେ ହେଉ କିମ୍ବା ଯେତେବେଳେ ସମୟ ଖୋଜୁଥାଏ, କିମଜୀ ଜୁଏଲ୍ସ ସର୍ବଦା ପ୍ରାମାଣିକ ସମର୍ଥନ ଏବଂ ମୂଲ୍ୟର ପ୍ରକୃତ ସହଭାଗୀତା ସହିତ ରହିଆସିଛି | ଉଦାହରଣ ସ୍ୱରୂପ ଯେତେବେଳେ ଲକଡାଉନ୍ ସମାପ୍ତ ହେଲା ଏବଂ ଲୋକମାନେ ଏକ ଯନ୍ତ୍ରଣାଦାୟକ ଅବସାନରୁ ବାହାରି ଆସୁଥିଲେ, ବ୍ରାଣ୍ଡ ନିୟୋଜିତ କରିଥିବା ସର୍ବଶେଷ ରଣନୀତି | ଏହାର ଗ୍ରାହକମାନଙ୍କୁ ଏକ ସୁଖଦ ଅନୁଭୂତି ଦେବା ପାଇଁ, ଯେତେବେଳେ ସେମାନେ ସ୍ୱାଭାବିକ ଅବସ୍ଥାକୁ ଫେରିବା ଆରମ୍ଭ କରନ୍ତି, ବ୍ରାଣ୍ଡ୍ ଦୀର୍ଘତମ ଗ୍ରାହକ ସମର୍ଥନ ଏବଂ ଉତ୍ସବ ଅଭିଯାନକୁ ଉନ୍ମୋଚନ କରିଛି ଯାହା ପ୍ରତ୍ୟେକ ମେଳା ଏବଂ ପ୍ଲାଟଫର୍ମରେ ୭୫ ଦିନ ଧରି ଚାଲିବ ଉଭୟ ମେଘାଳୟରେ ଏବଂ ବାସ୍ତବ ଦୁନିଆ – ଟିଭି, ପ୍ରିଣ୍ଟ୍, ଆଉଟଡୋର ​​ଏବଂ ଠାରୁ ଡିଜିଟାଲ୍, ସାମାଜିକ, ଏବଂ ସମସ୍ତ ବାସ୍ତବ ଏବଂ ଭର୍ଚୁଆଲ୍ ପ୍ଲାଟଫର୍ମଗୁଡିକ | ନୂତନ ଲଞ୍ଚ ଏବଂ ତାଜା ସଂଗ୍ରହ, ଉପନ୍ୟାସ ଏବଂ କ୍ୟୁରେଟେଡ୍ ଡିଜାଇନ୍, ପ୍ରକୃତ ମୂଲ୍ୟ ବ୍ୟାକ୍ ଏବଂ ପଦୋନ୍ନତି ସହିତ ଏକ ଉନ୍ମୋଚନ |

