27.1 C
Bhubaneswar
Tuesday, June 15, 2021

ଯୁବ ବିଧାୟକ ରମେଶ ଚନ୍ଦ୍ର ଜେନାଙ୍କୁଗଞ୍ଜାମ ଜିଲ୍ଲା ସଭାପତି ଦାୟିତ୍ୱ ।

Must read

ବ୍ରହ୍ମପୁର,୧୯/୧୦; ଗଞ୍ଜାମ ଜିଲ୍ଲାର ସାନଖେମୁଣ୍ଡି ବିଧାୟକ ରମେଶ ଚନ୍ଦ୍ରଜେନାଙ୍କୁ କଂଗ୍ରେସ ସୁପ୍ରିମୋ ରାହୁଲ ଗାନ୍ଧୀ ଜିଲ୍ଲା କଂଗ୍ରେସ ସଭାପତି ଭାବେ ମନୋନୀତ କରି ଗଞ୍ଜାମ ଜିଲ୍ଲାରେ କଂଗ୍ରେସ ଦଳ ସଙ୍ଗଠନକୁ ସୁଦୃଢ଼ କରିବା ପାଇଁ ଦାୟିତ୍ୱ ଦେଇଛନ୍ତି ।

ତାଙ୍କର କାର୍ଯ୍ୟ ଦକ୍ଷତା ଉପରେ ପ୍ରଶଂସିତ ହୋଇ କଂଗ୍ରେସ ସୁପ୍ରିମୋ ରାହୁଲ ଗାନ୍ଧୀ ଏହିଦାୟିତ୍ୱ ଦେଇଛନ୍ତି । ଗଞ୍ଜାମର ଜିଲ୍ଲା କଂଗ୍ରେସକୁ ସୁଦୃଢ଼ କରିବା ପାଇଁ ଜିଲ୍ଲା କଂଗ୍ରେସକମିଟିର ସଭାପତି ଭାବେ ନିଯୁକ୍ତ ହୋଇଥିବା ବିଧାୟକ ରମେଶ ଜେନାଙ୍କୁ ଅନେକ ଅନେକ ଅଭିନନ୍ଦନ ଜଣାଇଛନ୍ତି ଦଳୀୟନେତା । ସେ ଜଣେ ଗତିଶୀଳ ନେତା ଏବଂଗଞ୍ଜାମରେ ତାଙ୍କୁ ସାଧାରଣ ଲୋକ ବହୁତଭଲ ପାଆନ୍ତି । ତାଙ୍କ ନେତୃତ୍ୱରେ କଂଗ୍ରେସ ନିଶ୍ଚିତ ଭାବରେ ଗଞ୍ଜାମରେ ହଜି ଯାଇଥିବାଗୌରବ ଫେରାଇ ଆଣିବ ବୋଲି ବହୁକଂଗ୍ରେସ କର୍ମୀ ମତ ପ୍ରକାଶ କରିଛନ୍ତି ।

ପୂର୍ବରୁ ଜିଲ୍ଲା କଂଗ୍ରେସ୍ ସଭାପତି ଦାୟିତ୍ୱରେତ୍ରନାଥ ବେହେରା କାର୍ଯ୍ୟରତ ରହିଥିବା ବେଳେ, ବର୍ତ୍ତମାନ ସମୟରେ ସାନଖେମୁଣ୍ଡିବିଧାୟକଙ୍କୁ ଜିଲ୍ଲା ସଭାପତି ଦାୟିôବ ପ୍ରଦାନ କରାଯାଇଥିବା ସୂଚନା ଯୋଗ୍ୟ । ଏହିଅବସରରେ କଂଗ୍ରେସ ସୁପ୍ରିମୋ ରାହୁଲ ଗାନ୍ଧି ବିଧାୟକ ଶ୍ରୀ ଜେନାଙ୍କୁ ଏହି ଦାୟିତ୍ୱଦେଇଥିବାରୁ ସେ ରାହୁଲ ଗାନ୍ଧୀଙ୍କୁ ଧନ୍ୟବାଦ ଜଣାଇବା ସହ ଜିଲ୍ଲାର ସମସ୍ତ ଦଳୀୟକର୍ମକର୍ତ୍ତା ମାନଙ୍କୁ ମଧ୍ୟ ଧନ୍ୟବାଦ ଜ୍ଞାପନ ଜଣାଇଛନ୍ତି ।

- Advertisement -spot_img

More articles

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- Advertisement -spot_img

Latest article