26 C
Bhubaneswar
Thursday, April 15, 2021

ସେମି-ନଗ୍ନ ଫଟୋସୁଟକୁ ଅନୁମତି ଦେଇଥିବାରୁ ଗୋଆ ପୋଲିସ ଇନ୍ସପେକ୍ଟର ନିଲମ୍ବିତ ହୋଇଛନ୍ତି

Must read

ଚଳିତ ବର୍ଷ ପ୍ରାରମ୍ଭରେ କାନାକୋନାରେ ଥିବା ଏକ ଜଳଭଣ୍ଡାରରେ ମଡେଲ ପୁଣାମ ପାଣ୍ଡେଙ୍କୁ ଏକ ଅର୍ଦ୍ଧ ନଗ୍ନ ଫଟୋସୁଟ ଆୟୋଜନ କରିବାକୁ ଅନୁମତି ଦେଇଥିବାରୁ ଗୋଆ ପୋଲିସ ଇନ୍ସପେକ୍ଟରଙ୍କୁ ନିଲମ୍ବିତ କରିଛି। ଇନଷ୍ଟାଗ୍ରାମରେ ଟପଲେସ୍ ଫଟୋ ଅପଲୋଡ୍ ହେବା ପରେ ବାସିନ୍ଦାଙ୍କ ଉପରେ କ୍ରୋଧ ପ୍ରକାଶ ପାଇବା ପରେ ତୁକାରାମ ଚାଭାନଙ୍କ ନିଲମ୍ବନ ଘୋଷଣା କରାଯାଇଥିଲା।ଗୁଳି ବିନିମୟରେ ଉକ୍ତ ସ୍ଥାନରେ ଏକ କ୍ଷୁଦ୍ର ଭିଡିଓ ମଧ୍ୟ ରେକର୍ଡ କରାଯାଇଥିଲା ଯାହା ବହୁ ଅସନ୍ତୋଷ ମଧ୍ୟରେ ଭାରତୀୟ ପେନାଲ କୋଡର ଧାରା୨୯୪ (ଅଶ୍ଳୀଳତା) ଅନୁଯାୟୀ “ଅଜ୍ଞାତ ବ୍ୟକ୍ତିଙ୍କ” ବିରୋଧରେ ମାମଲା ରୁଜୁ କରିବାକୁ ପୋଲିସକୁ କହିଛି।

ଏହି ଗୁଳି ବିନିମୟରେ ପୋଲିସ ୬ ଟି ଅଭିଯୋଗ ଗ୍ରହଣ କରିଛି ଯେଉଁଥିରେ ପାଣ୍ଡେଙ୍କୁ ଅପରାଧୀ ବୋଲି କୁହାଯାଉଛି।ବାସିନ୍ଦାମାନେ ରାସ୍ତାରେ ଯାଇ ଗୁଳି ବିନିମୟରେ ସହଜ ହୋଇଥିବା ଅଭିଯୋଗରେ ପୋଲିସ ବିରୋଧରେ ଅଞ୍ଚଳରେ ବନ୍ଦ ଡାକରା ଦେବାକୁ ଧମକ ଦେଇଛନ୍ତି।ଡେପୁଟି ପୋଲିସ୍ ଅଧୀକ୍ଷକ ନେଲସନ ଆଲବୁକେର୍ ଗୁରୁବାର ଦିନ ବିକ୍ଷୋଭକାରୀଙ୍କୁ କହିଛନ୍ତି ଯେ ସେମାନେ ଇନ୍ସପେକ୍ଟରଙ୍କୁ ନିଲମ୍ବିତ କରିଛନ୍ତି ଏବଂ ଫଟୋସୁଟ୍ ଘଟାଇଥିବା ଘଟଣାର ତଦନ୍ତ ନିର୍ଦ୍ଦେଶ ଦେଇଛନ୍ତି।

ଗୁଳି ବିନିମୟରେ ପୋଲିସ ପାଣ୍ଡେ ଏବଂ ତାଙ୍କ ସ୍ୱାମୀ ସାମ ଅହମ୍ମଦ ବମ୍ବେଙ୍କୁ ପଚରାଉଚରା କରିବାର ସମ୍ଭାବନା ରହିଛି।ଏହି ଗୁଳି ବିନିମୟରେ ରାଜ୍ୟ କଂଗ୍ରେସ ମୁଖ୍ୟ ଗିରିଶ ଚୋଡାନକର ରାଜ୍ୟ ସରକାରଙ୍କୁ ମାଡ ମାରିଛନ୍ତି। ଗୋଆକୁ ଲଜ୍ଜା ଦେବା ପାଇଁ ସେ “ଅତ୍ୟନ୍ତ ସମ୍ବେଦନଶୀଳ, ଦୁର୍ନୀତିଗ୍ରସ୍ତ ତଥା ତ୍ରୁଟିପୂର୍ଣ୍ଣ ବିଜେପି [ଭାରତୀୟ ଜନତା ପାର୍ଟି] ସରକାର” କୁ ଦାୟୀ କରିଛନ୍ତି।ଗୋଆରେ ଗୁଳି ବିନିମୟର ନୋଡାଲ ଏଜେନ୍ସି ଥିବା ମୁଖ୍ୟମନ୍ତ୍ରୀ [ପ୍ରମୋଦ ସାୱନ୍ତ] ଙ୍କ ନେତୃତ୍ୱରେ ଗୋଆର ଏଣ୍ଟରଟେନମେଣ୍ଟ ସୋସାଇଟି କିପରି ଏପରି ଅଶ୍ଳୀଳ ଭିଡିଓ ସୁଟିଂ ପାଇଁ ଅନୁମତି ଦେଲା ଆମେ ଜାଣିବାକୁ ଚାହୁଁ।

- Advertisement -spot_img

More articles

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- Advertisement -spot_img

Latest article