30 C
Bhubaneswar
Friday, May 14, 2021

ସୁଶାନ୍ତ ସିଂ ରାଜପୁତ ମୃତ୍ୟୁ ମାମଲାରେ ‘ମିଥ୍ୟା ଖବର’ ପ୍ରସାରଣ ପାଇଁ ଦିଲ୍ଲୀ ବାସିନ୍ଦା ଗିରଫ ହୋଇଥିଲେ

Must read

ଜଣେ ଆଡଭୋକେଟ ବୋଲି ଦାବି କରୁଥିବା ଦିଲ୍ଲୀର ବାସିନ୍ଦା ବିଷ୍ଣୁ ଆନନ୍ଦଙ୍କୁ ସୁଶାନ୍ତ ସିଂ ରାଜପୁତ ମୃତ୍ୟୁ ମାମଲା ସମ୍ପର୍କରେ ‘ମିଥ୍ୟା ଖବର’ ପ୍ରସାରଣ ପାଇଁ ମୁମ୍ବାଇ ପୋଲିସ ସାଇବର ସେଲ ଦ୍ୱାରା ଗିରଫ କରାଯାଇଛି। ରିପୋର୍ଟ ମୁତାବକ ଗୁରୁବାର ମୁମ୍ବାଇ ପୋଲିସ ତାଙ୍କୁ ଗିରଫ କରିଛି। ଜୁନ୍ ୧୪ ରେ ସୁଶାନ୍ତ ସିଂ ରାଜପୁତଙ୍କ ମୃତ୍ୟୁ ପରେ, ଭିଭୋର ଆନନ୍ଦ ତାଙ୍କର ବର୍ତ୍ତମାନର ନିଲମ୍ବିତ ଟ୍ୱିଟର ଆକାଉଣ୍ଟରେ ରାଜପୁତଙ୍କ ମୃତ୍ୟୁକୁ ତାଙ୍କ ପୂର୍ବତନ ମ୍ୟାନେଜର ଦିଶା ସାଲିଆନଙ୍କ ମୃତ୍ୟୁ ସହ ଯୋଡିଥିଲେ। ଆନନ୍ଦ ଏହି ମାମଲାରେ ବଲିଉଡ ଅଭିନେତା-ନିର୍ମାତା ଅରବାଜ ଖାନଙ୍କ ନାମକୁ ଟାଣି ନେଇଥିବାର ଅଭିଯୋଗ ହୋଇଛି, ଯାହାଫଳରେ ଖାନ ଆନନ୍ଦ ଏବଂ ତାଙ୍କ ନାମକୁ ଟାଣି ନେଇଥିବା ଅନ୍ୟ କେତେକଙ୍କ ବିରୋଧରେ ମାମଲା ଦାୟର କରିଥିଲେ। ଆନନ୍ଦ ୟୁଟ୍ୟୁବରେ ସକ୍ରିୟ ଥିଲେ ଯେଉଁଠାରେ ସେ ସୁଶାନ୍ତ ସିଂ ରାଜପୁତଙ୍କ ମୃତ୍ୟୁ ପଛରେ ବିଭିନ୍ନ ଥିଓରୀ ଉପରେ ଭିଡିଓ ପୋଷ୍ଟ କରୁଥିଲେ। ସେ ତାଙ୍କ ଭିଡିଓରେ ମହାରାଷ୍ଟ୍ର ମନ୍ତ୍ରୀଙ୍କୁ ବଦନାମ କରିଥିବା ଅଭିଯୋଗ ହୋଇଛି।

ମୁମ୍ବାଇ ପୋଲିସ ନିକଟରେ ପ୍ରକାଶ କରିଛି ଯେ ରାଜପୁତଙ୍କ ମୃତ୍ୟୁ ଘଟଣାର ତଦନ୍ତ ନେଇ ମୁମ୍ବାଇ ପୋଲିସ ଏବଂ ମହାରାଷ୍ଟ୍ର ସରକାରଙ୍କୁ ଅସମ୍ମାନ କରିବା ପାଇଁ ଜୁନ୍ ୧୪ ରେ ବିଭିନ୍ନ ସୋସିଆଲ ମିଡିଆ ପ୍ଲାଟଫର୍ମରେ ୮୦,୦୦୦ ରୁ ଅଧିକ ନକଲି ଆକାଉଣ୍ଟ ସୃଷ୍ଟି କରାଯାଇଥିଲା। ମୁମ୍ବାଇ ପୋଲିସ କମିଶନର ପାରାମ ବିର୍ ସିଂ ସାଇବର ସେଲକୁ ଏହି ଘଟଣାର ଅନୁସନ୍ଧାନ କରିବାକୁ ଏବଂ ସୂଚନା ପ୍ରଯୁକ୍ତିବିଦ୍ୟା ଅଧିନିୟମ ଅନୁଯାୟୀ ମାମଲା ପଞ୍ଜିକରଣ କରିବାକୁ କହିଛନ୍ତି।

- Advertisement -spot_img

More articles

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- Advertisement -spot_img

Latest article