ରାଜଧାନୀ ରେ ପୁଣି ଡବଲ ମର୍ଡର !

ରବିବାର ଦିନ ଭୁବନେଶ୍ୱରର ବାସିନ୍ଦାମାନେ ପାରିବାରିକ କଳହକୁ ନେଇ ଜଣେ ବ୍ୟକ୍ତି ତାଙ୍କ ପତ୍ନୀ ଏବଂ ବୋହୂକୁ ହତ୍ୟା କରୁଥିବା ଖବର ଶୁଣି ଉଠିଲେ। ମୃତକଙ୍କ ନାମ ଗାୟତ୍ରୀ ସେଠୀ ଏବଂ ତାଙ୍କ ଭଉଣୀ ସରସ୍ୱତୀ ବୋଲି ଜଣାପଡିଛି। ଚନ୍ଦ୍ରଶେଖରପୁର ସରକାରୀ ଡାକ୍ତରଖାନା ନିକଟରେ ଭଉଣୀ-ଦୁହିଁଙ୍କ ମୃତଦେହ ସେମାନଙ୍କ ଘର ଭିତରୁ ମିଳିଥିଲା। ଚନ୍ଦ୍ରଶେଖରପୁର ହାଉସିଂ ବୋର୍ଡ ପରିସରରେ କ୍ୱାର୍ଟର ନମ୍ବର EWS- ୨୩/୪ରୁ ମୃତଦେହ ଉଦ୍ଧାର କରାଯାଇଛି | ସନ୍ଦେହ କରାଯାଉଛି ଯେ ଦୁଇ ତିନି ଦିନ ପୂର୍ବରୁ ଉଭୟ ଭଉଣୀଙ୍କୁ ହତ୍ୟା କରାଯାଇଥିଲା।

ପୂର୍ବତନ ପରିବାର ସଦସ୍ୟଙ୍କ ଦ୍ୱାରା ଗାୟତ୍ରୀଙ୍କ ସ୍ୱାମୀ ବିଜୟ ସେଠୀଙ୍କୁ ଅଟକାଇବା ପରେ ଆଜି ସକାଳେ ଏହି ଘଟଣା ସାମ୍ନାକୁ ଆସିଛି। ଗାୟତ୍ରୀଙ୍କ ଭଉଣୀ ଭୁବନେଶ୍ୱରର ଏକ ଘରୋଇ ଡାକ୍ତରଖାନାରେ କାମ କରନ୍ତି ଏବଂ ବାରମ୍ବାର ତାଙ୍କ ସ୍ଥାନ ପରିଦର୍ଶନ କରୁଥିଲେ | ଗାୟତ୍ରୀଙ୍କ ପରିବାର ସଦସ୍ୟ ଗତ ଦୁଇ ଦିନ ମଧ୍ୟରେ ଫୋନ୍ ଯୋଗେ ଯୋଗାଯୋଗ ନକରିବା ପରେ ବିଜୟଙ୍କ ପାଇଁ ଏକ ଫାନ୍ଦ ରଖିଥିଲେ। “ମୁଁ ଗୁରୁବାର ଦିନ ମୋର ଦୁଇ ଝିଅଙ୍କୁ ଡାକିବାକୁ ଚେଷ୍ଟା କରିଥିଲି କିନ୍ତୁ ମୋବାଇଲ୍ ଫୋନ୍ ବନ୍ଦ ହୋଇଯାଇଥିବାରୁ ମୁଁ ବିଫଳ ହୋଇଥିଲି। ପରେ, ଆମେ ଭୁବନେଶ୍ୱରରେ ପହଞ୍ଚି ଘରଟି ତାଲା ପଡିଥିବାର ଦେଖିଲୁ |

ଯେହେତୁ ମୋ ଜ୍ବାଇଁ ମଧ୍ୟ ନିଖୋଜ ଥିଲେ ଏବଂ କଲ ଉଠାଉ ନଥିଲେ, ଆମେ ତାଙ୍କୁ ଘର ପାଖରେ ଅପେକ୍ଷା କରିଥିଲୁ | ସେ ଆଜି ଘରୁ କିଛି ଆର୍ଟିକିଲ ଆଣିବା ପାଇଁ ପହଞ୍ଚିବା ପରେ ଆମେ ତାଙ୍କୁ ଧରିଥିଲୁ ବୋଲି ମୃତ ଗାୟତ୍ରୀଙ୍କ ମା କହିଛନ୍ତି। ପରିବାର ସଦସ୍ୟ କହିଛନ୍ତି ଯେ ପ୍ରଥମେ ବିଜୟ ଖସିଯିବାକୁ ଚେଷ୍ଟା କରିଥିଲେ କିନ୍ତୁ ପରେ ଗାୟତ୍ରୀ ଏବଂ ତାଙ୍କ ଭଉଣୀକୁ ହତ୍ୟା କରିଥିବା ସ୍ୱୀକାର କରିଥିଲେ। ଅପରାଧ ସ୍ୱୀକାର କରିଥିବା ଖବର ପାଇ ବିଜୟୀ ସେଠିକୁ ପୋଲିସ ଅଟକ ରଖିଛି।

ଖବର ଅନୁଯାୟୀ ବିଜୁ ଏକ ଘରୋଇ ଶିକ୍ଷାନୁଷ୍ଠାନରେ କାର୍ଯ୍ୟ କରନ୍ତି। “ବିଜୟ ମୋ ଝିଅକୁ ନିର୍ଯାତନା ଦେଉଥିଲା। ମୋର ସାନ ଝିଅକୁ ଖୋଜିବା ପାଇଁ ମୁଁ ଡାକ୍ତରଖାନା ପରିଦର୍ଶନ କରିଥିଲି କିନ୍ତୁ ହଷ୍ଟେଲରେ ତାଙ୍କୁ ପାଇଲି ନାହିଁ | ଗାୟତ୍ରୀଙ୍କ ଘର ତାଲା ଥିବାରୁ ଆମେ କିଛି ଖରାପ ସନ୍ଦେହ କରିଥିଲୁ ବୋଲି ମୃତ ଗାୟତ୍ରୀଙ୍କ ପିତା ସୁଦର୍ଶନ ସେଠୀ କହିଛନ୍ତି। ପରିବାର ସଦସ୍ୟଙ୍କ କହିବାନୁସାରେ, ସେମାନେ ଆଜି ସକାଳ ପ୍ରାୟ ୫ ଟା ବେଳେ ଘର ଖୋଲା ଥିବା ଦେଖିବାକୁ ପାଇଥିଲେ | “ବିଜୟଙ୍କୁ ପଚରାଉଚରା କରିବା ପରେ ସେ ମୋର ଦୁଇ ଝିଅଙ୍କୁ ହତ୍ୟା କରିଥିବା ସ୍ୱୀକାର କରିଛନ୍ତି। ପରେ ଆମେ ପୋଲିସକୁ ସୂଚନା ଦେଇଥିଲୁ ବୋଲି ସୁଦର୍ଶନ କହିଛନ୍ତି।

Tags :

Leave a Reply

Your email address will not be published.