26 C
Bhubaneswar
Thursday, April 15, 2021

‘ବାବା କା ଢାବା’ ମାଲିକ ୟୁଟ୍ୟୁବରକୁ ପାଣ୍ଠିର ଅପବ୍ୟବହାର ଅଭିଯୋଗ କରିଛନ୍ତି।

Must read

ଦିଲ୍ଲୀ;୨/୨୦: ଦକ୍ଷିଣ ଦିଲ୍ଲୀର ମାଲଭିଆ ନଗରରେ ଥିବା ଲୋକପ୍ରିୟ ଭୋଜନକାରୀ ‘ବାବା କା ଢାବା’ର ମାଲିକ କାନ୍ତ ପ୍ରସାଦ ଅର୍ଥର ଅପବ୍ୟବହାର ପାଇଁ ଇନଷ୍ଟାଗ୍ରାମ ପ୍ରଭାବଶାଳୀ ୱାସାନଙ୍କ ବିରୋଧରେ ଅଭିଯୋଗ ଆଣିଛନ୍ତି ବୋଲି ରବିବାର ପୋଲିସ କହିଛି। ନିକଟରେ ସୋସିଆଲ ମିଡିଆ ପ୍ଲାଟଫର୍ମରେ ଲକଡାଉନ୍ ବହୁଳ ଭାବରେ ସେୟାର ହେବା ପରଠାରୁ ପ୍ରସାଦ (୮୦) ତାଙ୍କ ଆଖିରୁ ଲୁହର ଲୁହର ବର୍ଣ୍ଣନା କରୁଥିବା ଏକ ଭିଡିଓ ପରେ ସୁନାମ ଅର୍ଜନ କରିଥିଲେ। ବିଡମ୍ବନାର ବିଷୟ, ଯେତେବେଳେ ତୁମେ ୟୁଟ୍ୟୁବରର ସୋସିଆଲ ମିଡିଆ ଆକାଉଣ୍ଟରେ ସେୟାର ହୋଇଥିବା ଏକ ଭିଡିଓରେ ତାଙ୍କ ସଂଘର୍ଷ ବିଷୟରେ କଥାବାର୍ତ୍ତା କଲାବେଳେ ୱାସାନ୍ ଭୋଜନ ମାଲିକଙ୍କୁ ଭାଙ୍ଗି ଦେଇଥିବା ବେଳେ ପ୍ରସାଦଙ୍କ ନିରାଶା ସାମ୍ନାକୁ ଆସିଥିଲା। ପୋଲିସ ନିକଟରେ ଦେଇଥିବା ଅଭିଯୋଗରେ ପ୍ରସାଦ କହିଛନ୍ତି ଯେ ୱାସାନ୍ ତାଙ୍କ ଭିଡିଓ ସୁଟ୍ କରି ଏହାକୁ ଅନଲାଇନରେ ପୋଷ୍ଟ କରିଛନ୍ତି ଏବଂ ସୋସିଆଲ ମିଡିଆରେ ଜନସାଧାରଣଙ୍କୁ ଖାଦ୍ୟପେୟକୁ ଟଙ୍କା ଦାନ କରିବାକୁ ନିଶ୍ଚିତ କରିଛନ୍ତି।

ସେ ଆହୁରି ମଧ୍ୟ ଅଭିଯୋଗ କରିଛନ୍ତି ଯେ ୱାସାନ୍ ଉଦ୍ଦେଶ୍ୟମୂଳକ ଏବଂ ଜାଣିଶୁଣି କେବଳ ତାଙ୍କ ଏବଂ ତାଙ୍କ ପରିବାର / ବନ୍ଧୁ ବ୍ୟାଙ୍କ ବିବରଣୀ ଏବଂ ମୋବାଇଲ୍ ନମ୍ବର ଦାତାମାନଙ୍କ ସହ ବାଣ୍ଟିଛନ୍ତି ଏବଂ ଅଭିଯୋଗକାରୀଙ୍କୁ କୌଣସି ସୂଚନା ନ ଦେଇ ବିଭିନ୍ନ ମୋଡ୍ ପେମେଣ୍ଟ ଆଇଇ ବ୍ୟାଙ୍କ ଆକାଉଣ୍ଟ / ୱାଲେଟ୍ ମାଧ୍ୟମରେ ବିପୁଳ ପରିମାଣର ଦାନ ସଂଗ୍ରହ କରିଛନ୍ତି। । ଖାଦ୍ୟ ଯୁଗ୍ମର ମାଲିକ ମଧ୍ୟ ୟୁଟ୍ୟୁବର୍ ତାଙ୍କୁ ଆର୍ଥିକ କାରବାରର ସବିଶେଷ ତଥ୍ୟ ନ ଦେଇ ଅଭିଯୋଗ କରିଛନ୍ତି। ଗତକାଲି ଆମେ ମାଲଭିଆ ନାଗର ପୋଲିସ ଷ୍ଟେସନରେ ଅଭିଯୋଗ ପାଇଥିଲୁ ଏବଂ ମାମଲାର ଯାଞ୍ଚ କରାଯାଉଛି। ଏହି ମାମଲାରେ ଏପର୍ଯ୍ୟନ୍ତ କୌଣସି ଏଫ୍ଆଇଆର୍ ପଞ୍ଜୀକୃତ ହୋଇ ନାହିଁ ବୋଲି ଡେପୁଟି କମିଶନର (ଦକ୍ଷିଣ) ଅତୁଲ କୁମାର ଠାକୁର କହିଛନ୍ତି। ଭିଡିଓ ଭାଇରାଲ ହେବା ପରେ ବାବା କା ଧବା ସାରା ଦେଶରେ ଅନେକ ଆଖିର ସିନୋଜର ଥିଲା, ଶୋବିଜ୍ର ସେଲିବ୍ରେଟ୍ମାନେ ମଧ୍ୟ ସେଠାକୁ ଯାଇ ନିଜକୁ ଭୋଜନ କରିବାକୁ ଅନୁରୋଧ କରିଥିଲେ। ହୃଦୟ ବିଦାରକ ଭିଡିଓର ଗୋଟିଏ ଦିନ ପରେ, # ବାବାକଢାବା ଟ୍ୱିଟରରେ ଟ୍ରେଣ୍ଡ କରୁଥିଲେ ଏବଂ ବ୍ୟବସାୟରେ ୩୦ ବର୍ଷ ମଧ୍ୟରେ ଦେଖାଯାଇଥିବା ଖାଦ୍ୟ ଖାଦ୍ୟରେ ଅଧିକ ଗ୍ରାହକଙ୍କ ସହ ବୁଡ଼ି ଯାଇଥିଲା।

- Advertisement -spot_img

More articles

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- Advertisement -spot_img

Latest article