29.1 C
Bhubaneswar
Saturday, July 24, 2021

ଦୀପିକା ପାଦୁକୋନଙ୍କ ମ୍ୟାନେଜର କରିସ୍ମା ପ୍ରକାଶଙ୍କୁ, ଏନସିବି ଦ୍ୱାରା ଡକାଯାଇଥିଲା।

Must read

ଦିଲ୍ଲୀ;୨/୨୦ : ସୁଶାନ୍ତ ସିଂ ରାଜପୁତଙ୍କ ମୃତ୍ୟୁ ସହ ଜଡିତ ତଥା ଡ୍ରଗ୍ ଯାଞ୍ଚ ମାମଲାରେ ନାର୍କୋଟିକ୍ସ କଣ୍ଟ୍ରୋଲ୍ ବ୍ୟୁରୋ (ଏନସିବି) ଦ୍ୱାରା ବଲିଉଡ ଅଭିନେତା ଦୀପିକା ପାଦୁକୋନଙ୍କ ମ୍ୟାନେଜର କରିସ୍ମା ପ୍ରକାଶଙ୍କୁ ଅଣାଯାଇଥିବା ସୂଚନା ମିଳିଛି। । ବୁଧବାର ପ୍ରକାଶଙ୍କୁ ଏନସିବିରେ ହାଜର ହେବାକୁ ବାଧ୍ୟ କରାଯାଇଥିଲା। ସେଲିବ୍ରିଟି ମ୍ୟାନେଜର ଏପର୍ଯ୍ୟନ୍ତ କେନ୍ଦ୍ରୀୟ ଏଜେନ୍ସିର ଡାକରାକୁ କୌଣସି ପ୍ରତିକ୍ରିୟା ଦେଇନାହାଁନ୍ତି ବୋଲି ଏନସିଆଇର ଜଣେ ଅଧିକାରୀ କହିଛନ୍ତି। ଏନସିବିର ମୁମ୍ବାଇର ଜୋନାଲ ନିର୍ଦ୍ଦେଶକ ସମୀର ୱାନକେଡେ କହିଛନ୍ତି, “ପ୍ରକାଶ ଅନୁସନ୍ଧାନ ପାଇଁ ଆସିନାହାଁନ୍ତି ଏବଂ ଏନସିବି ତାଙ୍କୁ ଡାକରା ଦେବା ପାଇଁ ଅପେକ୍ଷା କରିବ। ଫେଡେରାଲ୍ ଏଜେନ୍ସି ପୂର୍ବରୁ ପାଦୁକୋନ୍ର ମ୍ୟାନେଜରଙ୍କ ବାସଭବନରେ ଖୋଜାଖୋଜି କରିଥିଲେ ଯେଉଁଠାରେ ସେ ଉପସ୍ଥିତ ନଥିଲେ। ଏନସିବି ମୁମ୍ବାଇର ଭର୍ସୋଭାସ୍ଥିତ ତାଙ୍କ ବାସଭବନରୁ ୧.୭ ଗ୍ରାମ ହାଶିଶ ଏବଂ ତିନୋଟି ବୋତଲ କାନନାବିଡିଓଲ (ସିବିଡି) ତେଲ ଉଦ୍ଧାର କରିଛି। ପ୍ରତିଭା ପରିଚାଳନା ଏଜେନ୍ସିରେ ନିୟୋଜିତ ପ୍ରକାଶଙ୍କୁ ସେପ୍ଟେମ୍ବର ଶେଷରେ ଏଜେନ୍ସି ପକ୍ଷରୁ ପଚରାଯାଇଥିଲା। ରିପୋର୍ଟରେ ଦର୍ଶାଯାଇଛି ଯେ ଏନସିବି ଜାଣିବାକୁ ପାଇଛି ଯେ ତାଙ୍କ ୱ୍ହାଟସ ଆପ୍ ଚାଟରେ ଡ୍ରଗ୍ସ ବିଷୟରେ କଥାବାର୍ତ୍ତା ଅନ୍ତର୍ଭୂକ୍ତ ହୋଇଛି ଏବଂ ଏହା ମ୍ୟାନେଜରଙ୍କୁ ପ୍ରଶ୍ନ କରିବାକୁ ଚାହୁଁଛି।

