ରାଜ କୁନ୍ଦ୍ରା ଙ୍କ ବିରୋଧରେ ମନି ଲଣ୍ଡରିଂ ମାମଲା

ଏନଫୋର୍ସମେଣ୍ଟ ନିର୍ଦ୍ଦେଶାଳୟ ବ୍ୟବସାୟୀ ତଥା ବଲିଉଡ ଅଭିନେତା ଶିଳ୍ପା ଶେଟ୍ଟୀ ଙ୍କ ସ୍ୱାମୀ ରାଜ କୁନ୍ଦ୍ରା ଙ୍କ ବିରୋଧରେ ମନି ଲଣ୍ଡରିଂ ମାମଲା ରୁଜୁ କରିଛି।

ଭାରତ ବାହାରେ ମଧ୍ୟ ଅପରେସନ୍ ସହିତ ଏକ ଅଶ୍ଳୀଳ ର୍ୟାକେଟ୍ ଚଲାଇଥିବା ଅଭିଯୋଗରେ ରାଜ କୁଣ୍ଡ୍ରା ୨୦୨୧ ମସିହାରେ ମୁମ୍ବାଇ ପୋଲିସ ଦ୍ୱାରା ଗିରଫ ହୋଇଥିଲେ।

ଏହି ମାମଲାରେ ଆର୍ଥିକ କାରବାର ଉପରେ ଇଡି ଯାଞ୍ଚ କରିବ। ଅଭିଯୁକ୍ତ ପର୍ଣ୍ଣ ର୍ୟାକେଟ୍ ମାମଲା ଫେବୃଆରୀ ୨୦୨୧ କୁ ଫେରିଛି ଯେତେବେଳେ ମୁମ୍ବାଇ ପୋଲିସ୍ ଏହି ଘଟଣାରେ ପ୍ରଥମ ଗିରଫ କରିଥିଲା ​​ଯେଉଁଠାରେ ମହିଳାମାନେ ପର୍ଣ୍ଣ ଚଳଚ୍ଚିତ୍ରରେ ଅଭିନୟ କରିବାକୁ ବାଧ୍ୟ ହୋଇଥିଲେ।

ଏହି ମାମଲାରେ ରାଜ କୁଣ୍ଡ୍ରା ଜଣେ ପ୍ରମୁଖ ଷଡଯନ୍ତ୍ରକାରୀ ବୋଲି ଅନୁସନ୍ଧାନରୁ ଜଣାପଡିଛି ଯେ ଏହି ଅଭିଯୋଗ ହୋଇଥିବା ପର୍ଣ୍ଣ ର୍ୟାକେଟ୍ ସଂପର୍କରେ ରାଜ କୁନ୍ଦ୍ରାଙ୍କୁ ଗିରଫ କରାଯାଇଥିଲା।

ଅଭିଯୋଗ ହୋଇଥିବା ଅଶ୍ଳୀଳ ବିଷୟବସ୍ତୁ ହଟହାଇଟ୍ ଚଳଚ୍ଚିତ୍ର ଏବଂ ହଟଶଟ୍ ଭଳି ସବସ୍କ୍ରିପସନ୍-ଆଧାରିତ ମୋବାଇଲ୍ ଆପ୍, ଏବଂ ହୋଟିଟମୋଭିସ୍, ନ୍ୟୁଫ୍ଲିକ୍ସ ଏବଂ ଏସ୍କାପେନୋ ଭଳି ୱେବସାଇଟ୍ ଉପରେ ବିତରଣ କରାଯାଉଥିଲା |

ହଟସଟ୍ ଆପ୍, ବର୍ତ୍ତମାନ ପ୍ଲେ ଷ୍ଟୋରରୁ ନିଆଯାଇଛି, ଆର୍ମପ୍ରାଇମ୍ ମିଡିଆ ପ୍ରାଇଭେଟ ଲିମିଟେଡ୍ ଦ୍ଵାରା ୨୦୧୯ ରେ କୁଣ୍ଡ୍ରା ଦ୍ୱାରା ପ୍ରତିଷ୍ଠିତ ଏକ ଫାର୍ମ ବିକଶିତ ହୋଇଥିଲା। ବକ୍ସି |

ପୋଲିସ କହିଛି ଯେ ସେମାନେ ରାଜ କୁଣ୍ଡ୍ରାଙ୍କ କାର୍ଯ୍ୟାଳୟରୁ ପର୍ଣ୍ଣ କ୍ଲିପ୍ ଉଦ୍ଧାର କରିଥିଲେ ଏବଂ ହ୍ଟସ୍ ଆପ୍ ଚାଟ୍ ମଧ୍ୟ ପାଇଥିଲେ ଯାହା ଦର୍ଶାଏ ଯେ ଯଦିଓ ରାଜ କୁନ୍ଦ୍ରା ବ୍ରିଟେନର କେନ୍ରିନ୍ ପ୍ରାଇଭେଟ ଲିମିଟେଡର ଅଂଶ ନୁହଁନ୍ତି, ତଥାପି ସେ ଅଶ୍ଳୀଳ ବିଷୟବସ୍ତୁ ଅପଲୋଡ୍ କରିବାର ଦିନିକିଆ ଅପରେସନ୍ ଚଳାଉଥିଲେ। ଆପ୍ |

Leave a Reply

Your email address will not be published.