ଭିକିକୌଶଲ ଏବଂ କ୍ୟାଟ୍ରିନାକୈଫ ସୋସିଆଲ ମିଡିଆରେ

ଭିକିକୌଶଲ ଏବଂ କ୍ୟାଟ୍ରିନାକୈଫ ବର୍ତ୍ତମାନ ଏକ ଦୀର୍ଘ ଛୁଟିରେ ଉପଭୋଗ କରୁଛନ୍ତି | ଲଭବାର୍ଡମାନେ ସେମାନଙ୍କର ପ୍ରଶଂସକଙ୍କ ଆନନ୍ଦ ପର୍ଯ୍ୟନ୍ତ ସେମାନଙ୍କର ସୋସିଆଲ ମିଡିଆରେ ସେମାନଙ୍କର ରେଣ୍ଡେଜଭୋସରୁ ଚିତ୍ର ପୋଷ୍ଟ କରୁଛନ୍ତି | ଭିକି ଆଜି ତାଙ୍କ ଜନ୍ମଦିନ ପାଳନ କରୁଥିବାବେଳେ ଏଠାରେ ଉରିର ଏକ ସମୟସୀମା ଅଛି: ବଲିଉଡର ବାର୍ବୀ ଡଲ୍ ସହିତ ସର୍ଜିକାଲ୍ ଷ୍ଟ୍ରାଇକ୍ ଅଭିନେତାଙ୍କ ପ୍ରେମ କାହାଣୀ |

ଏହା ସବୁ ବିକି କୌଶଲ ବ୍ଲସ୍ କରିବା ସହିତ ଆରମ୍ଭ ହୋଇଥିଲା ଯେତେବେଳେ କରଣ ଜୋହର କହିଥିଲେ ଯେ କ୍ୟାଟ୍ରିନା କୈଫ ଉରିରେ ତାଙ୍କ କାମକୁ ଭଲ ପାଆନ୍ତି ଏବଂ ବିଶ୍ୱାସ କରନ୍ତି ଯେ ବିକି କୌଶଳଙ୍କ ସହ କଫି ୱିଥ୍ କରଣରେ ଯୋଡି ହେଲେ ସେ ଭଲ ଦେଖାଯିବେ | ସେ ଯାହା ଶୁଣୁଛନ୍ତି ତାହା ଅଭିନେତା ବିଶ୍ବାସ କରିପାରିଲେ ନାହିଁ ଏବଂ ଫ୍ୟାକିଙ୍ଗ୍ ମଧ୍ୟ ନକଲି | ବିକି ଏପରିକି କହିଥିଲେ ଯେ କ୍ୟାଟ୍ସ ତାଙ୍କର କ୍ରସ୍ ଏବଂ ସେ ବିଶ୍ୱାସ କରିଥିଲେ ଯେ ଦୁହେଁ ଏକାଠି ଭଲ ଦେଖାଯିବେ | କରଣ ଜୋହରଙ୍କ ଶୋ’ରେ ଏହି ବାର୍ତ୍ତାଳାପ ଏକ ଗୁଜବ ସୃଷ୍ଟି କଲା |

ପୋଷ୍ଟ କରନ୍ତୁ, ଭିକି ଏବଂ କ୍ୟାଟ୍ରିନା କୈଫଙ୍କୁ ଫିଲ୍ମ ସାଥୀ ପାଇଁ ଅନୁପମା ଚୋପ୍ରାଙ୍କ ଟେପ୍ କାଷ୍ଟକୁ ନିମନ୍ତ୍ରଣ କରାଯାଇଥିଲା | ସାକ୍ଷାତକାର ସମୟରେ ସେମାନଙ୍କର ରସାୟନ ବିଜ୍ଞାନରେ ନିଆଁ ଲାଗିଯାଇଥିଲା ଏବଂ ଦର୍ଶକମାନେ ରୋମାଣ୍ଟିକ୍ ସ୍ପନ୍ଦନ ଅନୁଭବ କରିପାରନ୍ତି ଏବଂ ଦେଖାଯାଉ ଯେ ସେମାନେ ଦିନେ କ୍ୟାଟ୍ରିନା ଏବଂ ଭିକି ଏକାଠି ରହିବେ ବୋଲି ଆଶା କରିଥିଲେ |

