26 C
Bhubaneswar
Thursday, April 15, 2021

ଭାରତୀୟ ଗଣତନ୍ତ୍ରର ବେଆଇନ ଗିରଫ |

Must read

ମୁମ୍ବାଇ: ସିଓ ଏବଂ ରିପବ୍ଲିକ ଟିଭି ଆର୍ନବ ଗୋସ୍ୱାମୀଙ୍କ ମୁମ୍ବାଇ ପୋଲିସ ଦ୍ଵାରା ଅନଭା ନାଏକର ୨୦୧୮ ସୁଇସାଇଡ ମାମଲା ଆଧାରରେ ବେଆଇନ ଭାବେ ଗିରଫ କରାଯାଇଛ, ଅନଭ ନାୟକ ଜଣେ ଇଣ୍ଟେରିୟର ଡିଜାଇନର୍ ଥିଲେ ଏବଂ ପେମେଣ୍ଟ ପାଇବାକୁ ଅନୁମାନ କରାଯାଉଥିଲା କିନ୍ତୁ ସେ କେବେବି ତାହା ଗ୍ରହଣ କରିନଥିଲେ।

ପରେ ଅନଭ ନାୟକ ଏବଂ ତାଙ୍କ ମାଙ୍କର ମୃତଦେହ ଘରେ ମିଳିଥିଲା ଏକ ସୁଇସାଇଡ ଚିଠିରୁ ଜଣାପଡିଥିଲା ​​ଯେ ଅର୍ନାଭ ଗୋସ୍ୱାମୀ ସମେତ ଟଙ୍କା ଦେଇ ନ ଥିବା ଲୋକଙ୍କୁ ଏହି ସୁଇସାଇଡ ଦାୟୀ କରାଯାଇଛି।ପୂର୍ବ ପୋଲିସ୍ ଅନୁସନ୍ଧାନରେ ଏହା ଜଣାପଡିଥିଲା ​​ଯେ ଅନାଭ ନାୟକଙ୍କ ମାତାଙ୍କର ମୃତ୍ୟୁର କାରଣ ହେଉଛି ଷ୍ଟ୍ରଙ୍ଗଲେସନ୍, ଯାହା ସୂଚାଇ ଦେଇଛି ଯେ ଅନଭ ନାୟକ ତାଙ୍କ ମାତାଙ୍କୁ ହତ୍ୟା କରିଥିଲେ ଏବଂ ପରେ ସୁଇସାଇଡ କରିଥିଲେ ଯାହା ଆମକୁ ଅନଭ ନାୟକଙ୍କ ମାନସିକ ସ୍ଵାସ୍ଥ୍ୟ ଅବସ୍ଥା ଉପରେ ସନ୍ଦେହ ସୃଷ୍ଟି କରେ ।

ଏହି ମାମଲାରେ ବେଆଇନ କ’ଣ ହେଉଛି ମୁମ୍ବାଇ ପୋଲିସର କାର୍ଯ୍ୟକଳାପ ଯାହା ଅର୍ଣ୍ଣବ ଗୋସ୍ୱାମୀଙ୍କୁ କୌଣସି କୋର୍ଟଙ୍କ ନିର୍ଦ୍ଦେଶ କିମ୍ବା ୱାରେଣ୍ଟ ବିନା ଗିରଫ କରିଥିଲା ​​। ମୁମ୍ବାଇ ପୋଲିସ ମଧ୍ୟ ଅର୍ନବ ତାଙ୍କ ପରିବାରକୁ ଶାରୀରିକ ନିର୍ଯାତନା ଦେଇଥିବାର ଅଭିଯୋଗ ହୋଇଛି, ମୁମ୍ବାଇ ପୋଲିସର ଏପରି କାର୍ଯ୍ୟ ପ୍ରୋଟୋକଲ ଉପରେ ପ୍ରଶ୍ନବାଚୀ ସୃଷ୍ଟି କରିଛି। ମୁମ୍ବାଇ ପୋଲିସ ଏବଂ ମହାରାଷ୍ଟ୍ର ରାଜ୍ୟ ସରକାର।ଏହା କେବଳ ମହାରାଷ୍ଟ୍ର ସରକାର ପୋଲିସ ଉପରେ ପ୍ରଶ୍ନ ଉଠାଏ ନାହିଁ ବରଂ ଭାରତରେ ଗଣମାଧ୍ୟମର ସ୍ୱାଧୀନତା ଏବଂ ଗଣତାନ୍ତ୍ରିକ ମୂଲ୍ୟବୋଧ ଉପରେ ମଧ୍ୟ ପ୍ରଶ୍ନ ଉଠାଏ |

- Advertisement -spot_img

More articles

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- Advertisement -spot_img

Latest article