29.1 C
Bhubaneswar
Saturday, July 24, 2021

CHSE ଓଡିଶା +2 ବାଣିଜ୍ୟ ଫଳାଫଳ 2020 ଘୋଷିତ ଯାଞ୍ଚ କରନ୍ତୁ: 74.95% ଛାତ୍ର ପାସ୍, ଦ୍ୱାଦଶ ବାଣିଜ୍ୟ ଫଳାଫଳ ଘୋଷିତ @ orissaresults.nic.in

Must read

ଶେଷରେ, CHSE ଓଡିଶା +2 ବାଣିଜ୍ୟ ଫଳାଫଳ 2020 ଆଜିର ସରକାରୀ ଘୋଷଣା ସହିତ ବାଣିଜ୍ୟ ଷ୍ଟ୍ରିମର ଛାତ୍ରମାନଙ୍କର ଦୀର୍ଘ ଅପେକ୍ଷା ଆଜି ଶେଷ ହୋଇଛି | CHSE ଓଡିଶା ଦ୍ୱାରା ଆୟୋଜିତ ଏକ ସାମ୍ବାଦିକ ସମ୍ମିଳନୀରେ ଆଜି ରାଜ୍ୟ ଶିକ୍ଷା ମନ୍ତ୍ରୀ ସମୀର ଦାଶ ସକାଳ 11:30 ରେ ବାଣିଜ୍ୟ ଷ୍ଟ୍ରିମ୍ ଛାତ୍ରମାନଙ୍କ ପାଇଁ ଓଡିଶା +2 ଫଳାଫଳ 2020 ଘୋଷଣା କରିଛନ୍ତି। ଫଳାଫଳର ଆନୁଷ୍ଠାନିକ ଘୋଷଣା ସହିତ, ଶ୍ରୀ ଦାଶ ସାମଗ୍ରିକ ପାସ୍ ପ୍ରତିଶତ ଏବଂ କ୍ଲାସ୍ 12 ବାଣିଜ୍ୟ ଫଳାଫଳ 2020 ସହିତ ଜଡିତ ଅନ୍ୟାନ୍ୟ ହାଇଲାଇଟ୍ ମଧ୍ୟ ଘୋଷଣା କରିଛନ୍ତି। ବର୍ତ୍ତମାନ, ଯେଉଁ ଛାତ୍ରମାନେ ଦ୍ୱାଦଶ ଶ୍ରେଣୀ ବାଣିଜ୍ୟ ପରୀକ୍ଷା ପାଇଁ ହାଜର ହୋଇଥିଲେ ସେମାନେ ଅଫିସିଆଲ୍ ମାଧ୍ୟମରେ ଅନଲାଇନରେ ଦ୍ୱାଦଶ ବାଣିଜ୍ୟ ଫଳାଫଳ 2020 ଯାଞ୍ଚ କରିପାରିବେ। ୱେବସାଇଟ୍ orissaresults.nic.in। ବ ly କଳ୍ପିକ ଭାବରେ, ସେମାନେ ନିମ୍ନରେ ଦିଆଯାଇଥିବା ସିଧାସଳଖ ଲିଙ୍କ ଉପରେ ମଧ୍ୟ କ୍ଲିକ୍ କରିପାରିବେ, ଯାହା ବ୍ୟବହାର କରି ସେମାନେ ସେମାନଙ୍କର CHSE ଓଡିଶା +2 ବାଣିଜ୍ୟ ଫଳାଫଳ 2020 କୁ ସହଜରେ ଯାଞ୍ଚ ଏବଂ ପ୍ରବେଶ କରିବାକୁ ସମର୍ଥ ହେବେ |

ଓଡିଶା ଦ୍ୱାଦଶ ବାଣିଜ୍ୟ ଫଳାଫଳ 2020 ପାଇଁ ତାରିଖ ଏବଂ ସମୟ ନିଶ୍ଚିତ କରିବା ସହିତ ଓଡିଶା ଶିକ୍ଷା ବିଭାଗ ଏହା ମଧ୍ୟ ନିଶ୍ଚିତ କରିଛି ଯେ ରାଜ୍ୟ ବିଦ୍ୟାଳୟ ତଥା ଗଣଶିକ୍ଷା ମନ୍ତ୍ରୀ ସମୀର ରଂଜନ ଦାଶ ଏହି ବୁଧବାର ଫଳାଫଳ ଘୋଷଣା କରିବେ। ଶ୍ରୀ ଦାଶ CHSE ଓଡିଶା +2 ବାଣିଜ୍ୟ ଫଳାଫଳ 2020 ପାଇଁ 11:30 ରେ ଘୋଷଣା ସମାରୋହକୁ ଅନୁଗ୍ରହ ପ୍ରଦାନ କରିବେ ଏବଂ ଫଳାଫଳକୁ ଆନୁଷ୍ଠାନିକ ଭାବରେ ଘୋଷଣା କରିବେ | ସରକାରୀ ଘୋଷଣା ପରେ, ଓଡ଼ିଶା କ୍ଲାସ୍ 12 ଫଳାଫଳ 2020 ସମସ୍ତ ଛାତ୍ରଛାତ୍ରୀଙ୍କୁ ଅଫିସିଆଲ୍ ୱେବସାଇଟ୍ ମାଧ୍ୟମରେ ଅନ୍ଲାଇନ୍ରେ ଉପଲବ୍ଧ କରାଇବ |

ସାଧାରଣ ଧାରା ଅନୁଯାୟୀ, ଉଚ୍ଚ ମାଧ୍ୟମିକ ଶିକ୍ଷା ପରିଷଦ, ଓଡିଶା ଅର୍ଥାତ୍ CHSE ଓଡିଶା ବାଣିଜ୍ୟ ଏବଂ କଳା ଷ୍ଟ୍ରିମ୍ ଛାତ୍ରମାନଙ୍କ ପାଇଁ ଶ୍ରେଣୀ 12 ଫଳାଫଳ ଘୋଷଣା କରେ | ତେବେ, 2020 ଅଧିବେଶନ ପାଇଁ, ଯେହେତୁ COVID-19 ମହାମାରୀ ଏବଂ ପରବର୍ତ୍ତୀ ସମୟରେ ଘୋଷିତ ଲକଡାଉନ୍ ଯୋଗୁଁ ପରୀକ୍ଷା ଗଭୀର ଭାବରେ ପ୍ରଭାବିତ ହୋଇଛି, ଉଭୟ ଷ୍ଟ୍ରିମ୍ ପାଇଁ CHSE ଓଡିଶା +2 ଫଳାଫଳ ପୃଥକ ଭାବରେ ଘୋଷଣା କରାଯାଉଛି | କ୍ଲାସ୍ 12 ଆର୍ଟ ଷ୍ଟ୍ରିମ୍ ଛାତ୍ରମାନଙ୍କୁ ସେମାନଙ୍କର ଫଳାଫଳ ଘୋଷଣା ହେବା ପାଇଁ ଆଉ କିଛି ଦିନ ଅପେକ୍ଷା କରିବାକୁ ପଡିବ |

- Advertisement -spot_img

More articles

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- Advertisement -spot_img

Latest article