32.1 C
Bhubaneswar
Friday, June 25, 2021

ସ୍ମୃତି ଇରାନୀଙ୍କ ଇନଷ୍ଟାଗ୍ରାମ ପୋଷ୍ଟରେ ଲୋକମାନେ ତାଙ୍କ ଆତ୍ମାକୁ ପ୍ରଶଂସା କରୁଛନ୍ତି |

Must read

କେନ୍ଦ୍ର ମନ୍ତ୍ରୀ ସ୍ମୃତି ଇରାନୀ ବୁଧବାର ଘୋଷଣା କରିଛନ୍ତି ଯେ ସେ କୋଭିଡ -୧୯ ପାଇଁ ପଜିଟିଭ୍ ପରୀକ୍ଷା କରିଛନ୍ତି, କିନ୍ତୁ ରୋଗ ନିର୍ଣ୍ଣୟ ପରେ ଏକ ଇନଷ୍ଟାଗ୍ରାମ ପୋଷ୍ଟରେ ଅନେକେ ତାଙ୍କ ଆତ୍ମାକୁ ପ୍ରଶଂସା କରୁଥିବା ଦେଖିବାକୁ ମିଳିଥିଲା।ଇନଷ୍ଟାଗ୍ରାମରେ ନିଜର ଖୋଲା ପୋଷ୍ଟ ପାଇଁ ଜଣାଶୁଣା ମହିଳା ଓ ଶିଶୁ ବିକାଶ ମନ୍ତ୍ରୀ ଏହି ଭାଇରସ ପାଇଁ ପଜିଟିଭ୍ ପରୀକ୍ଷା କରିବା ପରେ ଏକ ମେମ୍ ସେୟାର କରିଛନ୍ତି।
ଯେତେବେଳେ ମୋର ଶରୀର ଅସୁସ୍ଥ ହେବାକୁ ସ୍ଥିର କରେ ମୁଁ ଅତ୍ୟଧିକ ବିରକ୍ତ ଅଟେ।

ଯେପରି ମୁଁ ଗତ ସପ୍ତାହରେ ତୁମକୁ ଏକ ପନିପରିବା ଦେଇଥିଲି | ଏତେ ସାହସ ତୁମର?” ମେମ୍ ରେ ଲେଖା କହିଲା | ଘୋଷଣା କରିବା ସମୟରେ ଶବ୍ଦ ଖୋଜିବା ମୋ ପାଇଁ ବିରଳ; ତେଣୁ ଏଠାରେ ମୁଁ ଏହାକୁ ସରଳ ରଖିଛି – ମୁଁ #କୋବିଡ ପାଇଁ ପଜିଟିଭ୍ ପରୀକ୍ଷା କରିଛି ଏବଂ ଯେଉଁମାନେ ମୋ ସହ ଯୋଗାଯୋଗ କରିଛନ୍ତି ସେମାନଙ୍କୁ ଶୀଘ୍ର ପରୀକ୍ଷା କରିବାକୁ ଅନୁରୋଧ କରିବି ବୋଲି ଇରାନୀ ଟ୍ୱିଟରରେ ଲେଖିଛନ୍ତି।ଇନଷ୍ଟାଗ୍ରାମରେ ତାଙ୍କ ପୋଷ୍ଟକୁ ନେଇ ଅନେକ ପ୍ରତିକ୍ରିୟା ପ୍ରକାଶ ପାଇଥିଲା।ଜଣେ ପୋଷ୍ଟରେ ମନ୍ତବ୍ୟ ଦେଇ କହିଛନ୍ତି, “ସମ୍ପୂର୍ଣ୍ଣ ଯତ୍ନ ନିଅନ୍ତୁ … ଏହା ସହଜ ନୁହେଁ କିନ୍ତୁ ସକରାତ୍ମକତା ଏବଂ ବିଶ୍ରାମ ଆପଣଙ୍କ ଡାକ୍ତରଙ୍କ ପରାମର୍ଶ ସହିତ ସାହାଯ୍ୟ କରିବ। ଏଠାରେ ଅନ୍ୟ କେତେକ ପ୍ରତିକ୍ରିୟା ଅଛି |

- Advertisement -spot_img

More articles

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- Advertisement -spot_img

Latest article