27 C
Bhubaneswar
Thursday, May 6, 2021

ଏନସିବି ମାଲିକ ବଲିଉଡ ଡ୍ରଗ୍ସ କଟକଣା ମାମଲାରେ ମୁମ୍ବାଇ ଗସ୍ତ ପାଇଁ ପ୍ରସ୍ତୁତ ହେଉଛନ୍ତି ।

Must read

ଆର୍କୋଟିକ୍ସ କଣ୍ଟ୍ରୋଲ ବ୍ୟୁରୋର ମହାନିର୍ଦ୍ଦେଶକ ରାକେଶ ଆସ୍ଥାନା ଚଳିତ ବର୍ଷ ଜୁନ୍ ମାସରେ ସୁଶାନ୍ତ ସିଂ ରାଜପୁତଙ୍କ ମୃତ୍ୟୁ ପରେ ଆରମ୍ଭ ହୋଇଥିବା ଡ୍ରଗ୍ କାରବାର ମାମଲାରେ ଫେଡେରାଲ୍ ଏଜେନ୍ସିର ଯାଞ୍ଚର ସମୀକ୍ଷା କରିବା ପାଇଁ ଶୁକ୍ରବାର ଦିନ ମୁମ୍ବାଇ ଗସ୍ତରେ ଯାଇ ରାଜଧାନୀ ଦିଲ୍ଲୀ ଫେରିଛନ୍ତି। । ଆସ୍ଥାନାଙ୍କ ରାତାରାତି ମୁମ୍ବାଇ ଗସ୍ତ ଏନସିବି ଦ୍ୱାରା ଯୋଜନା କରାଯାଇଥିବା ଏକ କଟକଣା ପୂର୍ବରୁ ବଲିଉଡର ସେଲିବ୍ରିଟି ତଥା ଡ୍ରଗ୍ ଯୋଗାଣକାରୀଙ୍କୁ ଟାର୍ଗେଟ କରିବ ବୋଲି ଆଶା କରାଯାଉଛି। ଏହି ପର୍ଯ୍ୟାୟରେ ସବିଶେଷ ତଥ୍ୟ ପ୍ରକାଶ କରିବାକୁ ମନା କରିଦେଇଥିବା ଏନସିବିର ଜଣେ ବରିଷ୍ଠ ଅଧିକାରୀ ହିନ୍ଦୁସ୍ତାନ ଟାଇମ୍ସକୁ କହିଛନ୍ତି, “ଆପଣ ଆଗାମୀ ଦୁଇ ସପ୍ତାହ ମଧ୍ୟରେ କିଛି କାର୍ଯ୍ୟ ଆଶା କରି ପାରିବେ। ଏନସିବି ଏହି ମାମଲାରେ ୨୦ରୁ ଅଧିକ ଲୋକଙ୍କୁ ଗିରଫ କରିସାରିଛି, ଯେଉଁଥିରେ ଅଭିନେତା ରିୟା ଚକ୍ରବର୍ତ୍ତୀଙ୍କ ସମେତ ପ୍ରାୟ ଏକ ମାସ ବାର୍ ପଛରେ ରହିବା ପରେ ଜାମିନରେ ମୁକ୍ତ କରାଯାଇଥିଲା। ତାଙ୍କୁ ମୁକ୍ତ କରିଥିବା ମୁମ୍ବାଇ ହାଇକୋର୍ଟ କହିଛନ୍ତି ଯେ ଶୋ’କ “ଡ୍ରଗ୍ସ ଡିଲରଙ୍କ ଶୃଙ୍ଖଳାର ଏକ ଗୁରୁତ୍ୱପୂର୍ଣ୍ଣ ଲିଙ୍କ” ପରି ଦେଖାଯାଉଛି।

