32.1 C
Bhubaneswar
Friday, June 25, 2021

ଜଷ୍ଟିନ ବିବର ‘ଆତ୍ମହତ୍ୟା’ ବିଷୟରେ ଖୋଲିଛନ୍ତି।

Must read

ପପ୍ ଷ୍ଟାର୍ ଜଷ୍ଟିନ ବିବର ପ୍ରକାଶ କରିଛନ୍ତି ଯେ ସେ ଅତୀତରେ ଆତ୍ମହତ୍ୟା ଚିନ୍ତାଧାରା ଅନୁଭବ କରିଛନ୍ତି। ଗାୟକ ତାଙ୍କର ନୂତନ ୟୁଟ୍ୟୁବ୍ ଅରିଜିନାଲ୍ ଡକ୍ୟୁମେଣ୍ଟାରୀ ଜଷ୍ଟିନ ବିବର: ପରବର୍ତ୍ତୀ ଅଧ୍ୟାୟରେ ତାଙ୍କର ମାନସିକ ସ୍ଵାସ୍ଥ୍ୟ ସଂଘର୍ଷ ବିଷୟରେ ଖୋଲିଥିଲେ। “ଏମିତି କିଛି ସମୟ ଥିଲା ଯେଉଁଠାରେ ମୁଁ ପ୍ରକୃତରେ ଆତ୍ମହତ୍ୟା କରିଥିଲି। ଯେପରି, ମଣିଷ ଏହି ଯନ୍ତ୍ରଣା କେବେ ଦୂର ହେବାକୁ ଯାଉଛି? ଏହା ଏତେ ସ୍ଥିର ଥିଲା, ଯନ୍ତ୍ରଣା ଏତେ ସ୍ଥିର ଥିଲା | “ମୁଁ କେବଳ ଯନ୍ତ୍ରଣା ଭୋଗୁଥିଲି, ଠିକ୍? ତେଣୁ, ମୁଁ ଠିକ୍ ସେହିପରି, ମଣିଷ, ମୁଁ ଏହା ଅନୁଭବ କରିବା ଅପେକ୍ଷା ଏହା ଅନୁଭବ କରିବି ନାହିଁ ବୋଲି ଶୁକ୍ରବାର ଦିନ ମୁକ୍ତିଲାଭ କରିଥିବା ଡକ୍ୟୁମେଣ୍ଟାରୀରେ ବିବର୍ କହିଛନ୍ତି। ୨୬ ବର୍ଷିୟା ଗାୟକ କହିଛନ୍ତି ଯେ ତାଙ୍କ ବିଶ୍ୱାସ ତାଙ୍କୁ ସୁସ୍ଥ ହେବାକୁ “ଅତ୍ୟଧିକ ଆତ୍ମବିଶ୍ୱାସ” ଦେଇଛି | “ମୋର କୌଣସି ଧାରଣା ନଥିଲା ଯେ ଏହି ଜୀବନ ମୋତେ ଡରେଇ ନେଇଯିବ | ମୋର କୌଣସି ଧାରଣା ନଥିଲା ଯେ ମୁଁ ଏହି ସମସ୍ତ ସାମଗ୍ରୀ ଦ୍ୱାରା ଶୋଷିତ ହେବି। ବିବର ମଧ୍ୟ ତାଙ୍କ ପ୍ରଶଂସକମାନଙ୍କୁ ଅନୁରୋଧ କରିଛନ୍ତି ଯେ ଯଦି ସେମାନେ ନିଜକୁ ଏକାକୀ ଅନୁଭବ କରନ୍ତି | “ମୁଁ କେବଳ ଲୋକଙ୍କୁ ଉତ୍ସାହିତ କରିବି, ଯେପରି କି,‘ ଆରେ, ଯଦି ତୁମେ ଏକୁଟିଆ ଅନୁଭବ କରୁଛ, ତେବେ ଏହା ବିଷୟରେ କୁହ। ଏହାକୁ ଉଚ୍ଚ ସ୍ୱରରେ କୁହ। ’ଏଥିରେ ଏକ ସ୍ୱାଧୀନତା ଅଛି | ମୁଁ ବହୁତ ଯନ୍ତ୍ରଣାରୁ ରକ୍ଷା ପାଇ ପାରିଥା’ନ୍ତି। ” ଡକ୍ୟୁମେଣ୍ଟାରୀ ରିଲିଜ୍ ପୋଷ୍ଟ କରନ୍ତୁ, ସେ ତାଙ୍କ ପ୍ରଶଂସକମାନଙ୍କୁ ତାଙ୍କ ମାନସିକ ସ୍ଵାସ୍ଥ୍ୟ ବିଷୟରେ ଏକ ଅଦ୍ୟତନ ଦେବା ପାଇଁ ଟ୍ୱିଟରକୁ ମଧ୍ୟ ନେଇଥିଲେ। “ଗତ ମାସ ଅଭିବୃଦ୍ଧିର ସମୟ ଆସିଛି। ଖୁସି ଏବଂ ସୁସ୍ଥ ବୋଲି ସେ ଟ୍ୱିଟ କରି ଜଣାଇଛନ୍ତି।

- Advertisement -spot_img

More articles

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- Advertisement -spot_img

Latest article