ଦି କପିଲ ଶର୍ମା ଶୋ’ରେ ଆଲିଆ ଭଟ୍ଟ ଙ୍କ ମନ୍ତବ୍ୟ ।

ସେଲିବ୍ରିଟି ଏବଂ ଏଣ୍ଡୋର୍ସମେଣ୍ଟ ଏକ ସାଧାରଣ କଥା ଏବଂ ଏହା ଆଶା କରାଯାଏ ଯେ ପ୍ରାୟତ ଏହି ବଲିଉଡ ତାରକାମାନେ ସେହି ଉତ୍ପାଦଗୁଡିକୁ ସମର୍ଥନ କରନ୍ତି ଏବଂ ପ୍ରୋତ୍ସାହିତ କରନ୍ତି ଯାହା ସେମାନେ ନିଜ ପାଇଁ ବ୍ୟବହାର କରିବାକୁ କେବେ ଭାବିବେ ନାହିଁ | ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ ସଚେତନ ତାଲିକାଭୁକ୍ତ ତାରକାମାନେ ସେମାନଙ୍କର ସୁସ୍ଥ ଖାଦ୍ୟ ଦ୍ୱାରା ଶପଥ କରନ୍ତି ଏବଂ ସାଧାରଣତ ଜଙ୍କ୍ ଫୁଡ୍ ଏବଂ ଶର୍କରା ପାନୀୟରୁ ଦୂରେଇ ରୁହନ୍ତି | ତେଣୁ, ଯେତେବେଳେ ଆଲିଆ ଭଟ୍ଟ ଦି କପିଲ ଶର୍ମା ଶୋ’ର ଗୋଟିଏ ଏପିସୋଡରେ ଦାବି କରିଥିଲେ ଯେ ସେ କଦାପି ଚିନି ଖାଉ ନାହାଁନ୍ତି, ଏହା କାହାକୁ ଆଶ୍ଚର୍ଯ୍ୟ କରି ନଥିଲା ବରଂ ଏକ ସୁସ୍ଥ ଜୀବନଶୈଳୀ ଅନୁସରଣ କରିବା ପାଇଁ ସେ ତାଙ୍କ ପ୍ରଶଂସକଙ୍କଠାରୁ ସମ୍ପୂର୍ଣ୍ଣ ମାର୍କ ପାଇଥିଲେ |

ଅବଶ୍ୟ, ଆଲୁଙ୍କ ଏହି ବିବୃତ୍ତି ତାଙ୍କୁ ଏକ ଜାଗାରେ ରଖିଛି କାରଣ ନେଟେନିଜେନ୍ସ ତାଙ୍କୁ କପଟୀ ବୋଲି କହିଥଲେ | ରାଜି ଅଭିନେତ୍ରୀଙ୍କୁ ନେଇ ଫ୍ରୁଟି ବିଜ୍ଞାପନ ଗ୍ରୀଷ୍ମ ଆରମ୍ଭରୁ ବୁଲୁଛି | ସବୁଥର ପରି, ଏହି ନୂତନ ଅଭିଯାନଗୁଡିକ ବଲିଉଡ ତାରକାଙ୍କୁ ଶର୍କରା ପାନୀୟକୁ ସମର୍ଥନ କରୁଥିବା ଦର୍ଶାଏ ଏବଂ ଏହା ନେଟେନିଜେନମାନଙ୍କୁ କ୍ରୋଧିତ କରିଛି | ଟୁଇଟ୍ ର ଏକ ସିରିଜରେ, ଉପଭୋକ୍ତାମାନେ ଅଭିନେତ୍ରୀଙ୍କୁ ଏପରି କିଛି ପ୍ରମୋଟ୍ କରିବା ପାଇଁ କହିଥିଲେ ଯେ ସେ କେବେବି ପିଇବେ ନାହିଁ କିମ୍ବା ବ୍ୟବହାର କରିବେ ନାହିଁ | ଫ୍ରୁଟି ବ୍ୟତୀତ ଏହି ଅଭିନେତ୍ରୀ କର୍ଣ୍ଣେଟୋ ଆଇସ୍କ୍ରିମ୍, ପେର୍ ଏବଂ ଚକୋଲେଟ୍ କୁକିଜ୍ ପାଇଁ ବିଜ୍ଞାପନରେ ମଧ୍ୟ ସ୍ଥାନ ପାଇଛନ୍ତି |

ଏହି ସମସ୍ତ ଦ୍ରବ୍ୟ ଶର୍କରା ଏବଂ ଜଙ୍କ୍ ଫୁଡ୍ ଅଧୀନରେ ଆସିଥାଏ ଯାହା ଆଲିଆ ତାଙ୍କ ବାସ୍ତବ ଜୀବନରେ ଖାଇବା ବିଷୟରେ କେବେ ଭାବିପାରେ ନାହିଁ | ଜଣେ ଉପଭୋକ୍ତା କହିଛନ୍ତି ଯେ ଏହି ସେଲିବ୍ରିଟିମାନେ ଟଙ୍କା ପାଇଁ ବିଷ ମଧ୍ୟ ବିକ୍ରୟ କରିବେ, କିନ୍ତୁ ଅନ୍ୟ ଜଣେ ଉପଭୋକ୍ତା ସୂଚାଇ ଦେଇଛନ୍ତି ଯେ ଅଜୟ ଦେବଗନ୍, ଅକ୍ଷୟ କୁମାର, ଏବଂ ଶାହରୁଖ ଖାନଙ୍କ ଭଳି ବଡ ତାରକା ଗୁଟ୍କାକୁ ପ୍ରୋତ୍ସାହିତ କରନ୍ତି କିନ୍ତୁ ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ ପାଇଁ ବିପଦପୂର୍ଣ୍ଣ ଥିବାରୁ ସେମାନଙ୍କ ପିଲାମାନଙ୍କୁ ସେଗୁଡ଼ିକୁ ଖାଇବାକୁ ଦେବେ ନାହିଁ। ନିକଟରେ, ଗୁଟକା କମ୍ପାନୀର ‘ଜୁବାନ୍ କେସରୀ’ ଅଭିଯାନର ଏକ ଅଂଶ ହୋଇଥିବାରୁ ଖିଲାଡି କୁମାରଙ୍କୁ ତାଙ୍କ ପ୍ରଶଂସକମାନେ ନିନ୍ଦା କରିଥିଲେ। ଏହାର ଉତ୍ତରରେ ଅକ୍ଷୟ ଏହି ଅଭିଯାନର ଏକ ଅଂଶ ହୋଇଥିବାରୁ କ୍ଷମା ମାଗିଥିଲେ ଏବଂ ବ୍ରାଣ୍ଡକୁ ସମର୍ଥନ କରିବା ବନ୍ଦ କରିବେ ବୋଲି କହିଥିଲେ।

Leave a Reply

Your email address will not be published.