32.1 C
Bhubaneswar
Friday, June 25, 2021

ପ୍ରିୟଙ୍କା ରାଧାକ୍ରିଷ୍ଣନ୍ ସୋସିଆଲ ମିଡିଆରେ ବହୁ ସଂଖ୍ୟାରେ ଅଭିନନ୍ଦନ ବାର୍ତ୍ତା ଗ୍ରହଣ

Must read

ସୋମବାର ଦିନ ନ୍ୟୁଜିଲ୍ୟାଣ୍ଡର ସର୍ବପ୍ରଥମ ଭାରତୀୟ ମୂଳମନ୍ତ୍ରୀ ହୋଇଥିବା ପ୍ରିୟଙ୍କା ରାଧାକ୍ରିଷ୍ଣନ୍ ସୋସିଆଲ ମିଡିଆରେ ବହୁ ସଂଖ୍ୟାରେ ଅଭିନନ୍ଦନ ବାର୍ତ୍ତା ଗ୍ରହଣ କରୁଛନ୍ତି। କେରଳର ମୁଖ୍ୟମନ୍ତ୍ରୀ ପିନାରାଇ ବିଜୟ ଅନେକ ନେତାଙ୍କ ମଧ୍ୟରୁ ଜଣେ ଯିଏ ତାଙ୍କ ବଡ଼ କ୍ୟାରିୟର ଲମ୍ଫ ପରେ ତାଙ୍କୁ ପ୍ରଶଂସା କରିଛନ୍ତି।୪୧ ବର୍ଷୀୟା ଲେବର ପାର୍ଟିର ଜଣେ ସଦସ୍ୟ, ଯାହାର ମୂଳ କେରଳରେ ଅଛି ବୋଲି ଶ୍ରୀ ବିଜୟ ଆଜି ଏକ ଟୁଇଟ୍‌ରେ କହିଛନ୍ତି। “ଏହା ଜାଣିବା ଆମକୁ ବହୁତ ଖୁସି ଦେଇଥାଏ ଯେ ପ୍ରିୟଙ୍କା ରାଧାକ୍ରିଷ୍ଣନ୍ ନ୍ୟୁଜିଲ୍ୟାଣ୍ଡର ସର୍ବପ୍ରଥମ ଭାରତୀୟ ମୂଳମନ୍ତ୍ରୀ ହୋଇଥିଲେ। ଶ୍ରମିକ ଦଳର ନେତାଙ୍କ ମୂଳଦୁଆ କେରଳରେ ରହିଛି। ରାଜ୍ୟବାସୀଙ୍କ ତରଫରୁ ଆମେ ଆମର ସମ୍ପ୍ରସାରଣ କରୁଛୁ। ହାର୍ଦ୍ଦିକ ଶୁଭେଚ୍ଛା।

କଂଗ୍ରେସ ନେତା ତଥା ଥିରୁବନନ୍ତପୁରମ୍ ସାଂସଦ ଶଶି ଥରୁର ଟ୍ୱିଟରରେ ଅଭିନନ୍ଦନ ଜଣାଇ ଏକ ରିପୋର୍ଟ ସେୟାର କରିଛନ୍ତି ଯେ ଶ୍ରୀମତୀ ରାଧାକୃଷ୍ଣନ୍ ଏର୍ନାକୁଲମର ପାରାଭୋରର। “ଭାରତୀୟ ନ୍ୟୁଜିଲାଣ୍ଡ କ୍ୟାବିନେଟ ମନ୍ତ୍ରୀ ହୋଇଥିବାରୁ କୁ ଅଭିନନ୍ଦନ। ଏହି ଖବରରେ କେରାଲାଇଟ୍ମାନେ ଅତ୍ୟଧିକ ଗର୍ବିତ!”ପୁନର୍ବାର ନିର୍ବାଚନ ଏବଂ ଏକ ଭୂସ୍ଖଳନ ଜିତିବାର ସପ୍ତାହକ ପରେ, ନ୍ୟୁଜିଲାଣ୍ଡର ପ୍ରଧାନମନ୍ତ୍ରୀ ଜାକିଣ୍ଡା ଆର୍ଡେନ୍ ସୋମବାର ଶ୍ରୀମତୀ ରାଧାକ୍ରିଷ୍ଣନ୍ ଏବଂ ଅନ୍ୟ ଚାରିଜଣ ନୂତନ ମନ୍ତ୍ରୀଙ୍କୁ ନିଯୁକ୍ତ କରିଛନ୍ତି ଭାରତୀୟ-ଉତ୍ପତ୍ତି ନେତା ସମାଜ ଓ ସ୍ୱେଚ୍ଛାସେବୀ କ୍ଷେତ୍ରର ମନ୍ତ୍ରୀ, ବିବିଧତା ମନ୍ତ୍ରୀ, ଅନ୍ତର୍ଭୁକ୍ତ ଏବଂ ଜାତି ସମ୍ପ୍ରଦାୟ, ଯୁବ ମନ୍ତ୍ରୀ ତଥା ସାମାଜିକ ବିକାଶ ଏବଂ ରୋଜଗାର ପାଇଁ ସହଯୋଗୀ ମନ୍ତ୍ରୀ |

