26 C
Bhubaneswar
Thursday, April 15, 2021

ପ୍ରଥମ ୨୦୨୦-୨୧ ଆଇଏସଏଲ ମ୍ୟାଚ୍ ରେ ଏଟିକ ମୋହନ ବାଗାନ୍ କେରଳ ବ୍ଲାଷ୍ଟର୍ସ ଖେଳନ୍ତି ।

Must read

ନୂଆଦିଲ୍ଲୀ: ନଭେମ୍ବର ୨୦ ରେ ୨୦୨୦–୨୧ଇଣ୍ଡିଆନ୍ ସୁପର ଲିଗ୍ (ଆଇଏସ୍ଏଲ୍) ର ଉଦଘାଟନୀ ମ୍ୟାଚରେ ମୋହନ ବାଗାନ୍ କେରଳ ବ୍ଲାଷ୍ଟର୍ସ ସହିତ ମୁହାଁମୁହିଁ ହେବେ ବୋଲି ଆୟୋଜକ ଫୁଟବଲ୍ କ୍ରୀଡା ବିକାଶ ଲିମିଟେଡ୍ ଶୁକ୍ରବାର ଦିନ ଘୋଷଣା କରିଛି। କେବଳ ପ୍ରଥମ ୧୧ ରାଉଣ୍ଡର କାର୍ଯ୍ୟସୂଚୀ ଘୋଷଣା କରାଯାଇଥିଲା | ପ୍ରଥମ ୧୧ ରାଉଣ୍ଡରେ ୬ ଟି ଡବଲ୍ ହେଡର୍ ରହିଛି ଯାହା ସମସ୍ତ ରବିବାର ଦିନ ଅନୁଷ୍ଠିତ ହେବ |

ଗୋଆରେ ତିନୋଟି ସ୍ଥାନ – ଜେଏଲ୍ ନେହେରୁ ଷ୍ଟାଡିୟମ୍ (ଫାଟୋରଡା), ଜିଏମସି ଷ୍ଟାଡିୟମ୍ (ବାମ୍ବୋଲିମ୍) ଏବଂ ତିଲକମାଇଡାନ୍ (ଭାସ୍କୋ) ର ତିନିଟି ସ୍ଥାନରେ ବନ୍ଦ ଦ୍ୱାର ପଛରେ ଏହି ମ୍ୟାଚ୍ ଖେଳାଯିବ | ଆହୁରି ପଢାନ୍ତୁ – ଆର୍ସେନାଲ୍, ମିଲନ୍ ବିଜୟ; ଆଣ୍ଟୱର୍ପ ସ୍ପର୍ସକୁ ବିରକ୍ତ କରିଛି – ୟୁରୋପା ଲିଗ୍ ପୂର୍ବ ବଙ୍ଗ ନଭେମ୍ବର ୨୭ ରେ ତିଲକମାଇଡାନ ଷ୍ଟାଡିୟମରେ ଆଇଏସ୍ଏଲ୍ ଡେବ୍ୟୁରେ ପ୍ରତିଦ୍ୱନ୍ଦ୍ୱୀ ମୋହନବାଗାନ୍ଙ୍କୁ ଭେଟିବ |

ଜାମସେଦପୁର ଏଫସି ଏବଂ ଓଡିଶା ଏଫସି ନଭେମ୍ବର ୨୯ରେ ଅପରାହ୍ନ ୫ ଟାରେ ତିଲକମାଇଡାନ ଷ୍ଟାଡିୟମରେ ଡବଲ ହେଡରର ପ୍ରଥମ ମ୍ୟାଚ୍ ଖେଳନ୍ତି | ବାକି ମ୍ୟାଚ୍ ସନ୍ଧ୍ୟା ୭.୩୦ ରେ ଆରମ୍ଭ ହେବ ଏକ ବିବୃତ୍ତିରେ କହିଛି ଯେ ଅବଶିଷ୍ଟ ୫୫ ଟି ଲିଗ୍ ମ୍ୟାଚ୍ ପାଇଁ କାର୍ଯ୍ୟସୂଚୀ ଡିସେମ୍ବର ମାସରେ ଏସୀୟ ଫୁଟବଲ୍ କନଫେଡେରେସନ୍ ପ୍ରତିଯୋଗିତା ମ୍ୟାଚର କ୍ୟାଲେଣ୍ଡର ତାରିଖ ଉପରେ ସ୍ପଷ୍ଟ ହେବ।

- Advertisement -spot_img

More articles

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- Advertisement -spot_img

Latest article