27 C
Bhubaneswar
Thursday, May 6, 2021

ଏବିଏସ୍ଏଲ୍ଆଇ ଆସୁ୍ୟରଡ୍ ଫ୍ଲେକ୍ସି ସେଭିଙ୍ଗସ୍ ପ୍ଲାନ୍ ଉନ୍ମୋଚିତ

Must read

ଭୁବନେଶ୍ୱର,୨୦ା୮: ଆଦିତ୍ୟ ବିର୍ଲାକ୍ୟାପିଟାଲ୍ର ବୀମା ସଂସ୍ଥା ଆଦିତ୍ୟ ବିର୍ଲାସନ୍ଲାଇଫ୍ ଇନ୍ସୁ୍ୟରାନ୍ସ ପକ୍ଷରୁଏବିଏସ୍ଏଲ୍ଆଇ ଆସୁ୍ୟରଡ୍ ଫ୍ଲେକ୍ସିସେଭିଙ୍ଗସ୍ ପ୍ଲାନ୍ ବିଷୟରେ ଘୋଷଣାକରାଯାଇଛି । ଏହା ସମ୍ପୂର୍ଣ୍ଣ ଗ୍ୟାରେଂଟିଲାଭ ପ୍ରଦାନ କରୁଥିବା ବେଳେପଲିସିଧାରକଙ୍କୁ ଆବଶ୍ୟକ ସମୟରେଅସୀମିତ ଉଠାଣର ସୁବିଧା ଦେଉଛି । ବୀମାବଜାରରେ ପୂର୍ବରୁ ଅସୀମିତ ଉଠାଣଦେଖିବାକୁ ମିଳିନଥିଲା, ସେଥିପାଇଁ ଏହିଉତ୍ପାଦ ସମ୍ପୂର୍ଣ୍ଣ ଭିନ୍ନ ଧରଣ । ଭବିଷ୍ୟତରଲକ୍ଷ୍ୟ ହାସଲ କରିବା ଲାଗି ଏହାଗ୍ୟାରେଂଟି ଲାଭ ଦେଉଥିବା ବେଳେ ଅଣଯୋଜନାବଦ୍ଧ ଟଙ୍କା ଆବଶ୍ୟକତା କିମ୍ବାସ୍ୱଳ୍ପ ମିଆଦୀ ଲକ୍ଷ୍ୟ ପୂରଣ କରିବାରସୁବିଧା ମଧ୍ୟ ଏହା ଦେଉଛି ।ଏବିଏସଏଲଆଇ ଆସୁ୍ୟରଡ ଫ୍ଲେକ୍ସିସେଭିଙ୍ଗସ୍ ପ୍ଲାନ୍ ହେଉଛି ଏକ ସମ୍ପୂର୍ଣ୍ଣଗ୍ୟାରେଂଟେଡ୍, ନନ୍-ଲିଙ୍କଡ୍ ନନ୍ପାର୍ଟିସିପେଟିଂ ଜୀବନ ବୀମା ଯୋଜନା ।ଏହି ପ୍ଲାନ୍ ୧୦ କିମ୍ବା ୧୨ ବର୍ଷ ପଲିସିଅବଧି ଶେଷ ହେବା ପର୍ଯ୍ୟନ୍ତପଲିସିଧାରକଙ୍କୁ ବାର୍ଷିକ ଆୟ ପ୍ରଦାନକରିବ । ପ୍ରତିବର୍ଷ ୫% ଆୟ ବୁଷ୍ଟରଜରିଆରେ ଏହା ସଂଚୟ ବଢ଼ାଇବ । ମାତ୍ରତାହାକୁ ଉଠାଇ ହେବ ନାହିଁ । ପଲିସିମାଚୁ୍ୟରିଟି ସମୟରେ ପ୍ରଦାନକରାଯାଇଥିବା ମୋଟ ପ୍ରିମିୟମ୍ର ୧୧୦ପ୍ରତିଶତ ଦିଆଯିବ । ଏହା ଲୟାଲଟି ରାଶିଯୋଗ କରିବାର ସୁବିଧା ମଧ୍ୟ ଦେଉଛି ।ଏ ସମ୍ପର୍କରେ ଆଦିତ୍ୟ ବିର୍ଲା ସନ୍ଲାଇଫ୍ଇନ୍ସ୍ୟରାନ୍ସର ଏମ୍ଡି ଓ ସିଇଓ କମଳେଶରାଓ କହିଛନ୍ତି ଯେ, “ଏହି ଅଭାବନୀୟସମୟରେ ଲୋକମାନେ ବିପଦକୁ ନେଇଅଧିକ ସଚେତନ ହୋଇପଡ଼ିଥିବା ବେଳେସେମାନଙ୍କ ନଗଦ ରାଶି ବ୍ୟବସ୍ଥାରେଉନ୍ନତି ଆଣୁଛନ୍ତି । ତେଣୁ ଗ୍ରାହକମାନେରକ୍ଷଣଶୀଳ ମନୋଭାବ ନେଇ କାର୍ଯ୍ୟକରୁଛନ୍ତି ଯାହା ସେମାନଙ୍କୁ ସଂଚୟ କରିବାଏବଂ କଷ୍ଟ ଉପାର୍ଜିତ ରାଶି ବଢ଼ାଇବା ଲାଗିସୀମିତ ବିକଳ୍ପ ପ୍ରଦାନ କରୁଛି ।ଏବିଏସଏଲଆଇ ଫ୍ଲେକ୍ସି ସେଭିଙ୍ଗସ୍ପ୍ଲାନର ଲକ୍ଷ୍ୟ ହେଉଛି ଦୀର୍ଘମିଆଦୀଗ୍ୟାରେଂଟି ରିଟର୍ଣ୍ଣକୁ ନିଶ୍ଚିତ କରିବା ସହଦରକାର ସମୟରେ ଉଠାଣ ଓ ନଗଦ ରାଶିହାସଲ କରିବାର ନମନିୟତାର ସୁବିଧାପ୍ରଦାନ କରୁଛି । ଗ୍ୟାରେଂଟି ଟିକସ ମୁକ୍ତରିଟର୍ଣ୍ଣ ସହିତ ନଗଦ ରାଶି ସୁବିଧା ଏବଂଜୀବନ ବୀମା ସୁରକ୍ଷା ଯୋଗୁଁଗ୍ରାହକମାନେ ଚିନ୍ତାମୁକ୍ତ ଭାବେନିରବଚ୍ଛିନନ ଭାବେ ଆର୍ଥିକ ମାଇଲଖୁଂଟହାସଲ କରିପାରିବେ ।’’ ଏହି ପ୍ଲାନ୍ରେପ୍ରବେଶ କରିବାର ସର୍ବନିମ୍ନ ଓ ସର୍ବାଧିକବୟସ ହେଉଛି ୪ ବର୍ଷ ଏବଂ ୬୦ବର୍ଷ । ମାଚୁ୍ୟରିଟିର ବୟସ ହେଉଛି ୮୬ବର୍ଷ । ଏହି ପ୍ଲାନ୍ର ସର୍ବନିମ୍ନ ବାର୍ଷିକପ୍ରିମିୟମ୍ ହେଉଛି ୫୦,୦୦୦ ଟଙ୍କାଏବଂ ଏହାର କୌଣସି ସର୍ବାଧିକ ସୀମାଧାର୍ଯ୍ୟ କରାଯାଇନାହିଁ ।

- Advertisement -spot_img

More articles

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- Advertisement -spot_img

Latest article