ଏହାକୁ ଏକ “ଅବିଶ୍ୱସନୀୟ ସ୍ଵତନ୍ତ୍ର ଦିନ” ବୋଲି କହି ଶ୍ରୀମତୀ ରାଧାକ୍ରିଷ୍ଣନ୍ ଗତକାଲି ଏକ ଫେସବୁକ୍ ପୋଷ୍ଟରେ କହିଛନ୍ତି ଯେ “ଆମ ସରକାରର ଅଂଶ ହେବା ପାଇଁ ଅତ୍ୟଧିକ ସୌଭାଗ୍ୟର ଭାବନା ସହିତ ମୁଁ ଅନେକ ଜିନିଷ ଅନୁଭବ କରୁଛି। ସମୟ ନେଇଥିବା ସମସ୍ତଙ୍କୁ ଅଶେଷ ଧନ୍ୟବାଦ। ବାର୍ତ୍ତା / କଲ୍ / ପାଠ୍ୟ ଅଭିନନ୍ଦନ ବାର୍ତ୍ତା- ଆପଣ ସମସ୍ତଙ୍କୁ ଧନ୍ୟବାଦ। ଜଣେ ମନ୍ତ୍ରୀ ଭାବରେ ନିଯୁକ୍ତ ହେବା ପାଇଁ ନମ୍ର ଏବଂ ମୁଁ ଏହି ଶବ୍ଦ ତୁ ​​ଏବଂ କକସ୍ ସହକର୍ମୀଙ୍କ ଏକ ଅବିଶ୍ୱସନୀୟ ଧାଡ଼ିରେ କାମ କରିବାକୁ ଅପେକ୍ଷା କରିଛି।ଆଜି ଏକ ଅବିଶ୍ୱସନୀୟ ବିଶେଷ ଦିନ | ମୁଁ ଅନେକ ଜିନିଷ ଅନୁଭବ କରୁଛି ଯେଉଁଥିରେ ଏକ ଅତ୍ୟଧିକ ଅଧିକାରର ଭାବନା ଅଛି …୨ ନଭେମ୍ବର ୨୦୨୦ ସୋମବାର ଦିନ ପ୍ରିୟଙ୍କା ରାଧାକ୍ରିଷ୍ଣନ୍ ସାଂସଦଙ୍କ ଦ୍ଵାରା ପୋଷ୍ଟ କରାଯାଇଛି

ଶ୍ରୀମତୀ ରାଧାକୃଷ୍ଣନ୍ ତାଙ୍କ କାର୍ଯ୍ୟ ଜୀବନ ଅତିବାହିତ କରିଛନ୍ତି ଯେଉଁମାନଙ୍କ ସ୍ୱର ପ୍ରାୟତ ଶୁଣାଯାଏ ନାହିଁ – ଘରୋଇ ହିଂସାରୁ ବଞ୍ଚିଥିବା ମହିଳା ତଥା ଶୋଷିତ ପ୍ରବାସୀ ଶ୍ରମିକଙ୍କ ନାମରେ ସମ୍ବାଦ ଏଜେନ୍ସି ପିଟିଆଇ ରିପୋର୍ଟ କରିଛି।ସେପ୍ଟେମ୍ବର ୨୦୧୭ ରେ ଲେବର ପାର୍ଟିର ସଂସଦ ସଦସ୍ୟ ଭାବରେ ପ୍ରିୟଙ୍କା ରାଧାକ୍ରିଷ୍ଣନ୍ ପ୍ରଥମେ ନିର୍ବାଚିତ ହୋଇଥିଲେ। ସେ ଶୁକ୍ରବାର ଦିନ ଶପଥ ଗ୍ରହଣ କରିବେ।

- Advertisement -spot_img

More articles

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- Advertisement -spot_img

Latest article