ନବରଙ୍ଗପୁର ପୋଲିସ ଷ୍ଟେସନରେ ଶିକ୍ଷକଙ୍କ ବିରୋଧରେ ମାମଲା ରୁଜୁ

ନବରଙ୍ଗପୁର: ନାବରଙ୍ଗପୁର ଜିଲ୍ଲାର ଏକ ସରକାରୀ ଆବାସିକ ବିଦ୍ୟାଳୟର ଜଣେ ଶିକ୍ଷକ ବାଳିକା ଛାତ୍ରଙ୍କ ସହ ଅସଦାଚରଣ ଅଭିଯୋଗରେ ଗିରଫ ହୋଇଛନ୍ତି। ଅଭିଯୁକ୍ତ ଅମର କୁମାର ନାଥ ନାମକ ଜଣେ ଅଭିଯୁକ୍ତ ନବରଙ୍ଗପୁର ଜିଲ୍ଲାର ହିରଲି ଅଞ୍ଚଳର ଇକାଲାଭିଆ ମଡେଲ ରେସିଡେନସିଆଲ ସ୍କୁଲ ) ରସାୟନ ବିଜ୍ଞାନ ଶିକ୍ଷକ ଅଟନ୍ତି।

ଖବର ଅନୁଯାୟୀ ନାଥ ସେମାନଙ୍କ ପ୍ରତି ଅସଦାଚରଣ ଏବଂ ଅଶ୍ଳୀଳ ଇଙ୍ଗିତ କରିଆସୁଥିବା ଅଭିଯୋଗ କରିଛନ୍ତି। ଝିିଅମାନେ ମଧ୍ୟ ମେ ୮ ରେ ପ୍ରିନ୍ସିପାଲ୍ ରାଜେନ୍ଦ୍ର ପ୍ରସାଦ ମହାପାତ୍ରଙ୍କ ନିକଟରେ ଅଭିଯୋଗ ଦାଖଲ କରିଥିଲେ। ଏ ସମ୍ପର୍କରେ ଅନୁସନ୍ଧାନ କରିବା ପରେ ନାଥଙ୍କୁ ତାଙ୍କ ଇସ୍ତଫା ପତ୍ର ମେ ୧୧ ରେ ଦାଖଲ କରିବାକୁ କୁହାଯାଇଥିଲା।

ଏ ବାବଦରେ ଅଭିଯୋଗ ପାଇବା ପରେ ଜିଲ୍ଲା ପ୍ରଶାସନ ମଧ୍ୟ ଏହାର ଅନୁସନ୍ଧାନ ପାଇଁ ଏକ ଟାସ୍କଫୋର୍ସ ଗଠନ କରିଥିଲା। ଜିଲ୍ଲା କଲ୍ୟାଣ ଅଧିକାରୀ, ଶିଶୁ କଲ୍ୟାଣ ସମିତିର ସଦସ୍ୟ (ସିଡବ୍ଲ୍ୟୁଡିସି) ଏବଂ ଡିଏସଡବ୍ଲୁଏ ବିଦ୍ୟାଳୟର ଛାତ୍ର ଓ କର୍ମଚାରୀଙ୍କ ସହ ଆଲୋଚନା କରିଥିଲେ।

ମଧ୍ୟ ଝିଅମାନଙ୍କ ଠାରୁ ଅଭିଯୋଗ ଗ୍ରହଣ କରିଥିଲେ | ଏହାକୁ ଭିତ୍ତି କରି ନବରଙ୍ଗପୁର ପୋଲିସ ଷ୍ଟେସନରେ ଶିକ୍ଷକଙ୍କ ବିରୋଧରେ ଏକ ମାମଲା ରୁଜୁ ହୋଇଥିଲା ଏବଂ ପରେ ତାଙ୍କୁ ଗିରଫ କରାଯାଇଥିଲା।

Leave a Reply

Your email address will not be published.