28 C
Bhubaneswar
Thursday, May 6, 2021

ରାଜସ୍ଥାନ ବନସ୍ୱାରାର ଡ୍ରାଇଭର ପତ୍ନୀ, 2 ପିଲାଙ୍କୁ ହତ୍ୟା କରିବା ପରେ ନିଖୋଜ ହୋଇଯାଇଛନ୍ତି

Must read

ବୁଧବାର ରାତିରେ ଜୟପୁରର ଦକ୍ଷିଣରୁ ୫୩୦ କିଲୋମିଟର ଦୂରରେ ଥିବା ବାନ୍ସୱାରାରେ ଜଣେ ବ୍ୟକ୍ତି ତାଙ୍କ ପତ୍ନୀ ଏବଂ ଦୁଇ ପିଲାଙ୍କୁ ତୀକ୍ଷ୍ଣ ଅସ୍ତ୍ରରେ ହତ୍ୟା କରିଥିବା ଅଭିଯୋଗ ହୋଇଛି। ଏହି ହତ୍ୟାକାଣ୍ଡ ସମ୍ପର୍କରେ ପୋଲିସକୁ ସୂଚନା ଦିଆଯାଇଥିଲା ଯେ ଅଭିଯୁକ୍ତଙ୍କୁ ଭେଟିବାକୁ ଯାଇ ରାତା ତାଲାଇ ଅଞ୍ଚଳରେ ଥିବା ତାଙ୍କ ଘରେ ତାଙ୍କ ପତ୍ନୀ ଏବଂ ପିଲାମାନେ ମୃତ ଅବସ୍ଥାରେ ପଡ଼ିଥିବାର ଦେଖିଥିଲେ। “ଯେଉଁ ଅଭିଯୁକ୍ତ ଦେବେନ୍ଦ୍ର ଶର୍ମା ବୋଲି ଜଣା ପଡିଛି, ସେ ପ୍ରାୟ ୪୦ ବର୍ଷ ବୟସ୍କ ଏବଂ ବୃତ୍ତି ଅନୁଯାୟୀ ଡ୍ରାଇଭର। ସେ ଢୋଲପୁର ଜିଲ୍ଲାର ମୂଳ ବାସିନ୍ଦା। ଘଟଣା ପରେ ସେ ଘଟଣାସ୍ଥଳରୁ ପଳାୟନ କରିଥିଲେ। ସକାଳ ପ୍ରାୟ ୮ ଟା ବେଳେ ଜଣେ ସମ୍ପର୍କୀୟ ଅଭିଯୁକ୍ତ ଘରକୁ ଯାଇ ଦେଖିଲେ ଯେ ସେ ମହିଳା ଏବଂ ତାଙ୍କ ଦୁଇ ପିଲାଙ୍କ ମୃତଦେହକୁ ଘର ଚଟାଣରେ ଦେଖିଥିଲେ ଏବଂ ଏହା ପରେ ସେ ଆମକୁ ଜଣାଇଥିଲେ ବୋଲି ଜିଲ୍ଲା ପୋଲିସ ଅଧିକାରୀ କହିଛନ୍ତି। ସେ କହିଛନ୍ତି, ଯାଞ୍ଚ ଆରମ୍ଭ କରିବା ପାଇଁ ପୋଲିସ ଟିମ୍ ଏବଂ ଫୋରେନସିକ୍ ବିଶେଷଜ୍ମାନେ କ୍ରାଇମବ୍ରାଞ୍ଚକୁ ଯାଇଥିଲେ। “ଏହି ତିନି ମୃତକଙ୍କ ନାମ ନୀଟୁ ଶର୍ମା (୩୭) ଏବଂ ତାଙ୍କର ଦୁଇ ସନ୍ତାନ ଶ୍ୱେତା ଶର୍ମା (୧୫) ଏବଂ ଆର୍ଯ୍ୟନ୍ ଶର୍ମା (୧୨) ବୋଲି ଜଣାପଡିଛି। ପଡୋଶୀଙ୍କ କହିବାନୁସାରେ, ଏହି ଦମ୍ପତିଙ୍କର ଅସନ୍ତୋଷ ଥିଲା ଏବଂ ବୁଧବାର ମଧ୍ୟ ସେମାନଙ୍କର ଝଗଡା ହୋଇଥିଲା ବୋଲି ପୋଲିସ ଅଧିକାରୀ କହିଛନ୍ତି। ଅଧିକ ଅନୁସନ୍ଧାନ ଚାଲିଛି

- Advertisement -spot_img

More articles

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- Advertisement -spot_img

Latest article