32.1 C
Bhubaneswar
Friday, June 25, 2021

‘ଅସଦାଚରଣ’ ଅଭିଯୋଗରେ ବିଜୟ ରାଏଜ ଗିରଫ ହୋଇଥିଲେ ।

Must read

ପଡୋଶୀ ମଧ୍ୟପ୍ରଦେଶର ପ୍ରାୟ ୪୦ କିଲୋମିଟର ଦୂରରେ ଥିବା ବାଲାଘାଟ ଜଙ୍ଗଲରେ ଗୁଳି ଚଳାଇଥିବା ବଲିଉଡ ଫିଲ୍ମ ଶେର୍ନିର ଜଣେ କ୍ରୁ ସଦସ୍ୟଙ୍କ ଅଭିଯୋଗ ଆଧାରରେ ମଙ୍ଗଳବାର ଦିନ ଗୋଣ୍ଡିଆ ପୋଲିସ ଅଭିନେତା ବିଜୟ ରାଜଙ୍କୁ ଗିରଫ କରିଛି।

“ମହିଳା ଜଣକ ସୋମବାର ରାତିରେ ଅଭିଯୋଗ ଆଣି ଆମ ପାଖକୁ ଆସିଥିଲେ ଯେ ଫିଲ୍ମ କ୍ରୁ ରହୁଥିବା ହୋଟେଲରେ ବିଜୟ ରାଏଜ ତାଙ୍କୁ ଅସଦାଚରଣ କରିଥିଲେ। ତାଙ୍କ ଅଭିଯୋଗକୁ ଭିତ୍ତି କରି ଆମେ ଏଫ୍ଆଇଆର୍ ଦାଖଲ କରି ମଙ୍ଗଳବାର ସକାଳେ ରାଜ୍ଙ୍କୁ ଗିରଫ କରିଥିଲୁ। ପରେ ସ୍ଥାନୀୟ କୋର୍ଟ ତାଙ୍କୁ ସର୍ତ୍ତମୂଳକ ଜାମିନ ପ୍ରଦାନ କରିଥିଲେ ବୋଲି ଗୋଣ୍ଡିଆ ଅତିରିକ୍ତ ପୋଲିସ ଅଧୀକ୍ଷକ ଅତୁଲ କୁଲକର୍ଣ୍ଣି ଇଣ୍ଡିଆନ ଏକ୍ସପ୍ରେସକୁ କହିଛନ୍ତି।

ନଭେମ୍ବର ୨ ,୨୦୧୮ ରେ ଗୁଳି ଚଳାଇଥିବା ଅବନୀ ନାମକ ପାଣ୍ଡାର୍କାୱଡା ‘ସମସ୍ୟା ଟାଇଗ୍ରେସ୍’ ର କାହାଣୀ ଉପରେ ଆଧାରିତ। ଅଭିନେତା ବିଦ୍ୟା ବାଲାନ୍ ଅବନୀଙ୍କୁ ଧରିବା ପାଇଁ ଏହି ଅପରେସନ୍ ପରିଚାଳନା କରିଥିବା ବିଭାଗୀୟ ବନ ଅଧିକାରୀଙ୍କ ଭୂମିକାରେ ଅଭିନୟ କରୁଛନ୍ତି। ଫିଲ୍ମ ସୁଟ୍ ପାଇଁ ବାଲାନ୍ ମଧ୍ୟ ଗୋଣ୍ଡିଆରେ ଥିଲେ |କୁଲକର୍ଣ୍ଣି କହିଛନ୍ତି ଯେ ଆମେ ଘଟଣାର ପ୍ରମାଣ ସଂଗ୍ରହ କରି ତା’ପରେ ରାଜଙ୍କୁ ଗିରଫ କରିବାରେ ଲାଗିଲୁ। କ୍ରୁଙ୍କ ଆଖିରେ ସାକ୍ଷୀ ଅଛନ୍ତି ଯେଉଁମାନେ ଏହି ଅଭିଯୋଗର ସତ୍ୟତା ବିଷୟରେ ଆମ ସହ କଥା ହୋଇଛନ୍ତି।

- Advertisement -spot_img

More articles

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- Advertisement -spot_img

Latest article