ନ୍ୟୁଜ୍ ଏଜେନ୍ସି ଏଏନଆଇ ଅନୁଯାୟୀ, ଏନସିବି କେୱାନ ଟ୍ୟାଲେଣ୍ଟ ଏଜେନ୍ସିର କର୍ମଚାରୀଙ୍କୁ ମଧ୍ୟ ଡକାଇଛି, ଯାହା ବଲିଉଡର ଡ୍ରଗ୍ ଯାଞ୍ଚର ଏକ କେନ୍ଦ୍ର ପାଲଟିଛି। ଜୁନ୍ ୧୪ ରେ ମୁମ୍ବାଇର ବାସଭବନରେ ରାଜପୁତଙ୍କ ମୃତ୍ୟୁ ଘଟଣାରେ ଫେଡେରାଲ୍ ଏଜେନ୍ସିର ଅନୁସନ୍ଧାନ ପରେ ଏ-ତାଲିକା ସମେତ ବଲିଉଡ ସେଲିବ୍ରେଟରଙ୍କ ଡ୍ରଗ୍ ଲିଙ୍କ୍ ସାମ୍ନାକୁ ଆସିଥିଲା। ପାଦୁକୋନ, ସାରା ଅଲି ଖାନ, ରାକୁଲ ପ୍ରୀତ ସିଂ ଏବଂ ଶ୍ରଦ୍ଧା କପୁରଙ୍କ ସମେତ ଅନେକ ସେଲିବ୍ରେଟଙ୍କୁ ଏନସିବି ପ୍ରଶ୍ନ କରିଛି। ରିୟା ଚକ୍ରବର୍ତ୍ତୀ, ତାଙ୍କ ଭାଇ ଶୋୟିକ୍, ରାଜପୁତଙ୍କ ଘର ମ୍ୟାନେଜର ସାମୁଏଲ୍ ମିରାଣ୍ଡା ଏବଂ ତାଙ୍କ ଘରୋଇ ସହାୟତା ଦୀପେଶ ସାୱନ୍ତଙ୍କ ସମେତ ଏଜେନ୍ସି ଏପର୍ଯ୍ୟନ୍ତ ୧୮ ଜଣଙ୍କୁ ଗିରଫ କରିଛି। ୨୮ ବର୍ଷୀୟ ଚକ୍ରବର୍ତ୍ତୀ ବର୍ତ୍ତମାନ ଜାମିନରେ ଥିବାବେଳେ ଅନ୍ୟମାନଙ୍କ ଆବେଦନକୁ କୋର୍ଟ ଖାରଜ କରିଦେଇଛନ୍ତି। ସେଣ୍ଟ୍ରାଲ୍ ବ୍ୟୁରୋ ଅଫ୍ ଇନଭେଷ୍ଟିଗେସନ୍ ବ୍ୟୁରୋ (ସିବିଆଇ) ଏବଂ ଏନଫୋର୍ସମେଣ୍ଟ ଡାଇରେକ୍ଟୋରେଟ୍ (ଇଡି) ମଧ୍ୟ ଏହି ବର୍ଷ ଜୁନ୍ ମାସରେ ୩୫ ବର୍ଷୀୟ ରାଜପୁତଙ୍କ ମୃତ୍ୟୁ ଏବଂ ସଂପୃକ୍ତ ମନି ଲଣ୍ଡରିଂ ଲିଙ୍କ୍ ଉପରେ ଏକ ଯାଞ୍ଚ କରୁଛନ୍ତି |

- Advertisement -spot_img

More articles

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- Advertisement -spot_img

Latest article