ଦୁହେଁ ଏକ ପୁରସ୍କାର କାର୍ଯ୍ୟ ପାଇଁ ମଞ୍ଚ ବାଣ୍ଟିବା ପରେ ଗୁଜବ ଅଧିକ ଶକ୍ତିଶାଳୀ ହେଲା | କ୍ୟାଟ୍ରିନାଙ୍କୁ ଡାକିବାବେଳେ ବିକି ମଞ୍ଚରେ ଥିଲେ। ଗୁରୁତ୍ୱପୂର୍ଣ୍ଣ କଥା ହେଉଛି, ଭିକେ ନାଟକୀୟ ଭାବେ ତାଙ୍କୁ ପଚାରିଲେ, “ମୁ j ୍ଜେ ଶାଦୀ କରୋଗୀ?” ସେଠାରେ ଅନେକ ଉଦାହରଣ ଥିଲା ଯେଉଁଠାରେ ବିକି ପରୋକ୍ଷରେ ମଞ୍ଚରେ କ୍ୟାଟ୍ସଙ୍କ ନିକଟରେ ତାଙ୍କ ଭାବନାକୁ ଜଣାଇବାକୁ ଚେଷ୍ଟା କରିଥିଲେ ଏବଂ ଆଶ୍ଚର୍ଯ୍ୟର କଥା ନୁହେଁ, ସର୍ବଦା ଲଜ୍ଜାଜନକ ଭାବରେ ବିକିଙ୍କ ଏହି କାର୍ଯ୍ୟକୁ ସମର୍ଥନ କରିଥିଲେ |

ଦୁଇ ବର୍ଷ ପାଇଁ ନିୟମିତ ପୋଷ୍ଟ କରନ୍ତୁ, ଅଭିନେତାମାନେ ପରସ୍ପରକୁ ଡେଟିଂ କରୁଥିବା ଗୁଜବ ପ୍ରଚାରିତ | ଇଭେଣ୍ଟ କିମ୍ବା ସାଧାରଣ କାର୍ଯ୍ୟ ସମୟରେ ଦୁହେଁ ଏକାଠି ଅନେକ ଥର ନଜର ଆସିଥିଲେ କିନ୍ତୁ ନିଶ୍ଚିତ କରିଥିଲେ ଯେ ସେମାନଙ୍କ ସମ୍ପର୍କ ସହିତ ଅସ୍ପଷ୍ଟତାର ଏକ କାରଣ ରହିଥାଏ | ବନ୍ଧୁଙ୍କ ଦିୱାଲୀ ବାଶରେ ଯୋଗଦେବା ଠାରୁ ଆରମ୍ଭ କରି ସାଧାରଣ ବନ୍ଧୁଙ୍କ ସହ ରାତ୍ରୀ ଭୋଜନ କରିବା, ରୋଷେୟା ସହିତ ପୋଜ୍ କରିବା ପର୍ଯ୍ୟନ୍ତ ଦୁହେଁ ସେମାନଙ୍କ ସମ୍ପର୍କ ବିଷୟରେ ଗୁଜବ ପ୍ରଚାର କରିବାରେ ଲାଗିଲେ | କିନ୍ତୁ ସେମାନେ ପାପାରାଜିରୁ ଦୂରେଇ ରହିଲେ କିମ୍ବା ସୋସିଆଲ ମିଡିଆ ପ୍ଲାଟଫର୍ମରେ ସେମାନଙ୍କର ସମ୍ପର୍କକୁ ଅଫିସିଆଲ୍ କରିଦେଲେ |

Leave a Reply

Your email address will not be published.