ବେନ ଷ୍ଟୋକ୍ସ ଇଂଲଣ୍ଡର ନୂତନ ଟେଷ୍ଟ ଅଧିନାୟକ ଭାବେ ନିଯୁକ୍ତ ହେଲେ

ଷ୍ଟାର ଅଲରାଉଣ୍ଡର ବେନ ଷ୍ଟୋକ୍ସଙ୍କୁ ଇଂଲଣ୍ଡର ନୂତନ ଟେଷ୍ଟ ଅଧିନାୟକ ଭାବରେ ନିଯୁକ୍ତ କରାଯାଇଛି ବୋଲି ଗୁରୁବାର ଦିନ ନିଶ୍ଚିତ କରିଛି। ଜୋ ରୁଟ୍ ଚଳିତ ମାସ ଆରମ୍ଭରୁ ପଦରୁ ଇସ୍ତଫା ଦେବା ପରେ ଷ୍ଟୋକ୍ସ ଇଂଲଣ୍ଡର ୮୧ ତମ ଟେଷ୍ଟ ଅଧିନାୟକ ଭାବରେ ରୁଟ୍ଙ୍କୁ ସଫଳ କରିବେ ଇଂଲଣ୍ଡ କ୍ରିକେଟ୍ ର ଅଫିସିଆଲ୍ ଆକାଉଣ୍ଟ୍ ଏହି ନିଯୁକ୍ତିକୁ ନିଶ୍ଚିତ କରିଛି। “ଆମର ନୂତନ ପୁରୁଷ ଟେଷ୍ଟ ଅଧିନାୟକ, କୁ ଅଭିନନ୍ଦନ!” ଇଂଲଣ୍ଡ କ୍ରିକେଟ୍ ଲେଖିଛନ୍ତି | ଇଂଲଣ୍ଡ ପୁରୁଷ କ୍ରିକେଟର ପରିଚାଳନା ନିର୍ଦ୍ଦେଶକ ରବି କି ଗୁରୁବାର କହିଛନ୍ତି ଯେ, ବେନଙ୍କୁ ଟେଷ୍ଟ ଅଧିନାୟକଙ୍କ ଭୂମିକା ପ୍ରଦାନ କରିବାରେ ମୋର ଦ୍ୱିଧା ନାହିଁ। ସେ ଏହି ଦଳକୁ ରେଡ-ବଲ କ୍ରିକେଟର ପରବର୍ତ୍ତୀ ଯୁଗକୁ ନେବାକୁ ଚାହୁଁଥିବା ମାନସିକତା ଏବଂ ଆଭିମୁଖ୍ୟକୁ ସେ ଦର୍ଶାଇଛନ୍ତି। ମୁଁ ଖୁସି ଯେ ସେ ଗ୍ରହଣ କରିଛନ୍ତି, ଏବଂ ସେ ଅତିରିକ୍ତ ଦାୟିତ୍ଏବଂ ସମ୍ମାନ ପାଇଁ ପ୍ରସ୍ତୁତ |

ସେ ପୁରା ସୁଯୋଗର ଯୋଗ୍ୟ ଅଟନ୍ତି। ” ଇଂଲଣ୍ଡ ଏବଂ ୱେଲ୍ସ କ୍ରିକେଟ୍ ବୋର୍ଡର ମୁଖ୍ୟ କାର୍ଯ୍ୟନିର୍ବାହୀ ଅଧିକାରୀ ଟୁ ହାରିସନ୍ ମଧ୍ୟ ଏହି ନିଯୁକ୍ତି ପାଇଁ ଇଂରାଜୀ ଅଲରାଉଣ୍ଡରଙ୍କୁ ଅଭିନନ୍ଦନ ଜଣାଇଛନ୍ତି। ଇସିବି ଦ୍ୱାରା ପ୍ରକାଶିତ ଏକ ବିବୃତ୍ତିରେ ହ୍ୟାରିସନ୍ କହିଛନ୍ତି, “ମୁଁ ଆନନ୍ଦିତ ଯେ ବେନ୍ ଇଂଲଣ୍ଡ ପୁରୁଷ ଟେଷ୍ଟ ଅଧିନାୟକ ହେବାକୁ ରାଜି ହୋଇଛନ୍ତି। “ସେ ଇଂଲଣ୍ଡର ପ୍ରତିନିଧିତ୍ୱ କରିବାର ଅର୍ଥ ବିଷୟରେ ଗଭୀର ଏବଂ ଉତ୍ସାହର ସହିତ ଚିନ୍ତା କରନ୍ତି ଏବଂ ସେ ଆମକୁ ଗର୍ବର ସହିତ ଏକ ନୂତନ ଯୁଗକୁ ନେଇଯିବେ |

ଆମର ଟେଷ୍ଟ ଦଳ ପାଇଁ ଏହା ଏକ ଗୁରୁତ୍ୱପୂର୍ଣ୍ଣ ଗ୍ରୀଷ୍ମ ଏବଂ ବେନ୍ ମୁଁ ନିଶ୍ଚିତ ଯେ ତାଙ୍କ ଏବଂ ତାଙ୍କ ଦଳ ଆଗରେ ଚ୍ୟାଲେଞ୍ଜକୁ ଉପଭୋଗ କରିବି | ସେପଟେ, ଷ୍ଟୋକ୍ସ ଅଧିନାୟକ ଭାବରେ ନିଯୁକ୍ତ ହେବା ପରେ ତାଙ୍କ ପୂର୍ବ ଜୋ ରୁଟ୍ଙ୍କୁ ଧନ୍ୟବାଦ ଦେଇଥିଲେ। “ଇଂଲଣ୍ଡ ଟେଷ୍ଟ ଦଳର ନେତୃତ୍ୱ ନେବାର ସୁଯୋଗ ପାଇ ମୁଁ ଗର୍ବିତ। ଏହା ଏକ ପ୍ରକୃତ ସୌଭାଗ୍ୟ, ଏବଂ ମୁଁ ଏହି ଗ୍ରୀଷ୍ମ ଆରମ୍ଭ କରିବାକୁ ଉତ୍ସାହିତ ଅଟେ | ସେ ଇଂରାଜୀ କ୍ରିକେଟ୍ ପାଇଁ କରିଥିବା ସମସ୍ତ କାର୍ଯ୍ୟ ପାଇଁ ଏବଂ ସାରା ବିଶ୍ୱରେ କ୍ରୀଡା ପାଇଁ ଜଣେ ମହାନ ରାଷ୍ଟ୍ରଦୂତ ହୋଇଥିବାରୁ ମୁଁ ଜୋ (ରୁଟ୍) କୁ ଧନ୍ୟବାଦ ଦେବାକୁ ଚାହୁଁଛି | ଡ୍ରେସିଂ ରୁମରେ ଜଣେ ନେତା ଭାବରେ ସେ ମୋର ବିକାଶର ଏକ ପ୍ରମୁଖ ଅଂଶ ହୋଇଛନ୍ତି ଏବଂ ଏହି ଭୂମିକାରେ ସେ ମୋ ପାଇଁ ଏକ ପ୍ରମୁଖ ସହଯୋଗୀ ହୋଇ ରହିବେ ବୋଲି ଷ୍ଟୋକ୍ସ କହିଛନ୍ତି।

Tags :

Leave a Reply

Your email address will not be published.