ସୁଭ୍ରାନ୍ସୁ ସାମଲ ସାଇକେଲ ବିବାହ କରିବାକୁ ଆସିଲେ |

ଭାରତୀୟ ବିବାହ ଅପେକ୍ଷା ଅନେକ ବିଷୟ ଅଧିକ ଲୋଭନୀୟ ନୁହେଁ | ତେବେ ଭୁବନେଶ୍ୱରର ଏକ ବରର କହିବାକୁ ଏକ ଭିନ୍ନ କାହାଣୀ ଅଛି |

ରାଜଧାନୀର ୟୁନିଟ୍- ଅଞ୍ଚଳ ସୁଭ୍ରାନ୍ସୁ ସାମଲ ତାଙ୍କ ଜୀବନର ପ୍ରେମ ସହିତ ବିବାହ କରିବା ପାଇଁ ଏକ ସାଇକେଲ ଯୋଗେ ସମସ୍ତଙ୍କୁ ଆଶ୍ଚର୍ଯ୍ୟ କରିଦେଇଥିଲେ |

ସମାନ ଅଞ୍ଚଳର ଝିଅ ସହିତ ସୁବ୍ରଣସୁଙ୍କ ବିବାହ ସ୍ଥିର ହୋଇଥିଲା | ତାଙ୍କ ପରିବାର ସଦସ୍ୟମାନେ ଏକ ମହଙ୍ଗା ବରାଟ ପାଇଁ ପ୍ରସ୍ତୁତ ହୋଇଥିଲେ |

ତେବେ ଶୋଭାଯାତ୍ରାରେ ଏକ ଚକ୍ର ଚଳାଇବାକୁ ଯୋଜନା ବିଷୟରେ ସେ ସେମାନଙ୍କୁ ପରାମର୍ଶ ଦେଇଥିଲେ।

ପ୍ରଶାସନର ଦୃଷ୍ଟି ଆକର୍ଷଣ କରିବା ପାଇଁ ଇନ୍ଧନ ମୂଲ୍ୟରେ ଲଗାତାର ସ୍ପାଇକ୍ ବିରୋଧରେ ସେ ତାଙ୍କ ବିବାହ ଶୋଭାଯାତ୍ରାରେ ଉପନ୍ୟାସ ବିରୋଧ ପ୍ରଦର୍ଶନ କରିବାକୁ ଚାହୁଁଛନ୍ତି ବୋଲି ସୁବ୍ରଣସୁ ସ୍ପଷ୍ଟ କରିଛନ୍ତି।

ସୁବ୍ରଣସୁଙ୍କ ପରିବାର ସଦସ୍ୟ ତାଙ୍କ ପ୍ରସ୍ତାବରେ ସହଜରେ ସହମତ ହୋଇଥିଲେ ଏବଂ ସେ କୌଣସି ଯାନବାହାନ ଚଳାଚଳ କିମ୍ବା ହାଇ-ଡେସିବଲ୍ ଡିଜେ ଧ୍ୱନି ନଥାଇ ଏକ ଚକ୍ରରେ ଚଲାଇ ଏହାକୁ ସଫଳତାର ସହ କାର୍ଯ୍ୟକାରୀ କରିଥିଲେ |

ସବୁଠାରୁ କୌତୁହଳର ବିଷୟ ହେଉଛି ବରାଟୀମାନେ ବରକୁ ପାଦରେ ଯାଉଥିବାର ଦେଖାଯାଇଥିଲା | ତାଙ୍କର ଏହି ପଦକ୍ଷେପକୁ ତାଙ୍କର ଅଧିକାଂଶ ବନ୍ଧୁ ଏବଂ ସମ୍ପର୍କୀୟ ଗ୍ରହଣ କରିଥିବା ବେଳେ

ସୋସିଆଲ ମିଡିଆ ବ୍ୟବହାରକାରୀ ତଥା ଭୁବନେଶ୍ୱରର ସ୍ଥାନୀୟ ବାସିନ୍ଦା ଏହାକୁ ଏକ ସାଧାରଣ ଆଦର୍ଶ ବିବାହ ବୋଲି ବର୍ଣ୍ଣନା କରିଥିଲେ।

ଆମ ପରିବାରର ବନ୍ଧୁ ଏବଂ ବରିଷ୍ଠ ସଦସ୍ୟଙ୍କ ପରାମର୍ଶରେ ଆମେ ମୋର ବିବାହ ଉତ୍ସବକୁ ଏକ ଭିନ୍ନ ଉତ୍ସବରେ ପାଳନ କରିବାକୁ ସ୍ଥିର କଲୁ। ମୁଁ ଏକ ଚକ୍ର ଚଲାଇ ଇନ୍ଧନ ମୂଲ୍ୟ ବୃଦ୍ଧି ବିରୁଦ୍ଧରେ ଏକ ଉପନ୍ୟାସ ବିରୋଧ କରିବାକୁ ଚାହୁଁଥିଲି |

ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ ଏବଂ ପରିବେଶ ସଚେତନତା ପ୍ରସାର ପାଇଁ ମଧ୍ୟ ଏହି ପଦକ୍ଷେପ ନିଆଯାଇଛି ବୋଲି ସୁବ୍ରଣସୁ କହିଛନ୍ତି। ଲୋକଙ୍କ ପ୍ରତିକ୍ରିୟା ଏବଂ ଗ୍ରହଣ ଦ୍ୱାରା ଆମେ ଆଶ୍ଚର୍ଯ୍ୟ ହୋଇଗଲୁ |

ଆମ ବାରାଟରେ ଅନେକ ଲୋକ ଯୋଗ ଦେଇଥିଲେ ଏବଂ ଶୋଭାଯାତ୍ରାରେ ମୋ ସହ ସେଲଫି ମଧ୍ୟ ନେଇଥିଲେ ବୋଲି ସେ କହିଛନ୍ତି।

Tags :

Leave a Reply

Your email address will not be published.