30 C
Bhubaneswar
Friday, May 14, 2021

ଜିଲ୍ଲା ବିକାଶରେ ଅବଦାନ ଅଧିକ ନେଇ କଂଗ୍ରେସର ଦାବି ।

Must read

ବାଲେଶ୍ୱର,୧୪ା୧୦:ବାଲେଶ୍ୱର ବିକାଶରେ ସର୍ବାଧିକ ଅବଦାନଥିବା କଂଗ୍ରେସ ଦଳର ପ୍ରାର୍ଥୀ ମମତାକୁଣ୍ଡୁଙ୍କ ପ୍ରତି ସମସ୍ତେ ସମର୍ଥନ କରିବାକୁପିସିସି ପ୍ରବକ୍ତା ସୁଦର୍ଶନ ଦାସ ଆହ୍ୱାନଦେଇଛନ୍ତି । ଏହି ପରିପ୍ରେକ୍ଷୀେ ଜିଲ୍ଲାକଂଗ୍ରେସ କାର୍ଯ୍ୟାଳୟରେ ଆୟୋଜିତସାମ୍ବାଦିକ ସମ୍ମିଳନୀରେ ଶ୍ରୀ ଦାସଯୋଗଦେଇ ବାଲେଶ୍ୱର ବିକାଶରେକଂଗ୍ରେସର ଭୂମିକା ଓ ଅନ୍ୟାନ୍ୟ ଦଳୀୟନେତାଙ୍କ ସ୍ଥାଣୁତା ସମ୍ପର୍କରେ ସେ ସୂଚନାଦେଇଥିଲେ । ଶିଳ୍ପାୟନଠାରୁ ସାଧାରଣସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ, ପାନୀୟ ଜଳ ଯୋଗାଣ, କୃଷିଆଦି ପ୍ରତିଟି କ୍ଷେତ୍ରରେ କଂଗ୍ରେସ ସମୟରେହିଁ ଉନ୍ନତି ହୋଇଥିଲା ।

ବିରଳା ଟାୟାର୍ସ,ବାଲେଶ୍ୱର ଆଲୋଏଜ, ଇମାମି ପେପରମିଲ୍ସ ପ୍ରଭୃତି ବଡ଼ ବଡ଼ ଶିଳ୍ପାନୁଷ୍ଠାନକଂଗ୍ରେସ ସମୟରେ ପ୍ରତିଷ୍ଠା ହୋଇଥିଲା ।ସେହିପରି ତକ୍ରାଳୀନ ସାଂସଦ ତଥାକେନ୍ଦ୍ରମନ୍ତ୍ରୀ ଶ୍ରୀକାନ୍ତ ଜେନାଙ୍କ ସମୟରେବାଲେଶ୍ୱରରେ ସରକାରୀ ମେଡିକାଲକଲେଜ, ଏମ୍ସ ସେଟଲାଇଟ ସେଣ୍ଟର,ତାମୂଳିଆ ସମେତ ସୋର ଓ ଜଳେଶ୍ୱରରରେଳ ଫ୍ଲାଇ ଓଭର ବ୍ରିଜ୍, ସିପେଟ,ନୋସି ବିଜିନେସ ପାର୍କ ପ୍ରଭୃତି ପ୍ରତିଷ୍ଠାହୋଇଥିଲା । ଇତିମଧ୍ୟରେ ବିଜେପି ଓବିଜେଡିର ସାଂସଦ ବାଲେଶ୍ୱରରୁପ୍ରତିନିଧିତ୍ୱ କରିଥିଲେ ବି ଜିଲ୍ଲାର ବିକାଶଦିଗରେ କୌଣସ ଆଖିଦୃଶିଆ କାର୍ଯ୍ୟ କରିନଥିବା ଶ୍ରୀ ଦାସ ଆରୋପ ଉଠାଇଥିଲେ ।

ବାଲେଶ୍ୱର ବିକାଶକୁ ନେଇ କଂଗ୍ରେସପାଖରେ ଏକାଧିକ ପ୍ରମାଣ ଥିବା ବେଳେବିଜେପି ଓ ୨୧ ବର୍ଷ ଶାସନରେ ରହିଆସିଥିବା ବିଜେଡି ମାତ୍ର ୫ଟି ଲେଖାଏଁନମୁନା ପେସ କରିବାକୁ ଶ୍ରୀ ଦାସ ଆହ୍ୱାନଦେଇଛନ୍ତି । ଜିଲ୍ଲା ବିକାଶରେ କଂଗ୍ରେସରଅବଦାନକୁ ଦୃଷ୍ଟିରେ ରଖି ଚଳିତନିର୍ବାଚନରେ ସୁଯୋଗ୍ୟ ଦଳୀୟ ପ୍ରାର୍ଥୀମମତା କୁଣ୍ଡୁଙ୍କୁ ଅଧିକରୁ ଅଧିକ ସମର୍ଥନମିଳିଲେ ବାଲେଶ୍ୱରରେ ସର୍ବାଙ୍ଗୀନ ବିକାଶସମ୍ଭବ ହୋଇପାରିବ ବୋଲି ଶ୍ରୀ ଦାସକହିଥିଲେ ।

ରାଜ୍ୟ ମହିଳା କଂଗ୍ରେସସାଧାରଣ ସମ୍ପାଦିକା ଅର୍ଚ୍ଚନା ନନ୍ଦୀ,ପୂର୍ବତନ ବିଧାୟକ ଗୋପନାରାୟଣଦାସ,ଜିଲ୍ଲା ମହିଳା କଂଗ୍ରେସ ସଭାନେତ୍ରୀପ୍ରଜ୍ଞାପାରମିତା ମହାନ୍ତି, ବାଲେଶ୍ୱର ଜିଲ୍ଲାକିଷାନ କଂଗ୍ରେସ ସଭାପତି ନିରଂଜନବେହେରା, ନଗର କଂଗ୍ରେସ ସଭାପତିପଦ୍ମଲୋଚନ ଲେଙ୍କା ପ୍ରମୁଖ ଏଥିରେଯୋଗଦେଇ ଉପନିର୍ବାଚନରେ ଦଳୀୟପ୍ରାର୍ଥୀ ଭାବେ ପ୍ରତିଦ୍ୱନ୍ଦ୍ୱିତା କରୁଥିବା ମମତାକୁଣ୍ଡୁଙ୍କ ଶିକ୍ଷାଗତ ଯୋଗ୍ୟତା,ସମାଜସେବା ମୂଳକ କାର୍ଯ୍ୟଧାରାସମ୍ପର୍କରେ ଆଲୋକପାତ କରିବା ସହତାଙ୍କୁ ସମସ୍ତେ ସମର୍ଥନ ଦେବାକୁନିବେଦନ କରିଥିଲେ ।

- Advertisement -spot_img

More articles

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- Advertisement -spot_img

Latest article