32.1 C
Bhubaneswar
Friday, June 25, 2021

ଆଉ ଲଢ଼ିବେନି ନୀତିଶ କୁମାର ।

Must read

ନୂଆଦିଲ୍ଲୀ,୬/୧୧: ଆସନ୍ତା ୭ ତାରିଖରେବିହାରରେ ଅନୁଷ୍ଠିତ ହେବ ତୃତୀୟ ବା ଶେଷମତଦାନ । ତେବେ ତୃତୀୟ ପର୍ଯ୍ୟାୟର ପ୍ରଚାରବେଳେଆଜି ବିହାର ମୁଖ୍ୟମନ୍ତ୍ରୀ ନୀତୀଶ କୁମାରବଡ଼ ବୟାନ ଦେଇଛନ୍ତି । ସେ ଲୋକଙ୍କୁ ସମ୍ବୋଧନକରିବା ବେଳେ ଏହା ତାଙ୍କର ଶେଷ ନିବାଚନ ଓଏହା ଭଲରେ ଶେଷ ହେବ ବୋଲି ସେ ଘୋଷଣାକରିଛନ୍ତି ।ବିହାରରୁ ୫ଥରର ମୁଖ୍ୟମନ୍ତ୍ରୀ ହୋଇ ସାରିଥିବା ନୀତୀଶ କୁମାର ଆଜି ପୁର୍ଣ୍ଣିଆରେ ଜେଡିୟୁ ପ୍ରାର୍ଥୀଙ୍କପାଇଁ ପ୍ରଚାର କରିଛନ୍ତି । ଏହି ସମୟରେ ସେ କହିଛନ୍ତିଯେ ଆଜି ନିର୍ବାଚନର ଶେଷ ଦିନ ।

ଆଜି ପରେନିର୍ବାଚନ ଶେଷ ହୋଇଯିବ । ଏହା ମୋର ଶେଷନିର୍ବାଚନ । ଶେଷ ଭଲ ହେବ ତ ସବୁ କିଛି ଭଲହେବ ବୋଲି ସେ ଘୋଷଣା କରିଛନ୍ତି ।ସେହିପରି ହେଲେ ଶେଷ ପର୍ଯ୍ୟାୟର ଭୋଟଗ୍ରହଣ ପୂର୍ବରୁ ଧୀରେ ଧୀରେ ଖୋଲୁଛି ଏନଡିଏ ମେଣ୍ଟଭିତରେ ଥିବା ବିବାଦ । ବିଜେପିର ତାରକା ପ୍ରଚାରକତଥା ଉତ୍ତରପ୍ରଦେଶ ମୁଖ୍ୟମନ୍ତ୍ରୀ ଯୋଗୀ ଆଦିତ୍ୟନାଥଙ୍କୁ ଟାର୍ଗେଟ୍ କରିଛନ୍ତି ବିହାର ମୁଖ୍ୟମନ୍ତ୍ରୀତଥା ଜେଡିୟୁ ନେତା ନୀତୀଶ କୁମାର ।

ଯୋଗୀ ଆଦିତ୍ୟନାଥ ବାଙ୍ଗଲାଦେଶୀ ଶରଣାର୍ଥୀଙ୍କୁଦେଶ ବାହାରକୁ ଫିଙ୍ଗିଦେବା ଆବଶ୍ୟକ ବୋଲିକହିଥିଲେ । ଏହାକୁ ନେଇ ଆକ୍ରାମକ ହୋଇଛନ୍ତିନୀତୀଶ । ନିତୀଶ କହିଛନ୍ତି କି, କାହାର ଦମ୍ ନାହିଁ କିଆମ ଦେଶର ଲୋକଙ୍କୁ ବାହାର କରିଦେବ । ତୃତୀୟପର୍ଯ୍ୟାୟ ଭୋଟ ଗ୍ରହଣ ପୂର୍ବରୁ କିଶନଗଞ୍ଜଠାରେ ଏକନିର୍ବାଚନୀ ସଭାରେ ଜନତାଙ୍କୁ ସମ୍ବୋଧିତ କରିବାକୁଯାଇ ନୀତୀଶ କୁମାର କହିଥିଲେ କି, କାହାର ସାହାସନାହିଁ କି ଦେଶର ନାଗରିକଙ୍କୁ ବାହାର କରିଦେବ ।

- Advertisement -spot_img

More articles

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- Advertisement -spot_img

Latest article