25 C
Bhubaneswar
Thursday, April 15, 2021

ଏସ୍ବିଆଇ ଦ୍ୱାରା ୟୋନୋ ବ୍ରାଞ୍ଚର ଶୁଭାରମ୍ଭ

Must read

ମୁମ୍ବାଇ,୧ା୭ : ଦେଶର ସର୍ବବୃହତ ବ୍ୟାଙ୍କ ଭାରତୀୟ ଷ୍ଟେଟ ବ୍ୟାଙ୍କ ଦ୍ୱାରା ବ୍ୟାଙ୍କର ୬୫ତମ ସ୍ଥାପନା ଦିବସର ପୂର୍ବ ସନ୍ଧ୍ୟାରେ ଅତ୍ୟାଧୁନିକ ୟୋନୋ ବ୍ରାଞ୍ଚର ଶୁଭାରମ୍ଭ କରାଯାଇଛି । ଏସ୍ବିଆଇର ଇଣ୍ଟିଗ୍ରେଟେଡ ଡିଜିଟାଲ ଏବଂ ଲାଇଫ୍ ଷ୍ଟାଇଲ ପ୍ଲାଟଫର୍ମ ୟୋନୋ, ବ୍ୟାଙ୍କିଙ୍ଗ ଇଣ୍ଡଷ୍ଟ୍ରିରେ ଗ୍ରାହକମାନଙ୍କୁ ମାନବ ସମ୍ବାଦ ଏବଂ ଡିଜିଟାଲ ଇଣ୍ଟିଗ୍ରେସନର ଅପୂର୍ବ ମିଶ୍ରଣ ସହିତ ଗ୍ରାହକମାନଙ୍କୁ ଏକ ନୂତନ ଅନୁଭବ ପ୍ରଦାନ କରିବାକୁ ଯାଉଛି । ପାୟଲଟ ପ୍ରୋଜେକ୍ଟରେ ଏହି ୟୋନୋ ବ୍ରାଞ୍ଚ ତିନୋଟି ସହର ନବୀ ମୁମ୍ବାଇ, ଇନେ୍ଦାର ଏବଂ ଗୁରୁଗ୍ରାମରେ ଆରମ୍ଭ କରାଯାଇଛି । ଏହା ମାଧ୍ୟମରେ ଗ୍ରାହକମାନଙ୍କର ଅନୁଭବକୁ ଉନ୍ନତ କରାଯିବ । ୟୋନୋ ବ୍ରାଞ୍ଚଗୁଡିକ ଗ୍ରାହକମାନଙ୍କୁ ଡିଜିଟାଲ ବ୍ୟାଙ୍କିଙ୍ଗ ଆପଣାଇବା ପାଇଁ ପ୍ରୋତ୍ସାହିତ କରିବା ଉପରେ ଫୋକସ କରିବ । ଏସ୍ବିଆଇ ନିଜର ପର ମ୍ପ ରାଗତ ବ୍ରାଞ୍ଚ ଡିଜାଇନ୍କୁ ବଦଳାଇ ଡିଜିଟାଲ ଫାଷ୍ଟ ଅପରେଟିଙ୍ଗ ମଡେଲ ଉପରେ କାମ କରିବାକୁ ନିଷ୍ପତ୍ତି ନେଇଛି । ଏହାର ସେଲ୍ପ ସର୍ଭିସ୍ ଜୋନରେ ଗ୍ରାହକ ନିଜର ଚେକ୍ ସ୍ମାର୍ଟ ଚେକ୍ ଡିପୋଜିଟ କିୟୋସ୍କରେ ଜମା କରିପାରିବେ, ୟୋନୋ କ୍ୟାଶ୍ ମାଧ୍ୟମରେ ଟଙ୍କା ଉଠାଇ ପାରିବେ । ସପ୍ତାହର ସାତ ଦିନ ଯେ କୌଣସି ସମୟରେ କ୍ୟାଶ୍ ଜମା କରିପାରିବେ ଏବଂ ପାସ୍ବୁକ୍ ପ୍ରିଣ୍ଟକରିପାରିବେ । ଏହି ସବୁପାଇଁ ସେମାନଙ୍କୁ ବ୍ରାଞ୍ଚର କର୍ମଚାରୀମାନଙ୍କ ଉପରେ ନିର୍ଭର କରିବାକୁ ପଡିବ ନାହିଁ । ଏସ୍ବିଆଇ ଆଗାମୀ ୫ବର୍ଷ ମଧ୍ୟରେ ସ ମ୍ପ ୂର୍ଣ୍ଣ ଦେଶରେ ୟୋନୋ ବ୍ରାଞ୍ଚ ଖୋଲିବାର ଯୋଜନା ରଖିଛି । ଏସ୍ବିଆଇ ଅଧ୍ୟକ୍ଷ ରଜନୀଶ କୁମାର କହିଲେ, ଆମେ ଖୁସି ଯେ ୟୋନୋ ଏସ୍ବିଆଇ ଏବେ ଅଧିକ ମଜବୁତ ଏବଂ ଦୃଢ଼ ମଡେଲ ରୂପରେ ସାମ୍ନାକୁ ଆସିଛି । ବ୍ୟାଙ୍କ ସ୍ଥାପନ ଦିବସ ଅବସରରେ ଏହାରଶୁଭାରମ୍ଭ ହୋଇଥିବାରୁ ଆମେ ବହୁତ ଖୁସି । ଆମେ ଆଶା କରୁଛୁ ଯେ ୟୋନୋ ବ୍ରାଞ୍ଚରୁ ଗ୍ରାହକ ଡିଜିଟାଲ ବ୍ୟାଙ୍କିଙ୍ଗକୁ ଆପଣାଇବାକୁ ସକ୍ଷମ ହେବେ ତଥା ସମସ୍ତ ବ୍ୟାଙ୍କିଙ୍ଗ ସେବା ସୁବିଧାରେ ପ୍ରାପ୍ତ କରିପାରିବେ । ବିଶେଷ ଭାବେ ଡିଜାଇନ୍ କରାଯାଇଥିବା ୟୋନୋ ବ୍ରାଞ୍ଚରେ ଅନେକ ପ୍ରକାର ବ୍ୟାଙ୍କିଙ୍ଗ ସେବା ଉପଲବ୍ଧ ରହିବ ଏବଂ ଆମର ବିଶ୍ୱାସ ଯେ ଗ୍ରାହକ ଏଠାରୁ ଏକ ଅଦ୍ୱିତୀୟ ଏବଂ ସ୍ମରଣୀୟ ବ୍ୟାଙ୍କିଙ୍ଗ ଅନୁଭବ ପ୍ରାପ୍ତ କରିବେ । ଏସ୍ବିଆଇରେ ଆମେ ସର୍ବଦା ଗ୍ରାହକମାନଙ୍କୁ ନିଜର ଉତ୍ପାଦ ଏବଂ ସେବାରେ ନୂତନତା ଦେଇ ଆସିଛୁ । ଏହା ମାଧ୍ୟମରେ ସମସ୍ତ ବର୍ଗର ଗ୍ରାହକମାନଙ୍କର ଆବଶ୍ୟକତାକୁ ପୂରଣ କରାଯାଉଛି ।

- Advertisement -spot_img

More articles

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- Advertisement -spot_img

Latest article