27.1 C
Bhubaneswar
Friday, July 23, 2021

ବେଙ୍ଗାଲୁରୁରେ କେରଳ ସିପିଏମ୍ ସେକୀଙ୍କ ପୁଅ ଗିରଫ।

Must read

ବେଙ୍ଗାଲୁରୁରେ ଡ୍ରଗ୍ସ ବିକ୍ରି ପାଇଁ ଏନସିବି ଦ୍ୱାରା ଗିରଫ ହୋଇଥିବା ଜଣେ ସନ୍ଦିଗ୍ଧ ବ୍ୟକ୍ତିଙ୍କ ସହିତ ହୋଇଥିବା ଆର୍ଥିକ କାରବାର ସଂପର୍କରେ ଏନଫୋର୍ସମେଣ୍ଟ ଡାଇରେକ୍ଟୋରେଟ (ଇଡି) ଗୁରୁବାର କେରଳ ସିପିଆଇ (ଏମ୍) ସଚିବ କୋଡିୟେରୀ ବାଲାକ୍ରିଷ୍ଣନଙ୍କ ପୁଅ ବିନିଶ କୋଡିୟେରୀଙ୍କୁ ଗିରଫ କରିଛି। ଇଡିର ବେଙ୍ଗାଲୁରୁ କାର୍ଯ୍ୟାଳୟରେ ତାଙ୍କୁ ତିନି ଘଣ୍ଟା ପଚରାଉଚରା କରାଯିବା ପରେ ବିନିଶଙ୍କୁ ଗିରଫ କରାଯାଇଥିଲା। ସେ ପଚରାଉଚରା ପାଇଁ ସକାଳ ୧୧ ଟାରେ ଶାନ୍ତିନାଗରର ବେଙ୍ଗାଲୁରୁ ଜୋନାଲ କାର୍ଯ୍ୟାଳୟରେ ପହଞ୍ଚିଥିଲେ। ପଚରାଉଚରା ପରେ ତାଙ୍କୁ ଗିରଫ କରାଯାଇଥିଲା ଏବଂ ବେଙ୍ଗାଲୁରୁ ସେସନ୍ କୋର୍ଟରେ ହାଜର କରାଯାଇଥିଲା ଏବଂ ତାଙ୍କୁ ଚାରି ଦିନ ପାଇଁ ଇଡି ହେପାଜତକୁ ପଠାଯାଇଛି ବୋଲି ଇଡି ଅଧିକାରୀଙ୍କ ଅନୁଯାୟୀ।

ଅଗଷ୍ଟ ୨୨ ରେ ଏନସିବି ଦ୍ୱାରା ଗିରଫ ହୋଇଥିବା ମହମ୍ମଦ ଅନୁପଙ୍କ ସହ ତାଙ୍କର ଲିଙ୍କ ସଂପର୍କରେ ତାଙ୍କୁ ଦ୍ୱିତୀୟ ଥର ପାଇଁ ଇଡି ଡକାଯାଇଥିଲା। ଅନୁପ, ୩୮, ଏବଂ ଅନ୍ୟ ଦୁଇଜଣଙ୍କୁ ସମ୍ପୃକ୍ତ ଥିବା ସୂଚନା ଆଧାରରେ ଗିରଫ କରାଯାଇଥିଲା। ବେଙ୍ଗାଲୁରୁର ରେଭ୍ ପାର୍ଟୀରେ ଡ୍ରଗ୍ ଯୋଗାଣରେ | ଏହାପୂର୍ବରୁ ଇଡି ଅକ୍ଟୋବର ରେ ବେଙ୍ଗାଲୁରୁରେ ବିନିଶଙ୍କୁ ପଚରାଉଚରା କରିଥିଲା। ଏନସିବି ଅନୁସନ୍ଧାନରୁ ଜଣାପଡିଛି ଯେ ବିନିଶ ତାଙ୍କୁ ବେଙ୍ଗାଲୁରୁରେ ଏକ ହୋଟେଲ ବ୍ୟବସାୟ ଆରମ୍ଭ କରିବାରେ ସାହାଯ୍ୟ କରିବା ପାଇଁ ଅନୁପଙ୍କୁ ଅର୍ଥ ପ୍ରଦାନ କରିଥିଲେ। ରାଜ୍ୟରେ ସୁନା ଚୋରା ଚାଲାଣ ଘଟଣାରେ ଗିରଫ ହୋଇଥିବା ବ୍ୟକ୍ତିଙ୍କ ସହ ଲିଙ୍କ ସମ୍ପର୍କରେ ବିନିଶଙ୍କୁ କେରଳର ଇଡି ପଚରାଉଚରା କରିଥିଲା। ଘଟଣାଟି ହେଉଛି, ବେଙ୍ଗାଲୁରୁ ଅପରାଧ ଶାଖା ଦ୍ୱାରା କର୍ଣ୍ଣାଟକର ବରିଷ୍ଠ ସେଲିବ୍ରିଟି ତଥା ଚଳଚ୍ଚିତ୍ର ବ୍ୟକ୍ତିତ୍ୱଙ୍କ ଦ୍ୱାରା ଡ୍ରଗ୍ସ ବ୍ୟବହାର ସମ୍ପର୍କରେ ଯାଞ୍ଚ ଆରମ୍ଭ ହୋଇଥିଲା। ଅଗଷ୍ଟ ୨୨ର ଏନସିବି ଗିରଫ |

- Advertisement -spot_img

More articles

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- Advertisement -spot_img

Latest article