ବିରାଟ କୋହଲିଙ୍କୁ ବଙ୍ଗର ସାନ୍ତ୍ୱନା ଓ ଆଲିଙ୍ଗନ କରିଲେ ।

ପୂର୍ବତନ ରୟାଲ ଚ୍ୟାଲେଞ୍ଜର୍ସ ବାଙ୍ଗାଲୋର (ଆରସିବି) ଅଧିନାୟକ ବିରାଟ କୋହଲିଙ୍କ ସନରାଇଜର୍ସ ହାଇଦ୍ରାବାଦ ବିପକ୍ଷ ମ୍ୟାଚରେ ଚାଲିଥିବା ୨୦୨୨ ଇଣ୍ଡିଆନ୍ ପ୍ରିମିୟର ଲିଗ୍ (ଆଇପିଏଲ୍) ରେ ସେ ନିଜର ତୃତୀୟ ସୁବର୍ଣ୍ଣ ଡାକୁ ପଞ୍ଜୀକୃତ କରିବା ପରେ ରବିବାର ଦିନ ଜାରି ରହିଛି। ଦଳ ବ୍ୟାଟିଂ ପ୍ରଶିକ୍ଷକ ସଞ୍ଜୟ ବଙ୍ଗର ତାଙ୍କୁ ସାନ୍ତ୍ୱନା ଦେବା ପୂର୍ବରୁ କୋହଲି ବରଖାସ୍ତ ପରେ ଡ୍ରେସିଂ ରୁମରେ ହତାଶ ଦେଖାଯାଉଥିଲେ, ଯାହା ଏକ ହୃଦୟ ଯାହା ଅନେକ ହୃଦୟ ଜିତିଥିଲା ​​| ଆରସିବି ଅଧିନାୟକ ଫାଫ୍ ଡୁ ପ୍ଲେସିସ୍ ପ୍ରଥମେ ବ୍ୟାଟିଂ କରିବା ପରେ ଏହା ମ୍ୟାଚର ପ୍ରଥମ ବଲରେ ଥିଲା।

କୋହଲି ଜେ ସୁଚିଥଙ୍କ ଠାରୁ ସିଧା ମିଡ ୱିକେଟରେ କେନ୍ ୱିଲିୟମସନଙ୍କ ନିକଟକୁ ଡେଲିଭରି ଫ୍ଲିକ୍ କରିଥିଲେ କାରଣ ଆରସିବି ବ୍ୟାଟ୍ସମ୍ୟାନ୍ ବିପକ୍ଷରେ ଦ୍ୱିତୀୟ ଗୋଲ୍ଡେନ୍ ଡକ୍ ବରଖାସ୍ତ କରିଥିଲେ। ଗତ ମାସ ଆରମ୍ଭରେ, ମାର୍କୋ ଜାନସେନ୍ ହିଁ ସମାନ ଆକ୍ରମଣ କରିଥିଲେ | ମୋଟ ଉପରେ, ଏହି ସିଜନରେ ଏହା ତାଙ୍କର ତୃତୀୟ ଏବଂ ଆଇପିଏଲ୍ କ୍ୟାରିୟରରେ ଷଷ୍ଠ ଥିଲା |

କୋହଲିଙ୍କ ପାଇଁ ଏହା ଏକ ଦୀର୍ଘ ପଦଯାତ୍ରା ଥିଲା ଯାହାର ଆଇପିଏଲ୍ ୨୦୨୨ ରେ ଦୁଖଦ ଚାଲିଥିଲା ​​ଏବଂ ପ୍ରତ୍ୟେକ ଥର ମ୍ୟାଚ୍ ସମୟରେ କ୍ୟାମେରା ଡ୍ରେସିଂ ରୁମ୍ ଆଡକୁ ପ୍ୟାନ କଲାବେଳେ ସେ ସମାନ ଅଭିବ୍ୟକ୍ତି ପିନ୍ଧିଥିଲେ | କିନ୍ତୁ ଖୁବ୍ ଶୀଘ୍ର କୋହଲିଙ୍କ ସହ ଜଡିତ ଥିବା ବଙ୍ଗର ତାଙ୍କୁ ସାନ୍ତ୍ୱନା ଓ ଆଲିଙ୍ଗନ କରୁଥିବା ଦେଖାଯାଇଥିଲା | ଏହାର ଜବାବରେ, ଆରସିବି କେବଳ ୧୨୫ପାଇଁ କୁ ଫୋଲ୍ଡ କରିଥିଲା, ତେଣୁ ଗତ ମାସରେ ୱାନକେଡେ ଷ୍ଟାଡିୟମରେ ୬୭ରନ୍ ବିଜୟ ସହ ପରାଜୟର ପ୍ରତିଶୋଧ ନେଇ ପ୍ଲେ ଅଫ୍ କରିବାର ସମ୍ଭାବନାକୁ ଦୃଢ କରିଥିଲା ​​|

Leave a Reply

Your email address will not be published.