26.1 C
Bhubaneswar
Thursday, July 29, 2021

ଗୃହମନ୍ତ୍ରୀ ଅମିତ ଶାହାଙ୍କୁ AIMS ରେ ଚିକିତ୍ସା କରାଯାଉଛି

Must read

ଗତ 3-4 ଦିନ ଧରି ଥକାପଣ ଏବଂ ଶରୀରରେ ଯନ୍ତ୍ରଣା ହେଉଥିବା ଅଭିଯୋଗ କରି ଗୃହମନ୍ତ୍ରୀ ଅମିତ ଶାହାଙ୍କୁ ନୂଆଦିଲ୍ଲୀର ଅଲ ଇଣ୍ଡିଆ ଇନଷ୍ଟିଚ୍ୟୁଟ୍ ଅଫ୍ ମେଡିକାଲ ସାଇନ୍ସ (AIIMS) ରେ ଅଗଷ୍ଟ 17 ରେ ଭର୍ତ୍ତି କରାଯାଇଥିଲା

ଗତ 3-4 ଦିନ ଧରି କେନ୍ଦ୍ର ମନ୍ତ୍ରୀ ଥକାପଣ ଏବଂ ଶରୀରରେ ଯନ୍ତ୍ରଣା ଅନୁଭବ କରୁଥିବା ଅଭିଯୋଗ କରିଛନ୍ତି। ଅଗଷ୍ଟ 18 ରେ ଏକ ପ୍ରେସ ବିବୃତ୍ତିରେ ଡାକ୍ତରଖାନା କହିଛି ଯେ ତାଙ୍କୁ COVID ପରବର୍ତ୍ତୀ ଚିକିତ୍ସା ପାଇଁ AIIMS ରେ ଭର୍ତ୍ତି କରାଯାଇଛି।

ଅଗଷ୍ଟ ୨ On ରେ ଉପନ୍ୟାସ କରୋନାଭାଇରସ୍ ସଂକ୍ରମଣ ପାଇଁ କେନ୍ଦ୍ର ମନ୍ତ୍ରୀ ସକରାତ୍ମକ ପରୀକ୍ଷା କରି ଡାକ୍ତରଖାନାରେ ଭର୍ତ୍ତି ହୋଇଥିଲେ।

ସେ ଟ୍ୱିଟ୍ କରି କହିଛନ୍ତି, “କରୋନାଭାଇରସ୍ ର ପ୍ରାରମ୍ଭିକ ଲକ୍ଷଣ ପାଇବା ପରେ ମୁଁ ପରୀକ୍ଷା କଲି ଏବଂ ରିପୋର୍ଟଟି ସକାରାତ୍ମକ ହୋଇଗଲା। ମୋର ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ ଭଲ ଅଛି, କିନ୍ତୁ ଡାକ୍ତରଙ୍କ ପରାମର୍ଶ କ୍ରମେ ମୋତେ ଡାକ୍ତରଖାନାରେ ଭର୍ତ୍ତି କରାଯାଇଛି। ମୁଁ ଅନୁରୋଧ କରୁଛି ଆପଣ ସମସ୍ତେ ଯେଉଁମାନେ ଗତ କିଛି ଦିନ ମଧ୍ୟରେ ମୋ ସହିତ ଯୋଗାଯୋଗ କରିଛନ୍ତି, ଦୟାକରି ନିଜକୁ ଅଲଗା କର ଏବଂ ତୁମର ଅନୁସନ୍ଧାନ କର | “

ଅଗଷ୍ଟ 14 ରେ, ସେ କହିଥିଲେ ଯେ ସେ COVID-19 ପାଇଁ ନକାରାତ୍ମକ ପରୀକ୍ଷା କରିଛନ୍ତି।

ଶାହା, 55 ବର୍ଷ ମଧ୍ୟ କହିଥିଲେ ଯେ ଡାକ୍ତରଙ୍କ ପରାମର୍ଶ କ୍ରମେ ସେ ଆସନ୍ତା କିଛି ଦିନ ପାଇଁ ଘରେ ବିଚ୍ଛିନ୍ନ ରହିବେ।
“ଆଜି ମୋର କରୋନା ପରୀକ୍ଷା ରିପୋର୍ଟ ନକାରାତ୍ମକ ହୋଇଛି। ମୁଁ ଭଗବାନଙ୍କୁ ଧନ୍ୟବାଦ ଦେଉଛି ଏବଂ ଏହି ସମୟ ମଧ୍ୟରେ ମୋତେ ଶୁଭେଚ୍ଛା ଜଣାଇ ଯେଉଁମାନେ ମୋତେ ଏବଂ ମୋ ପରିବାରକୁ ଆଶୀର୍ବାଦ ଦେଇଛନ୍ତି, ସେମାନଙ୍କୁ ମୋର ହୃଦୟରୁ କୃତଜ୍ଞତା ଜଣାଉଛି। ପରାମର୍ଶ କ୍ରମେ ଆଉ କିଛି ଦିନ ଘରେ ବିଚ୍ଛିନ୍ନ ରହିବେ। ଡାକ୍ତରମାନେ ଶାହା ଟୁଇଟ୍ କରିଛନ୍ତି।

- Advertisement -spot_img

More articles

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- Advertisement -spot_img

Latest article