ରେହା ଚକ୍ରବର୍ତ୍ତୀ ଜେଲରୁ ବାହାରିବା ପୂର୍ବରୁ, ଏନସିବି ଅନ୍ୟ ସେଲିବ୍ରିଟିମାନଙ୍କୁ ମଧ୍ୟ ଆଚ୍ଛାଦନ କରିବା ପାଇଁ ଏହାର ଅନୁସନ୍ଧାନର ଆଭିମୁଖ୍ୟ ବିସ୍ତାର କରିସାରିଛି | ଗତ ମାସରେ ଅଭିନେତା ଦୀପିକା ପାଦୁକୋନ, ସାରା ଅଲି ଖାନ, ଶ୍ରଦ୍ଧା କପୁର ଏବଂ ରାକୁଲ ପ୍ରୀତ ସିଂ, ଫ୍ୟାଶନ ଡିଜାଇନର୍ ସିମୋନ ଖମ୍ବଟା ଏବଂ ସେଲିବ୍ରିଟି ମ୍ୟାନେଜର ଶ୍ରୁତି ମୋଦୀଙ୍କୁ ପଚରାଉଚରା କରାଯାଇଥିଲା। ଅନୁସନ୍ଧାନ ସହ ପରିଚିତ ଜଣେ ଅଧିକାରୀ କହିଛନ୍ତି ଯେ, ବଲିଉଡର ଚାହିଦା ତଥା ଯୋଗାଣ ପାର୍ଶ୍ୱରେ ଉଭୟ ଅନୁସନ୍ଧାନରେ ଆଗକୁ ବଢିଛନ୍ତି। ଏପରି କିଛି ଲୋକ ଅଛନ୍ତି ଯେଉଁମାନେ ଫିଲ୍ମ ଇଣ୍ଡଷ୍ଟ୍ରିରେ ଦିନିକିଆ ଚାକିରି କରନ୍ତି କିନ୍ତୁ ଡ୍ରଗ୍ସ ର୍ୟାକେଟରେ ମଧ୍ୟ ଜଡିତ ଅଛନ୍ତି ବୋଲି ଅଧିକାରୀ କହିଛନ୍ତି। ଯୋଗାଣ ଦିଗରେ, ଏନସିବି କେରଳର କାସାରାଗୋଡରେ ଏକ ମଡ୍ୟୁଲ୍ ବଷ୍ଟ କରିସାରିଛି ଯାହା ବଲିଉଡ ମାମଲା ସହ ଜଡିତ ଥିଲା ଏବଂ ମୁମ୍ବାଇର ମୁଖ୍ୟ ନିଶା ଯୋଗାଣକାରୀଙ୍କୁ ଟ୍ରାକିଂ କରୁଛି। ଅଧିକାଂଶ ସମୟ ଗୋଟିଏ ବୈଠକରୁ ଅନ୍ୟ ବୈଠକରେ ସମୟ ଅତିବାହିତ କରିଥିବା ଆସ୍ଥାନାଙ୍କୁ କୁହାଯାଇଥିଲା ଯେ ଅନୁସନ୍ଧାନକାରୀମାନେ ହିରୋଇନ୍ ପ୍ରତିଷ୍ଠା କରିବାରେ ସକ୍ଷମ ହୋଇଥିଲେ ଏବଂ ଆଫଗାନିସ୍ତାନ-ପାକିସ୍ଥାନ ଚ୍ୟାନେଲ କିମ୍ବା ମୋଜାମ୍ବିକ୍-ମାଲଦ୍ୱୀପ-ଶ୍ରୀଲଙ୍କା ମାର୍ଗ ଦେଇ ମୁମ୍ବାଇ ଅଭିମୁଖେ ଯାଉଥିଲେ। କୋକେନ୍ ଦକ୍ଷିଣ ଆଫ୍ରିକା ଏବଂ ଅନ୍ୟ ଆଫ୍ରିକୀୟ ଦେଶ ଦେଇ ଦକ୍ଷିଣ ଆମେରିକାରୁ ଆସିଥାଏ | ଏନସିବି ଆମେରିକା, ବ୍ରିଟେନ, କାନାଡା ଏବଂ ଦକ୍ଷିଣ ଆଫ୍ରିକାର ପ୍ରତିପକ୍ଷଙ୍କ ନିକଟରେ ପହଞ୍ଚିସାରିଛି – ସମ୍ପୃକ୍ତ ମାମଲାରେ ବେପାରୀଙ୍କ ବିରୋଧରେ କାର୍ଯ୍ୟାନୁଷ୍ଠାନ ଗ୍ରହଣ କରିବାକୁ।

- Advertisement -spot_img

More articles

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- Advertisement -spot_img

Latest article