ଅଳଙ୍କାରକୁ ମଜାଳିଆ, ରୋମାଞ୍ଚକର ଏବଂ ପୁରସ୍କାରପ୍ରଦ କରିବା ପାଇଁ ଅତ୍ୟାଧୁନିକ ବୈଶ୍ୟଶିଷ୍ଟ୍ୟ ଏବଂ ଅନ୍ତର୍ନିହିତ କାର୍ଯ୍ୟକଳାପ ସହିତ ବ୍ରାଣ୍ଡ-ନୂତନ ଇ-କମର୍ସ ପ୍ଲାଟଫର୍ମ | ସୁନା, ହୀରା ଏବଂ ବହୁମୂଲ୍ୟ ପଥରରେ ଅଳଙ୍କାର ଏବଂ ସୂକ୍ଷ୍ମ କାରିଗରୀ ଘର, ଯାହା ବେସପୋକ ଏବଂ କ୍ୟୁରେଟେଡ୍ ଉତ୍ପାଦ ଶିଳ୍ପରେ ନିଜକୁ ଗର୍ବିତ କରେ, କିମଜୀ ଜୁଏଲ୍ସ ବର୍ତ୍ତମାନ ପର୍ଯ୍ୟନ୍ତ ଓଡିଶାର ସର୍ବୋତ୍ତମ ରହସ୍ୟ ମଧ୍ୟରୁ ଗୋଟିଏ | କିନ୍ତୁ ନୂତନ ପିଢୀର ଯୁବ ଏବଂ ଗତିଶୀଳ ନେତୃତ୍ୱ ନନ୍ଦା ପ୍ରତିଷ୍ଠାତା ପରିବାରକୁ ଗ୍ରହଣ କରିବା ସହିତ ଏହି ବ୍ରାଣ୍ଡର କିଛି ବଡ଼ ଏବଂ ଦୃଶ୍ୟମାନ ଯୋଜନା ରହିଛି | ଠିକ୍ ଯେପରି ରୋମ୍ ଏକ ଟ୍ରାଇଭାଇଭରେଟ୍ ଦ୍ୱାରା ପରିଚାଳିତ ହେଉଥିଲା, ଖିମଜୀ ଜୁଏଲ୍ସର ନେତୃତ୍ୱରେ ଆଜି ତିନିଜଣ ଯୁବକ ତୁର୍କ ଅଛନ୍ତି – ସମସ୍ତେ ସିଇଓ ଭାବରେ ସମାନ ତଥାପି ସ୍ପଷ୍ଟ ଭାବରେ ନିର୍ଦ୍ଦିଷ୍ଟ ଦାୟିତ୍ ବାଣ୍ଟିଛନ୍ତି | ସମୀର, ନିଶାଣ୍ଟ ଏବଂ ନିଶିତ ନନ୍ଦା ନିଜ ମଧ୍ୟରେ ପୋର୍ଟଫୋଲିଓଗୁଡିକ ଏକ ବଢୁଥିବା ଏବଂ ଗତିଶୀଳ ବ୍ରାଣ୍ଡ ପାଇଁ ଗୁରୁତ୍ୱପୂର୍ଣ୍ଣ – ଡିଜାଇନ୍ ଏବଂ ଉତ୍ପାଦନ ଠାରୁ ଆରମ୍ଭ କରି ଅପରେସନ୍, ଫାଇନାନ୍ସ, ଲଜିଷ୍ଟିକ୍ସ, ଗ୍ରାହକ ସମର୍ଥନ ଏବଂ ମାର୍କେଟିଂ ପର୍ଯ୍ୟନ୍ତ |

ସେମାନେ ବ୍ୟକ୍ତିଗତ ଜୀବନରେ ଭାଇ ହୋଇପାରନ୍ତି କିନ୍ତୁ ଯେତେବେଳେ ନିର୍ମାଣ ଏବଂ ବଞ୍ଚିବା କଥା | ବ୍ରାଣ୍ଡ, ସେମାନେ ତିନିଜଣ ସାଥୀ ଅଟନ୍ତି ଯାହା କି ଓଡିଶାର ପ୍ରିୟ ବ୍ରାଣ୍ଡ ବର୍ତ୍ତମାନ ଭାରତର ପ୍ରିୟ ପାଲଟିଛି ବୋଲି ନିଶ୍ଚିତ କରିବାକୁ କାନ୍ଧରେ କାନ୍ଧରେ କାମ କରୁଛନ୍ତି | ଏବଂ ଯଥେଷ୍ଟ ନିଶ୍ଚିତ, ସେମାନଙ୍କର ଅବିସ୍ମରଣୀୟ ଆଭିମୁଖ୍ୟ ଏବଂ ଅସୀମ ଦୃଢତା ସହିତ, ସେମାନଙ୍କର ପରୀକ୍ଷାମୂଳକ ସଂସ୍କୃତି ବିଷୟରେ ଉଲ୍ଲେଖ ନକରିବା ଯାହାକି କମ୍ପାନୀର ଲୋକଙ୍କୁ ଆଦ ଚେଷ୍ଟା ନକରିବା ପରିବର୍ତ୍ତେ ଚେଷ୍ଟା ଏବଂ ବିଫଳ ହେବାକୁ ଅନୁମତି ଦେଇଥାଏ, କିମଜୀ ଜୁଏଲ୍ସ ପ୍ରଥମ ଏବଂ ସମ୍ଭବତ ଏକମାତ୍ର ଅଳଙ୍କାର ବ୍ରାଣ୍ଡ | ଗତ ଛଅ ମାସ ମଧ୍ୟରେ ପ୍ରବଳ ତାଲା ପକାଇବା ପରେ ଆମେ ଏକ ଦେଶ ଭାବରେ ଖୋଲିବା ପରେ ପୂର୍ବ ଶକ୍ତିଶାଳୀ ଏବଂ ଅଧିକ ସଂକଳ୍ପବଦ୍ଧ ହେବ | ଶୋ’ରୁମ୍ ଗୁଡିକ ବନ୍ଦ ଥିବାବେଳେ ମାର୍ଚ୍ଚ ଶେଷରୁ ଜୁନ୍ ପର୍ଯ୍ୟନ୍ତ ଦୀର୍ଘ ମାସ ମଧ୍ୟରେ ଶୂନ୍ୟ ବ୍ୟବସାୟ ଚାଲିଥିବାବେଳେ ଯୁବ ନେତାମାନେ ସେମାନଙ୍କର ଧ୍ୟାନ ଏବଂ ଶକ୍ତି ଭବିଷ୍ୟତ ପାଇଁ ନିର୍ମାଣ କରିବାକୁ ଉତ୍ସର୍ଗ କରିଥିଲେ |

