30 C
Bhubaneswar
Friday, May 14, 2021

ହିମାଚଳ ପ୍ରଦେଶ ମୁଖ୍ୟମନ୍ତ୍ରୀ ଜୟରାମ ଠାକୁର ପଜିଟିଭ୍ ପରୀକ୍ଷା କରିଛନ୍ତି ।

Must read

ସୋମବାର ଦିନ ହିମାଚଳ ପ୍ରଦେଶର ମୁଖ୍ୟମନ୍ତ୍ରୀ ଜୟରାମ ଠାକୁର କରୋନାଭାଇରସ ସଂକ୍ରମଣ ପାଇଁ ପଜିଟିଭ୍ ପରୀକ୍ଷା କରାଯିବା ପରେ ଘର ଅଲଗା ହୋଇଯାଇଥିଲେ। ଡେପୁଟି ସେକ୍ରେଟାରୀ ପଜିଟିଭ୍ ପରୀକ୍ଷା କରିବା ପରେ ସେ କ୍ୱାର୍ଟରରେ ଯାଇଥିଲେ

୬୬,୭୩୨ନୂତନ ମାମଲା ସହିତ ଭାରତରେ କରୋନାଭାଇରସ୍ ବର୍ତ୍ତମାନ ୭୧ ଲକ୍ଷରୁ ଅଧିକ ହୋଇଛି। ଗତ ୨୪ ଘଣ୍ଟା ମଧ୍ୟରେ ୮୧୬ ଜଣଙ୍କର ମୃତ୍ୟୁ ହୋଇଥିବା ସୂଚନା ମିଳିଛି, ଏଥିରେ ୧,୦୯,୧୫୦ ଜଣ ଆହତ ହୋଇଛନ୍ତି। ୭୧,୨୦,୫୩୯ ସଂକ୍ରମଣ ମଧ୍ୟରୁ ପୁନରୁଦ୍ଧାର୬୧,୪୯,୫୩୬ ରେ ଥିବାବେଳେ ୮,୬୧,୮୫୩ ମାମଲା ସକ୍ରିୟ ଅଛି |ବୁଝୂଥିବା ପୁନରୁଦ୍ଧାର ସହିତ ଭାରତ ସର୍ବାଧିକ ପୁନରୁଦ୍ଧାର ମାମଲା ସହିତ ନିଜର ଅଗ୍ରଣୀ ବିଶ୍ୱ ସ୍ଥିତି ବଜାୟ ରଖିଛି |

ଭାରତରେ ଉପଲବ୍ଧ ହେବାର ଆଶା କରାଯାଉଥିବା କୋଭିଡ ଟିକା ବିତରଣର କ୍ରମକୁ କେନ୍ଦ୍ର କେନ୍ଦ୍ର ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟମନ୍ତ୍ରୀ ଡ ହର୍ଷ ଭରଦାନ ରବିବାର କହିଛନ୍ତି ଯେ ଭାଇରସ ତଥା ଏକ୍ସପୋଜର ବିପଦରୁ ବୃତ୍ତିଗତ ବିପଦର ସମ୍ମୁଖୀନ ହେଉଥିବା ବ୍ୟକ୍ତିଙ୍କ ପାଇଁ ପ୍ରଥମ ପ୍ରାଥମିକତା ହେବ। ଫ୍ରଣ୍ଟଲାଇନ ପ୍ରାରମ୍ଭିକ ପ୍ରାପ୍ତକର୍ତ୍ତାଙ୍କ ମଧ୍ୟରେ ହେବ |

ସର୍ବଭାରତୀୟ ସ୍ତରରେ ଏହି ସଂକ୍ରମଣ ୩୭.୩ ନିୟୁତରେ ପହଞ୍ଚିଛି। ୟୁ.କେ ପ୍ରଧାନମନ୍ତ୍ରୀ ବୋରିସ୍ ଜନସନ ସୋମବାର କୋଭିଡ -୧୯ ଧାରଣ କରିବାକୁ ଉଦ୍ୟମ କରିବାକୁ ଯାଉଛନ୍ତି। ଦକ୍ଷିଣ କୋରିଆ ସାମାଜିକ ଦୂରତା ଆବଶ୍ୟକତାକୁ ସହଜ କରିଥିଲା ​​ଏବଂ ଜାକର୍ତ୍ତାର ରାଜ୍ୟପାଳ ଇଣ୍ଡୋନେସିଆର ରାଜଧାନୀରେ ପ୍ରତିବନ୍ଧକକୁ ଆରାମ ଦେଇଥିଲେ।

- Advertisement -spot_img

More articles

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- Advertisement -spot_img

Latest article