25 C
Bhubaneswar
Thursday, April 15, 2021

ଭିଡିଓ ଭାଇରାଲ ହେବାପରେ ମହିଳା 15 ମାସର ପୁଅ, ଶାଶୁଙ୍କୁ ମାଡ ମାରିବା ଅଭିଯୋଗରେ ବୁକ୍ କରିଥିଲେ

Must read

ପୁରୀ: ଓଡ଼ିଶାର ପୁରୀ ଜିଲ୍ଲାର ପୋଲିସ ସୋସିଆଲ ମିଡିଆରେ ସିସିଟିଭି ଫୁଟେଜ ଭାଇରାଲ ହେବା ପରେ ଜଣେ ମହିଳାଙ୍କୁ ତାଙ୍କ 15 ମାସର ପୁଅ ଏବଂ ଶାଶୁଙ୍କୁ ମାଡ ମାରିବା ଅଭିଯୋଗରେ ବୁକ୍ କରିଛି। ପୁରୀର ପୋଲିସ ଅଧୀକ୍ଷକ ଅଖିଳେଶ ସିଂ କହିଛନ୍ତି ଯେ ତାଙ୍କ ପୁଅକୁ ମାଡ ମାରିବା ଭଳି ତାଙ୍କ ସିସିଟିଭି ଫୁଟେଜ ପୋଲିସ ନିକଟରେ ଦାଖଲ କରିବା ପରେ ସେମାନେ ରୋଜାଲିନ ନାୟକଙ୍କ ବିରୋଧରେ ମାମଲା ଦାୟର କରିଛନ୍ତି।

“ସିସିଟିଭି ଫୁଟେଜ ଗତ ମାସର ଯେଉଁଥିରେ ମହିଳା ଜଣକ ପିଲାଟିକୁ ପିଟୁଥିବାର ନଜର ଆସିଛନ୍ତି। ସେ ତାଙ୍କ ଶାଶୁଙ୍କୁ ମଧ୍ୟ ଠେଲି ଦେଇଛନ୍ତି। ଆମେ ତାଙ୍କୁ ଗିରଫ କରିବୁ ବୋଲି ସିଂ କହିଛନ୍ତି। ପୁରୀ ଶିଶୁ କଲ୍ୟାଣ କମିଟି ମଧ୍ୟ ଏହି ମାମଲାକୁ ଗ୍ରହଣ କରିଛି।

ସୋସିଆଲ ମିଡିଆରେ ମହିଳାଙ୍କ ସ୍ୱାମୀ ଚକ୍ରଧର ନାୟକଙ୍କ ଭିଡିଓ କ୍ଲିପ୍‌ରେ ଦର୍ଶାଯାଇଛି ଯେ ରୋଜାଲିନ୍‌ ତାଙ୍କ ହାତ ଓ ଗୋଡ଼ ବାନ୍ଧିବା ପରେ ପୁଅକୁ ପିଟୁଥିଲେ। ଭୁବନେଶ୍ୱରରେ ଏକ ଛୋଟ ଦୋକାନ ଚଳାଉଥିବା ନାୟକ ତାଙ୍କ ଘରେ ତାଙ୍କ ପୁରୁଣା ପିତାମାତାଙ୍କୁ ମାଡ ମାରୁଥିବା ଅଭିଯୋଗ ପରେ ତାଙ୍କ ଘରେ ସିସିଟିଭି କ୍ୟାମେରା ଲଗାଇଥିଲେ।

“ମୋ ପତ୍ନୀ ମୋର ପୁରୁଣା ପିତାମାତାଙ୍କୁ ହଇରାଣ କରୁଥିଲେ। ସେ ମୋ ପୁଅକୁ ମଧ୍ୟ ଫୋପାଡି ଦେଉଥିଲେ | ଅନ୍ୟ କ way ଣସି ଉପାୟ ନ ପାଇ ମୁଁ ମୋ ଘରେ ସିସିଟିଭି କ୍ୟାମେରା ଲଗାଇଥିଲି ବୋଲି ନାୟକ କହିଛନ୍ତି ଯେ ତାଙ୍କ ଅଭିଯୋଗ ଉପରେ ପୋଲିସ ପ୍ରଥମେ ପଦକ୍ଷେପ ନେଇ ନାହିଁ।

ତେବେ ମହିଳା ଜଣକ ଅଭିଯୋଗ କରିଛନ୍ତି ଯେ ତାଙ୍କ ସ୍ୱାମୀ ତାଙ୍କ ଯତ୍ନ ନେଉ ନାହାଁନ୍ତି କିମ୍ବା ଖାଦ୍ୟ ଯୋଗାଉ ନାହାଁନ୍ତି।

- Advertisement -spot_img

More articles

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- Advertisement -spot_img

Latest article