କିଛି ସ୍ୱଳ୍ପ ମାସ ମଧ୍ୟରେ, ଗ୍ରାହକଙ୍କ ପାଇଁ ଆବିଷ୍କାର ଏବଂ ମୂଲ୍ୟାଙ୍କନ ସୁଯୋଗ ସହିତ ଏକ କ୍ଲାଉଡ୍ ବିତରଣ ଏବଂ ପୂରଣ ପ୍ଲାଟଫର୍ମର ମୂଳଦୁଆ ପକାଯାଇଥିଲା | ଜିଜ୍ଞାସା ଏବଂ ସେବା ସୁପ୍ତ ଚାହିଦାକୁ ସମାଧାନ କରିବା ପାଇଁ ଏକ ଦେଶୀ ଏବଂ ଗତିଶୀଳ ହ୍aଟସ୍ ଆପ୍ ଇଣ୍ଟରଫେସ୍ ନିର୍ମାଣ କରାଯାଇଥିଲା | ଏକ ଗତିଶୀଳ ଭାବରେ ଅପଡେଟ୍ ହୋଇଥିବା ସୁନା ବିନିଯୋଗ ପ୍ଲାଟଫର୍ମ ଆରମ୍ଭରୁ ନିର୍ମିତ ହୋଇଥିଲା ଯାହା ସର୍ବଶେଷ ହାର ଏବଂ ପୁଞ୍ଜି ବିନିଯୋଗ ଯୋଜନା ସହିତ ସମଗ୍ର ଦେଶରେ ଦର୍ଶକଙ୍କୁ ସମର୍ଥନ କରିଥିଲା ​​| ନିଜ ଘରର ନିରାପତ୍ତା ଠାରୁ ଅଳଙ୍କାର କିଣିବାକୁ ଚାହୁଁଥିବା ଲୋକଙ୍କୁ ସହାୟତା କରିବା ପାଇଁ ଏକ କାଟାଲଗ୍ ପ୍ରଦର୍ଶନ ଏବଂ ମାର୍କେଟିଂ ପ୍ଲାଟଫର୍ମ ନିର୍ମାଣ କରାଯାଇଥିଲା | ଆଜି, ସର୍ବଦା ଅନ୍, ମିଡିଆରେ ସକ୍ରିୟ ଅଭିଯାନ ଏବଂ ଏକ ହମ୍ମିଂ ପାଇପଲାଇନ ଯାହା ସମୃଦ୍ଧ ବିଷୟବସ୍ତୁ, ସୁନ୍ଦର ଉତ୍ପାଦ ଏବଂ ଗଭୀର ଉପଭୋକ୍ତା ଜ୍ଞାନରେ ପରିପୂର୍ଣ୍ଣ | ଖିମଜୀ ଜୁଏଲ୍ସ ଓଡିଶାର ସବୁଠାରୁ ପ୍ରିୟ ଅଳଙ୍କାର ବ୍ରାଣ୍ଡରୁ ଭାରତର ପ୍ରିୟ ଅଳଙ୍କାର ଏବଂ ଜୀବନଶଳୀ ଗୃହରେ ପରିଣତ ହେବାକୁ ଯାଉଛି। ପ୍ରତ୍ୟାଖ୍ୟାନ: ଏହି ବିଷୟବସ୍ତୁ ଡିଜିପୁ ନ୍ୟୁଜ୍ ନେଟୱାର୍କ ଦ୍ୱାରା ପ୍ରକାଶିତ | ଏହି ବିଷୟବସ୍ତୁ ସୃଷ୍ଟିରେ କୌଣସି ସାମ୍ବାଦିକ ଜଡିତ ନଥିଲେ |

- Advertisement -spot_img

More articles

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- Advertisement -spot_img

Latest article