32.1 C
Bhubaneswar
Friday, June 25, 2021

ରାହୁଲ ବୈଦ୍ୟ ତାଙ୍କ ଜନ୍ମଦିନରେ ଜିଏଫ୍ ଦିଶା ପରମାରଙ୍କୁ ପ୍ରସ୍ତାବ ଦେଇଛନ୍ତି।

Must read

ଆଜିର ଏପିସୋଡରେ ବିଗ୍ ବସ୍ ୧୪ ର ରାହୁଲ ବିଦ୍ୟା ଗର୍ଲଫ୍ରେଣ୍ଡ ଦିଶା ପରମାରଙ୍କ ପାଇଁ ଜାତୀୟ ଟେଲିଭିଜନରେ ନିଜର ପ୍ରେମ ଘୋଷଣା କରିବେ | କଲର୍ସ ଟେଲିଭିଜନ ଦ୍ୱାରା ରୋଲ୍ ହୋଇଥିବା ସର୍ବଶେଷ ପ୍ରୋମୋରେ ପୂର୍ବତନ ଇଣ୍ଡିଆନ୍ ଆଇଡଲ୍ ଫାଇନାଲିଷ୍ଟ ଦିଶାଙ୍କୁ ତାଙ୍କ ଜନ୍ମଦିନରେ ପ୍ରସ୍ତାବ ଦେଉଥିବାର ଦେଖାଯାଇଛି। ଘର ଭିତରୁ ତାଙ୍କ ଲେଡି ଲଭ୍ କୁ ପ୍ରଭାବିତ କରନ୍ତୁ | ପ୍ରଥମ ପ୍ରୋମୋରେ ରାହୁଲ କହୁଛନ୍ତି, “ଆଜ୍ ମେରେ ଲିୟେ ବାହୁଟ୍ ଜିଆଡା ସ୍ୱତନ୍ତ୍ର ଦିନ୍ ହ i | ମେରୀ ଜିନ୍ଦାଗି ମେନ୍ ଏକ ଆଇସି ଲଡାକୀ ହ i | ଉସ୍ ଲାଡାକି କା ନାମ ହ i ଦିଶା ପରମାର।

” ଏହି ମୁହୂର୍ତ୍ତରେ ରାହୁଲ ଦିଶାଙ୍କ ନାମ ଅନ୍ତେବାସୀ ଅଲି ଗୋନି, ରୁବିନା ଦିଲାଇକ୍ ଏବଂ ଅନ୍ୟମାନେ ଉତ୍ସାହର ସହିତ ପ୍ରତିକ୍ରିୟା ଆରମ୍ଭ କରିବା ବିଷୟରେ ଉଲ୍ଲେଖ କରିଛନ୍ତି | ପରବର୍ତ୍ତୀ ରାହୁଲ ବୈଦ୍ୟ ନାଚିବା ଆରମ୍ଭ କରି କୁହନ୍ତି, “ମୁଁ ଏତେ ଭୟଭୀତ ନଥିଲି। ମୁଜେ ସାମାଜ ମେନ୍ ନାହି ଆ ରାହ ହ i କେ ମୁଜେ ଇଟନା ୱାକ୍ଟ କିୟୁ ଲାଗା ତୁମେ ୟେ କାହାନେ କେ ଲିଏ। ” ଏବଂ ତା’ପରେ ସେ ଆଣ୍ଠୁମାଡି କ୍ୟାମେରା ଆଡକୁ ଚାହିଁ କହିଲା, “ତୁମେ ମୋତେ ବିବାହ କରିବ କି?” କବିତା କୌଶିକ କରତାଳି ଦେବା ଆରମ୍ଭ କରୁଥିବାବେଳେ ଏହା ଆଲି ଗୋନି ଯିଏ ଅଧିକ ଖୁସିରେ ଚିତ୍କାର କରୁଥିବା ପରି ମନେହୁଏ। ଧଳା ଟି-ସାର୍ଟର ଆଗରେ ଲିପଷ୍ଟିକ୍ ସହିତ ଦିଶା ଲେଖା ଅଛି |

ଅଭିନେତ୍ରୀ ରାହୁଲଙ୍କୁ ପ୍ରସ୍ତାବ ଦେବା ପରେ ତାଙ୍କ ପିଠି ଦେଖାଇବାକୁ ବୁଲିଯାଆନ୍ତି | ଏଥିରେ ଲେଖା ହୋଇଛି ଯେ, ବିଗ୍ ବସ୍ ୧୪ ର ବିବାହ ମେମୋ ଅନ୍ୟ ପ୍ରୋମୋରେ ଅନ୍ତେବାସୀମାନେ ରାହୁଲଙ୍କୁ ଧଳା ଟି-ସାର୍ଟରେ ଲିପଷ୍ଟିକ୍ ସାହାଯ୍ୟରେ ଦିଶାଙ୍କ ନାମ ଲେଖିବାରେ ସାହାଯ୍ୟ କରନ୍ତି | ରାହୁଲ କହୁଛନ୍ତି, “ଆଜ ୧୧ ନଭେମ୍ବର ହ i ଆଜ୍ କା ଦିନ୍ କେବଳ ଲିୟେ ବାହୁଟ୍ ସ୍ୱତନ୍ତ୍ର ହ i | ଅର ଇସ ଗର ମେନ୍ ଆନେ କେ ବାଦ ମେନ୍ ହୃଦୟଙ୍ଗମ କିୟା କି ବାହାରୀ ରିଶଟନ୍ କି କୟା ମୂଲ୍ୟ ହତି ହ i | ଜବ ୟାହାନ ମେରୀ ଲାଦାୟାନ ହୁଇ କିସିସେ ଅରୁ ମେନ ଆଣ୍ଡାର ଜାଟା ଥା, ବାହୁଟ ଆକେଲା ମହସୁସ କାର୍ଟା ଥା ଟ୍ୟାବ ଉସ୍କି ମୁଜେ ୟାଦ ବାହୁଟ ଆଏ। ଏପିସୋଡ୍ ଆଜି ରାତି ୧୦.୩୦ ରେ କଲର୍ସ ଟେଲିଭିଜନରେ ପ୍ରସାରିତ ହେବ |

- Advertisement -spot_img

More articles

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- Advertisement -spot_img

Latest article